Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

CosmoPulse - Kosmiczna gra strategiczna z gatunku MMOSG w przegladarce

CosmoPulse 2.0 jest następcą polskiej, niezależnej produkcji, dostępnej w sieci od roku 2005. Jest to kosmiczna gra typu MMOSG rozgrywana przez przeglądarkę. W stosunku do pierwszej wersji jest więcej interakcji między graczami (przejmowanie prowincji, plądrowanie planet) dzięki czemu gra stała bardziej dynamiczna. Nie uniemożliwia to jednak bardziej pokojowego modelu rozwoju tym, którzy lubią spokojnie rozwijać swoje Imperium. Granie nie wymaga też wielkiego nakładu czasu, nie trzeba budzić się w nocy, żeby przetrwać.

Kosmiczna gra strategiczna MMO

Grę zaczyna się z jedną planetą - stolicą. Na początku warto skolonizować planety z macierzystego systemu planetarnego. Dalsze kroki zależą już od stylu gry: kolonizacje wolnych planet albo odbijanie prowincji od innych graczy, albo też wysyłanie flot w celu plądrowania. Na początkowym etapie gry przydatna będzie obecność Piratów - wbudowanego gracza, na którym można poćwiczyć różnorakie akcje. Bardziej rozbudowane planety w grze to metropolie (ich nie można przejąć), a te o najniższym prestiżu to prowincje, które mogą się stać łupem przeciwnika.

darmowa gra MMO w kosmicznym uniwersum


Doglądanie kosmicznego Imperium wymaga różnych aktywności: budowania flot, szkolenia dowódców, prowadzenia wywiadu (tu ciekawym aspektem jest Fog of War), rozbudowa infrastruktury, handel surowcami, badanie technologii, poszukiwanie potężnych Reliktów, które mogą dać strategiczną przewagę. Do dyspozycji graczy jest edytor modeli okrętów - dzięki niemu można zaprojektować różne rodzaje okrętów, od nieruchomego pancernika-fortecy po szybki i zwrotny myśliwiec przechwytujący.

CosmoPulse jest dostosowane do grania tak z klasycznego komputera, jak i ze smartfona. Stopień rozbudowania pozwala zarówno na prowadzenie misternych akcji strategicznych, umożliwiając jednocześnie szybkie logowaniu z telefonu w wolnej chwili. Ciekawym aspektem rozgrywki jest wspomniany wcześniej Fog of War, powodujący, że mapa Galaktyki oraz wiedza o innych imperiach ograniczona jest do danych zdobytych przez wywiad i floty.

Polska gra MMO

Gra CosmoPulse przy głębszym poznaniu okazuje się być bardzo rozbudowana i oferować wiele niezależnych możliwości rozwoju, mimo, że na pierwszy rzut oka może wydawać się dość niepozorna.

Zagraj w Cosmo Pulse 2.0
 
 
 
Gry podobne do CosmoPulseDark Orbit, Battlestar Galactica, Łowcy Zombi, Star Conflict, Star Trek: Alien Domain, Star Wars The Old Republic, Obrońcy Galaktyki,

Autor: Darkherring, dnia 10.12.2016r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl