Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Star Trek: Alien Domain - Gry kosmiczne - Kosmiczna strategia MMO

Star Trek Alien Domain to darmowa gra MMO w kosmicznych klimacie. Stając po jednej ze stron konfliktu, podbijamy nowe planety, umacniamy własną kolonię i eksplorujemy wszechświat wspólnie z innymi graczami.


W związku ze sporym zainteresowaniem, gry kosmiczne mmo doczekały się nowej produkcji utrzymanej w klimacie kultowej serii Star Trek, stworzonej przez studio Ngames 11 czerwca 2015 roku. Star Trek: Alien Domain to gra MMO oparta na modelu free to play w którą można grać bez konieczności instalacji. Wystarczy przeglądarka WWW oraz dostęp do internetu.

gry mmoFabuła tej kosmicznej strategii MMO oparta jest na konflikcie ludzi pod banderą Federacji Planet z rasa Klingonów, (założycielami Imperium Klingońskiego) którzy walczą ze sobą od pamiętnych czasów. Motyw tej wony jest prosty, Każda z ras chce zdobyć jak najwięcej bogactw naturalnych z części wszechświata pod nazwą Fluidic Space w którym to rozgrywa się akcja gry. Zdają sobie doskonale sprawę, że bez cennych surowców i energii przegrają wojnę i zostaną unicestwieni przez wroga.

I w tym momencie wkracza nowy gracz który musi się opowiedzieć po jednej ze stron konfliktu. Zależnie od wybranej rasy otrzymamy własną planetę, zdolności oraz pojazdy kosmiczne którymi będziemy eksplorować kosmos.

Zagospodaruj własną planetą i stwórz bazę wypadową.


Jako członek jednego z imperiów w kosmicznej grze Star Trek Alien Domain otrzymasz własną planetę na której można wybudować niezbędne jednostki, laboratoria w których przeprowadza się badania nad nowymi technologiami, fabryki, magazyny surowców oraz energii. Na własnej palniecie można również przeprowadzać naprawy floty oraz ulepszać ją zwiększając w ten sposób statystyki.

Eksploruj zakątki wszechświata, walcz z kosmicznymi bestiami i kolonizuj planety.


Gry kosmicznePrzemierzając odmęty kosmosu prędzej czy później przyjdzie nam się zmierzyć z przeciwnikiem w postaci komputera lub innych graczy. Nie ma się czego obawiać, gdyż dysponujemy własna flota pojazdów kosmicznych (maksymalnie 6 statków zależnie od poziomu). Walka to dynamiczna, pełna zwrotów akcji, turowa potyczka w której gracz musi wykazać się zmysłem strategicznym oraz szybką reakcją na dana sytuację. Wykorzystując specjalne umiejętności w odpowiednim momencie, gdy zbierzemy energię niezbędna do wyprowadzenia ataku. Ta kosmiczna gra mmo wymaga od gracza skupienia i podejmowania decyzji w krótkim czasie.

Jako członkowie międzygalaktycznej organizacji możemy zwiedzać i podbijać nowe gwiazdy i planty, a wszystkie znalezione surowce wydobyć i wykorzystać do własnych celów. Każda planeta posiada unikalną nazwę, wygląd oraz pokłady złóż naturalnych. Aby ja podbić na początku musimy pozbyć się zamieszkałych stworzeń które bronią planety a następnie przy użyciu odpowiednich technologi przejść do kolonizacji.

Zarządzaj flotą statków kosmicznych, przydziel dowódców i ulepszaj technologię.


kosmiczna strategia MMOKażda flota składa się z maksymalnie sześciu statków kosmicznych ustawionych w dwóch rzędach (obronny oraz atakujący). Do każdego statku można przypisać dowódcę, który zwiększy możliwości bojowe (np. siłę ataku, obrony czy zwiększy uniki.) Pojazdy kosmiczne różnią się między sobą wyglądem oraz charakterystyką więc ważne jest aby inteligentnie rozmieścić je w formacji, w celu maksymalnego wykorzystania potencjału.
Statki kosmiczne mogą być wielokrotnie ulepszane i modyfikowane wedle upodobań gracza, istnieje możliwość nawet nadania unikalnej nazwy. Cała mechanika związana z "upgrade" floty jest na pewno jedną z większych zalet tej darmowej kosmicznej strategii.

Gra Star Trek: Alien Domain wygląda całkiem realistycznie i tajemniczo. Grafika przypadnie entuzjastom Sci-Fi oraz wszystkim amatorom badającym kosmos. Wszystkie obiekty posiadają unikalny wygląd, uwieszone są w przestrzeni kosmicznej pełnej spadających gwiazd, czarnych dziur i dróg mlecznych. Ścieżka dźwiękowa nie powala na kolana, ale i nie przeszkadza jest po prostu monotonna co naszym zdaniem jest jedną ze słabszych punków tej darmowej gry mmo.


Zobacz również gry podobne do Star Trek- Alien Domain: BattleStar Galactica Online, Star Wars The Old Republic, Dark Orbit, CosmoPulse,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl