Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Taern PL - MMORPG po polsku, Kultowa gra przeglądarkowa w świecie fantasy!

The Pride of Taern darmowa gra, mmorpg w świecie fantasy dostępna na przeglądarkach internetowych

The Pride of Taern to polska gra stworzona przez Wrocławskie studio Whitemoon. Autorzy od samego początku stawiali na klasykę gatunku RPG i nawiązują do podobnych tytułów jak Icewind czy Baldur's Gate. Jednak w Taern większy nacisk stawia się na  rozgrywkę z innymi graczami nie porzucając aspektów, które są podstawą gier mmorpg, czyli fabuły i zadań.

Kategoria: gry przeglądarkowe online, gry rpg na przeglądarke, gry mmo

darmowe gryŚwiat gry oraz rozgrywka w The Pride of Taern osadzona jest w świecie fantasy. Po wielu latach bez wojny, królestwo zostało zaatakowane przez odwiecznego wroga jakim było sąsiednie królestwo Ultor. Pierwsza fala natarcia wrogich wojsk odniosła szybkie zwycięstwo co tylko zwiększyło morale najeźdźców którzy przystąpili do ostatecznego podboju królestwa Taren. Nielicznym niedobitkom udało się zbiec z pola walki.


Wiedząc, że niemającą już do czego wracać postanawiają szukać nowego domu odkrywając nowe niezbadane tereny.Jednak każdy z nich miał w pamięci ten krwawy dzień, który pozbawił ich spokojnego życia.I tak właśnie rozpoczyna się historia naszego bohatera w którego przyjdzie nam się wcielić w tej darmowej grze MMO. Do wyboru przygotowano siedem klas postaci:

  • Druid
  • Łucznik
  • Mag,
  • Rycerz,
  • Sheed,
  • Voodoo 
  • Barbarzyńca

Każda z tych postaci posiada odrębne cechy umiejętności wyrażone w postaci atrybutów oraz umiejętności. Bazowe statystyki postaci przedstawione są jako siła, wiedza, moc, życie, kondycja, oraz mana.
Po stworzeniu postaci gracz zostaje wrzucony w wir wydarzeń, które stawiają przed nim wiele zadań do wykonania, niebezpiecznych zwrotów akcji oraz zabawnych momentów które dostarcza interakcja z innymi graczami.
Należy wspomnieć o charakterystycznym turowym systemie walki, który na pewno przypadnie do gustu miłośnikom starych dobrych gier mmorpg, lecz i nowi gracze bez większego doświadczenia powinni się w nim odnaleźć bez żadnych problemów.

gry mmorpg po polsku
Eksplorując wielki świat gry obserwujemy naszego bohatera z góry (widok izometryczny 3d).Jak na klasyczne rpg przystało rozwój naszej postaci zależy od ilości zdobytego doświadczenia podczas pokonywania przeciwników oraz wykonywania zadań. Za zdobyte złoto można kupić lepszy ekwipunek i uzbrojenie, a następnie ulepszyć je za pomocą specjalnych przedmiotów.


Twórcy The Pride of Taern nie zapomnieli również o systemie kraftingu (czyli tworzenia własnoręcznie nowych unikalnych przedmiotów). Poza tym przyjdzie nam spotkać wile rodzajów wierzchowców (petów).

Jako iż głównym założeniem autorów jak i gatunku gier fantasy mmorpg jest rozgrywa i interakcja z innymi graczami to w świecie Taern możemy razem z innymi graczami łączyć się w gildie oraz standardowe drużyny (party). Wspólne wyprawy na dzikie potwory i legendarne bestie są na prawdę ekscytujące i dostarczają niezapomnianych chwil. Wielu graczy chcąc zachować w pamięci te momenty nagrywa najtrudniejsze walki i udostępnia wszystko na kanałach serwisu Youtube.

Jeśli chodzi o jakość i płynność rozgrywki śmiało można powiedzieć, że stoi na wysokim poziomie i nie rozczarowuje odbiorcy. Autorzy gry stanęli na wysokości zadania nie tylko w momencie wydania Taern, lecz każdego dnia obserwują projekt i co jakiś czas dodają nowe aktualizacje oraz eventy urozmaicając i usprawniając w ten sposób rozgrywkę.
 Zagraj w Taern PL


Gry podobne do Taern: Zew Smoka 2, Legion Śmierci, Sword Saga, Smoczy Rycerz, Bleach Online, Liga Aniołów, Wartune, Legend Online 2, Zmierzch Bogów, Flower Knight Girl, Dragon 2,
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia: 17.10.2015 roku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl