Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Zmierzch Bogów - MMORPG na przeglądarkę po Polsku - Zdobądź moc pradawnych bóstw!

Zmierzch Bogów to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG w której to stawisz czoła starożytnym bogom, a stawka w tej bitwie jest pokój we wszechświecie oraz potężna moc i legendarne wyposażenie. Akcja gry toczy się na ziemi, w niebiosach, a nawet w kosmosie! Niepowtarzalny klimat i wiele niesamowitych tajemnic czekających na odkrycie.

 

 Historia świata gry Zmierzch Bogów nie jest całkowicie nam znana. Nowy bohater zjawia się w tajemniczych okolicznościach w krainie Arkadii i odkrywa, że złe moce zawładnęły ciałem strażnika Pandory. Czym prędzej wyrusza w podróż, aby przyjrzeć się sprawie z bliska, lecz gdy dociera na miejsce jest już za późno i mimo starań przeciwnikowi udaje się otworzyć zakazaną skrzynię.

Skutkiem tego czynu wszyscy bogowie utracili część swej mocy, a na ziemię wydostały się przeróżne monstra, które sieją śmierć i zniszczenie. Do tego zostajemy oskarżeni przez Hadesa (boga podziemnego świata zmarłych), że jesteśmy współodpowiedzialni za całe to zajście. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wyruszenie w niebezpieczną podróż i wypędzenie zła z tego świata za pomocą wyłącznie własnych umiejętności.

Zmierzch Bogów - Przemiana w boga! - Gry mmo

Wybierz bohatera i własną profesję:

- Wojownik - Postać wyróżnia się wielką wytrzymałością, walczy w zwarciu używając ogromnego dwuręcznego miecza. Klasa idealnie sprawdzająca się w roli typowego tanka.

- Łucznik - Jak nie trudno się domyśleć jest to postać walcząca na dystans, jej głównym atutem są wysokie, obrażenia oraz częsta szansa na zadanie krytycznego ciosu. Mobilna i szybka klasa sprawdzająca się również w zadawaniu obrażeń obszarowych.

- Mag - Klasa, która zadaje nieco mniejsze obrażenia w walce jeden na jednego w porównaniu do łucznika czy wojownika, lecz jej największym atutem są potężne zaklęcia obszarowe oraz możliwość trzymania przeciwnika na dystans.

Każda z wyżej wymienionych klas posiada własne unikalne umiejętności bojowe, które można ulepszać i modyfikować. Podążając za ścieżką fabularną otrzymamy możliwość walki z tytułowymi bogami, za pokonanie których otrzymamy cząstkę ich mocy, w postaci czasowej transformacji w starożytnego boga (ta opcja dostępna jest dla każdej z profesji).

Zmierzch Bogów - Przeglądarkowa gra online po polsku

Jak wygląda rozgrywka?

Zadania fabularne w grze Zmierzch Bogów są poprowadzone dość spójnie i systematycznie, lecz nie wymagają od gracza przesadnego zaangażowania, po prostu wykonujemy je jakby przy okazji eksplorując i badając różne światy takie jak Starożytny Egipt, gęste puszcze, podziemia, boskie krainy a nawet kosmos dzięki technologii Atlantydów.

Za każde wykonane zadanie oraz zabicie potwora otrzymujemy wynagrodzenie w postaci złota, wyposażenia czy materiałów potrzebnych do ulepszania przedmiotów. Zdobywając coraz to wyższe poziomy odblokowujemy również dostęp do nowych wyzwań czy lokacji w których to można zdobyć potężne artefakty oraz zdolności.

Możliwości zwiększania mocy naszej głównej postaci w tej grze MMORPG jest naprawdę sporo. Zaczynając od ulepszania zdobytego ekwipunku, po enchant umiejętności pasywnych i aktywnych, kończąc na wzmacnianiu wierzchowca czy towarzysza. Nie można również zapominać o legendarnych artefaktach czy skrzydłach mocy, które także znacząco podnoszą statystykę bojową.

Zmierzch Bogów - Okno Postaci - Darmowe gry MMORPG

Boska Przemiana to następna efektowna opcja, która znacząco wpływa na zdolności naszej postaci. Jeżeli uda się nam pokonać któregoś z osłabionych przez pandorę bogów, to otrzymamy możliwość transformacji (na jakiś czas) właśnie w to bóstwo. Ares, Athena, Anubis, Yang Jian, Indral, Król Małp, Thor i Odyn – tak prezentuje się lista dostępnych przemian, które charakteryzują się własną statystyką, pięcioma unikalnymi umiejętnościami. 

Oczywiście można również wzmacniać taka transformację i awansować na kolejne poziomy. Im dłużej korzystamy w walce z konkretnej przemiany na przykład w Thora, tym większe możliwości bitewne otrzymamy.

W grze Zmierzch Bogów znajdziemy również specjalnie przygotowane areny na których walczą gracze o chwałę, reputację i cenne nagrody. Każda wygrana walka podnosi nieznacznie główną statystykę bojową, więc nie ma wątpliwości co do tego, że jest to kolejna ciekawa forma rozgrywki w tym darmowym MMO na przegladarkę.

Przygotowano kilka trybów w których można wziąć udział:

  • PVP – Klasyczna walka 1 na 1
  • Tryb Okupacji (10 vs 10)
  • Bitwa Grupowa (10 vs 10)

Interesującym w tym wszystkim jest fakt, iż gracze na arenach spotykają się bez ograniczeń serwerowych.

W podsumowaniu trzeba, również wspomnieć o oprawie wizualnej, która jest starannie wykonana i dopracowana, po prostu cieszy oko. W dobrym świetle można również przedstawić tło dźwiękowe, które pasuje do uniwersum świata fantasy i buduje klimat wokół rozgrywki. Łatwy dostęp (z poziomu przeglądarki internetowej), niskie wymagania sprzętowe stabilna rozgrywka oraz liczne wydarzenia i aktualizacje wprowadzane na bieżąco przez administrację, powodują iż gra Zmierzch Bogów jest jedną z nowszych, dobrze zapowiadających się gier MMORPG.

 Zagraj w Zmierzch Bogów
 
 
 
 
 
Zobacz gry podobne do Zmierzch Bogów:  Zew Smoka 2, The Pride of Taern, Smoczy Rycerz, Bleach Online, Liga Aniołów, Wartune, Sword Saga, Legion Śmierci, Legend Online 2
 
 
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia  1.10.2016 roku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl