Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łowcy Zombi: Apokalipsa - Polska gra o zombi na przeglądarki i urządzenia mobilne

Łowcy Zombi to darmowa gra MMORPG stworzona przez Polaków w uniwersum post apokaliptycznego świata w którym wybuchła epidemia nieznanego wirusa przemieniającego ludzi w przerażające zombi. Walka, zdobywanie pożywienia oraz ekwipunku to główne cele każdej wyprawy. Przeżyją tylko najlepsi!


 Początek przygody w grze Łowcy Zombi rozpoczynamy w centrum Nowego Jorku. To właśnie tam wybuchła epidemia nieznanego wirusa, który bardzo szybko rozrasta się po całej planecie. Znajdując się w samym centrum wydarzeń pozostają nam tylko dwie drogi, walka lub śmierć!

Łowcy Zombi: Apokalipsa
Jako iż Łowcy Zmobi : Apokalipsa jest grą fabularną z elementami RPG główny nacisk skierowany jest na wykonywanie misji i ulepszanie własnych umiejętności oraz noszonego ekwipunku. W walce wspierać będzie nas również wierny towarzysz w postaci owczarka niemieckiego, którego możemy szkolić i się nim opiekować w zamian za zwiększenie statystyk głównego bohatera.


Interfejs gry jest prosty i przejrzysty podzielony na najważniejsze kategorie. Każde nowe zadanie to coraz trudniejsze wyzwanie i bez systematycznego ulepszanie postaci szybko polegniemy w szponach zombi czy innego paskudztwa, które tylko czyha na świeże ludzkie mięso. Na szczęście można trenować w siłowni i zdobywać nowe umiejętności. Siła , żywotność oraz obrona to gównie filary naszego łowcy do których dodatkowo otrzymujemy zdolności bojowe w postaci szału bojowego, bloku czy uniku. Trening i zdobywanie nowych umiejętności wraz z ekwipunkiem nie jest takie proste. Jak w realnym życiu potrzebujemy jedzenia, pieniędzy, energii oraz wparcia innych ludzi.

Kolejnym ważnym elementem gry Łowcy Zombi jest modyfikacja i ulepszanie ekwipunku znane z gatunku RPG. Gdy już uda nam się zdobyć jakiś element pancerza lub broń możemy udać się do zaprzyjaźnionego majstra, który w zamian za żywność może nam pomóc ulepszyć nasze wyposażenie.


Gry o zombi na przeglądarce
Gry MMO do których zalicza się również gra Łowcy Zombi: Apokalipsa, posiadają wspólną cechę, a mianowicie możliwość organizowania się w zespoły i razem, wspólnymi siłami wykonywać zadania, wymieniać się doświadczeniami. Mimo iż to tylko gra przeglądarkowa z prostym modelem rozgrywki, wbudowano tutaj system gildii w postaci „Gangów” Gracze łączą się pod jedną nazwą i razem wyruszają do walki z wrogiem. Wspólne napady na konwoje czy ważne punkty strategiczne pozwalają zdobyć lepsze łupy i cieszyć się z sukcesu.

Kolejną społeczną funkcją są walki PVP, tak zwane „Ustawki”. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić własne możliwości i zdobyty ekwipunek. Powstają specjalne ligi gdzie można wygrać naprawdę ciekawa nagrody. Walki odbywają się w zamkniętej strefie gdzie walczy pięciu graczy (każdy na każdego).

Były zalety, są i wady...

Łowcy Zombi mimo wyżej wymienionych zalet posiadają również kilka wad. Jedną z najbardziej rzucających się w oczy jest słaba oprawia wizualna nie wspominając o podkładzie dźwiękowym (którego brak). W dzisiejszych czasach statyczne obrazy i brak klimatu który mogłaby wnieść ścieżka dźwiękowa są strzałem w kolano dla takich darmowych gier MMO. Gra ma potencjał, uniwersum jak i fabuła są ciekawe i dobrze odbierane przez większość graczy, więc pozostaje mieć nadzieje, że z czasem autorzy dopracują rozgrywkę.

darmowe gry MMO
Spoglądając na całokształt i chęć powrotu do gry po kilku godzinach, można śmiało dodać Łowców Zombi do interesujących gier przeglądarkowych i zaglądać od czasu do czasu, aby wykonać kilka misji i wygrać parę pojedynków w ustawce. Miło również wymienić się doświadczeniami na łamach głównego czatu dostępnego w grze. Warto dodać, że nie spotkałem się z chamstwem i wyzwiskami. Społeczność graczy pomaga sobie nawzajem, rozmowy odbywają się w miłej atmosferze.
I to moim zdaniem było myślą przewodnią autorów tej darmowej gry MMO, aby rozgrywka nie zmuszała gracza do spędzania w wirtualnym świecie długich godzin, aby coś osiągnąć w rankingu serwera. Luźne podejście i dobra zabawa!

Na koniec warto dodać iż gra poza standardowymi przeglądarkami działa bez problemowo na systemach Android. Więc jest to idealna propozycja, aby odpalić ją na smartfonie czy tablecie.

 Zagraj w Łowcy Zombi: Apokalipsa
 
 
 
 
 
 
Gry podobne do Łowcy Zombi: ApokalipsaThe West, Hero Zero PL, Operation X, Shakes & Fidget, CosmoPulse,
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 14.08.2016r.
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl