Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

League of Angles 2 – kontynuacja popularnego MMORPG w krainie aniołów i demonów

Gra League of Angels 2 to kolejna część darmowej gry MMO na przeglądarki internetowe w której razem z towarzyszami broni wyruszamy do walki z armią demonów i orków. Nowa oprawa audiowizualna, efektowna i dynamiczna rozgrywka w połączeniu ze sprawdzonym systemem rozwoju i tworzenia postaci znanym z pierwszej części.Liga Aniołów 2 nawiązuje fabułą do swojego poprzednika i jest niejako kontynuacją poprzednich wydarzeń. Kolejny raz demony przystępują do ataku i nacierają na osłabione anioły. Ludzka rasa od wieków żyła w przyjaźni i harmonii z aniołami którzy sprawowali opiekę i pomagali w trudnych sytuacjach na przełomie dziejów. Nastały czasy w których to ludzie mają szansę się odwdzięczyć i stanąć w ich obronie.

Podobnie jak w poprzedniej części gry, wcielamy się w :

  • WOJOWNIK (postać męska) z ciężkim dwuręcznym mieczem w dłoni który cechuje się dużym atakiem, obrona oraz sporą ilość punktów życia. Świetnie sprawdza się w pierwszej linii formacji ofensywnej.

  • MAG (postać żeńska) dysponującego potężnym atakiem magicznym oraz przyzwoitymi współczynnikami obrony. Atakuje z dystansu i nie wchodzi w bezpośredni kontakt z wrogiem, najlepiej sprawdza się w drugiej linii pod osłoną tanka.

 Zagraj w Ligę Aniołów 2

Po kilku dość łatwych starciach zdobędziemy możliwość przyzywania i przyjmowania do własnej drużyny nowych członków za których sprawą nasze zdolności bojowe znacznie wzrosną a rozgrywka stanie się bardziej rozbudowana i ciekawsza. Każdy z towarzyszy broni tak samo jak i główna postać ma możliwość zwiększania statystyk poprzez zdobywanie nowego ekwipunku czy rozwoju. Istotne jest również miejsce w formacji, które zajmuje dana postać co wymaga od graczy zmysłu taktycznego i testowania rożnych wariantów w celu optymalnego wykorzystania potencjału danej klasy. Maksymalnie możemy wykorzystać do pomocy 5 towarzyszy ustawiając ich w dowolnym miejscu formacji. Daje to szerokie pole to popisu i testowania nowych rozwiązań defensywno-ofensywnych biorąc pod uwagę naprawdę dużą ilość i różnorodność postaci oraz ich profesji.


Darmowe gry MMORPG
gry mmo


Głównym i nie ma co ukrywać najciekawszym elementem gry League of Angels 2 jest rozwój i ulepszanie postaci. Jest to chyba najważniejszy element który posuwa rozgrywkę do przodu spychając na drugi plan linię fabularną i codzienne wyzwania. Jeżeli nie zadbamy o wyposażenie czy up-grade postaci, pokonanie kolejnych coraz to trudniejszych przeciwników stanie się niemożliwe.
Podczas wykonywania zadań w określonych instancjach poza doświadczeniem i złotem możliwe jest pozyskanie specjalnych artefaktów (pryzmaty żywiołów) czy elementy wyposażenia (pancerzy i broń)

Pryzmaty żywiołów służą do ulepszania głównych statystyk. Mowa tutaj o takich współczynnikach jak ilość posiadanego zdrowia, ataku czy szansy na wykonanie uniku. Jeżeli zaś chodzi o wyposażenie to sprawa jest nieco bardziej rozbudowana. Poza główną bronią każdy avatar nosi na sobie trzy elementy pancerza oraz dwa relikty. Każdy z tych przedmiotów może zostać ulepszony przez wzmocnienie na stole warsztatowym. Ponad to zostały one podzielone na sety, czyli komplety które zwiększają dodatkowo statystykę za sprawą bonusów.

Wykonując kolejne zadania z linii fabularnej stopniowo odblokowuje się dostęp do nowych zdolności oraz przedmiotów co skłania graczy do toczenia systematycznej eksploracji i codziennych wyzwań. Ostatecznym sprawdzianem dla naszej drużyny są starcia na arenie z innymi graczami z całego globu. Niektóre z pojedynków na wyższych poziomach doświadczenia są nierzadko efektowne i bardzo interesujące a stawką w tej rywalizacji jest honorowe miejsce w czołówce i status najpotężniejszego wojownika w Lidze Aniołów.

gry przeglądarkowe MMOMMORPG na przeglądarke

 
Zawartość tej darmowej gry MMORPG została okraszona ciekawym content-em i zadaniami
pobocznymi w postaci mini eventów czy możliwością handlu z innymi graczami. Na naszą uwagę zasługuje również ciekawy i rozbudowany (z możliwością ulepszenia) system wierzchowców, które nie tylko efektownie się prezentują, zwiększają mobilność ale i nasze zdolności bojowe. Nie zapomniano również o systemie gildii czy popularnej w tego typu grach MMO walki ze światowymi bestiami (World Boss). Gra Liga Aniołów 2 została przystosowana do dzisiejszych realiów i poza klasycznym komunikatorem wbudowanym w grę, została połączona z oficjalnym kontem na Facebook-u czy stronami na których znaleźć można aktualne informacje odnoście aktualizacji czy nowych wydarzeń.

Nie jest to jednak gra idealna pozbawiona wad i niedociągnięć. Nie był bym sobą recenzując grę, aby nie wspomnieć o drugiej stronie tej darmowej gry na przeglądarkę. Do minusów i największej bolączki zaliczyć można brak spolszczenia, item shop (który niestety jest standardem w dzisiejszych MMO) oraz utrudniony kontakt z administratorami gry, która nie reagują lub odpowiada po bardzo długim czasie na problemy graczy.

Niemniej jednak druga część, cieszącej się dużą popularnością w naszym kraju gry pod tytułem Liga Aniołów jest krokiem naprzód jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe. Ulepszona szata graficzna w połączeniu ze specjalnie przygotowaną ścieżką dźwiękową przemawia na plus i cieszy oko oraz ucho graczy. Zmianie uległa również dynamika i efektowność walki oraz cała otoczka związana ze sterowaniem postaci. Rozgrywka jest bardziej dynamiczna a ciosy kończące w postaci „finisherów” sprawiają że pokonanie wroga daje większą satysfakcję. Dodając do tego sprawdzony i wciągający system rozwoju postaci otrzymujemy całką ciekawą grę przeglądarkową z gatunku MMORPG w krainie fantasy idealnie sprawdzającą się w roli „zabijacza czasu” czy codziennego wyzwania i dobrej zabawy w wirtualnym świecie! 
 
Zobacz również gry podobne do League of Angels 2:  Legend Online II, Legion Śmierci, Sword Saga, Wartune, Liga Aniołów, Bleach Online, Smoczy Rycerz, Taern PL, Zew Smoka 2, Dragon 2,
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski dnia  1.07.2016roku
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl