Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Goalunited – rozbudowany manager piłkarski online po polsku

Darmowa gra przeglądarkowa Goalunited to niezwykle ciekawy i rozbudowany manager MMO w którym zarządzamy własnym klubem piłkarskim. Podejmując odpowiednie decyzje pniemy się po szczeblach kariery, a stawką jest puchar ligi mistrzów!


Każdy nowy gracz, który tylko zdecyduje się podjąć wyzwanie i dołączyć do zaciętej rywalizacji w wirtualnym piłkarskim świecie, musi sobie zdać sprawę, że droga na szczyt nie jest łatwa. Na starcie nie mamy kompletnie nic, musimy zebrać drużynę, stworzyć im warunki do treningu, znaleźć sponsora oraz zadbać o tak zwany wikt i opierunek każdego z podopiecznych.

Ten menager piłkarski online to nie lada wyzwanie, bez zmysłu taktycznego, finansowego, zaangażowania i odrobina szczęścia nie uda nam się sprostać trudnym początkom i wybić się z najsłabszych lig krajowych i stanąć do rywalizacji z najlepszymi.
Praca manager piłkarskiego nie kończy się na finansach, chodź pieniądze są niezwykle ważne to jeszcze większy nacisk i uwagę należy skierować na samych piłkarzy, na ich umiejętności oraz taktykę do zrealizowania.

gry MMO piłkarskie
manager piłkarskiKażdy z piłkarzy w tej darmowej grze przeglądarkwej MMO od bramkarza po napastnika posiada własne umiejętności i charakterystykę. Szybkość, gra jeden na jednego, defensywa, ofensywa, celność podań czy gra głową. Do tego co poniektórzy z nich zależnie od treningów czy talentu posiadają unikalne zdolności jak stałe fragmenty czy drybling. Jako trener musisz zadecydować i starannie wyselekcjonować własna jedenastkę niezapominającą o budżecie własnego klubu. Drużyna musi się uzupełniać i wspierać, co oznacza, że nie zawsze kluczem do sukcesu jest skompletowanie 11-stu gwiazd futbolu co z reszta jest bardzo trudne i czasochłonne z uwagi na ogromne koszty.

Jeśli już mowa o pieniądzach to warto wspomnieć w jaki sposób w Goalunited można je zarobić oraz jak mądrze wydać. Możliwości zarobku jest naprawdę wiele, od sprzedawania pamiątek na straganach wybudowanych wokół stadionu, szukanie sponsorów, sprzedaż biletów na mecze, aż po transfery piłkarskich gwiazd. Obranie strategii jest najważniejsze, najskuteczniejszą z metod jest uzyskanie równowagi pomiędzy infrastrukturą własnego stadionu, a prowadzeniem drużyny.

menadżer online
gry mmo plInwestycja w młodych świetnie zapowiadających się piłkarzy to chyba najpewniejsza lokata kapitału, z czasem można otworzyć własną szkółkę i trenować młodzików otwierając im drogę do piłkarskiej kariery, oczywiście nie za darmo. Wygrywając kolejne meczy twoja drużyna staje się coraz bardziej popularniejsza i rozpoznawalna, napędzając cala gospodarkę piłkarskiego klubu. Przedstawiony powyżej schemat to tylko jedna z kilkudziesięciu możliwości, która można obrać w Goalunited, a każda z nich niesie ze sobą ryzyko niepowodzenia co sprawia, że rozgrywka wydaje się bardziej realistyczna i wymagająca.

Podsumowując, Goalunited to jeden z najpopularniejszych i rozbudowanych menadżerów piłkarskich MMO tego typu, oferujący interesującą rozgrywkę w miłej dla oka oprawie wizualnej, zrzeszający graczy z całego świata i oferujący możliwość oglądania meczy własnej drużyny w czasie rzeczywistym, wykracza poza boisko i daje możliwość przeżycia i napisania własnej trenerskiej historii niczym Pep Guardiola czy Zinedine Zidane. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana piłki nożnej! Zagraj w Goalunited PL


Zobacz również gry podobne do Goalunited:  Fantasy Eleven, Grand prix Racing Online
Author: Arkadiusz Żurawski, dnia 12.06.2016r.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl