Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Legend Online II – Przemyślane połączenie RPG z grą strategiczną w przeglądarce WWW

Legend Online II to darmowa gra MMORPG, która w połączeniu z rozgrywką strategiczną przenosi gracza do tajemniczej krainy zamieszkałej przez magiczne bestie nękające ludzkość. Eksplorując i rozwijając umiejętności kształtujemy własnego bohatera oraz jego towarzyszy, stawiając czoła nawet prastarym smokom! Gra oparta jest na modelu free to play i można w nią zagrać przez przeglądarkę internetową. 

 

Wersja językowa: PL / ENG
Czas / miejsce: Fantasy / Średniowiecze
Data wydania: 25 lipca 2012 roku
Producent: Oasis Games
---------------------------------------------
Zagraj w Armored Warfare PL Legend Online II 

 Historia oraz fabuła świata tej darmowej gry MMO, cieszącej się wśród naszych rodaków wielka popularnością, swój początek miała kilka wieków wstecz, kiedy to wybuchła wielka wojna pomiędzy ludźmi, a magicznymi bestiami. Niestety pomimo upływu czasu i niezwykłej waleczności obu ze stron nie została nigdy do końca nierozstrzygnięta, pozostawiła po sobie jedynie cierpienie i strach.
Niezwykły i różnorodny świat w Legend Online II został podzielony na trzy zróżnicowane kontynenty czekające na zbadanie i odkrycie. Praktycznie w każdym zakątku mapy można natknąć się na cenne przedmioty i złoto. Od mroźnych górzystych krain przez ogromnie lasy i wyspy po niezwykle gorące pustynie, gracze stawiają czoła niebezpieczeństwu wzmacniając własne umiejętności i ekwipunek.

Jednak aby rozpocząć zabawę i wyruszyć w ten intrygujący wirtualny świat należy wybrać jedną z trzech klas:

- Wojownik
- Czarodziej
- Strzelec

Każda z nich dostępna jest w wersji męskiej oraz żeńskiej i cechuje się odmiennym stylem walki oraz zdolnościami bojowymi. Główna postać nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na wynik starć ponieważ gra Legend Online II opiera się na dynamicznym systemie drużynowej walki turowej, polegającej na taktyce i wyposażeniu drużyny. Zdarza się na późniejszych etapach rozgrywki, że jeden źle wybrany atak potrafi przesądzić o wyniku starcia.

darmowe gry mmorpg
gry MMO


Ta darmowa gra MMORPG oferuje graczom rozbudowany system ulepszania i modyfikacji praktycznie każdego elementu wyposażenia na kilka sposobów. Można wzmocnić, przekuć czy poświęcić przedmiot nadając mu całkiem nowe wartości statystyk, zmieniając przy tym wygląd i magiczne cechy. Autorzy nie zapomnieli również o drzewku rozwoju postaci i umiejętności, które modyfikujemy wedle własnego uznania i potrzeb tworząc w ten sposób unikalna postać.

Jako iż Legend Online II jest gra MMO umożliwiającą zabawę wielu graczy jednocześnie, zaczerpnięto i wdrożono kilka sprawdzonych pomysłów znanych z gier online. Możliwość łączenia się w gildie, handel, wspólne wyprawy na polowania czy potężne bestie (world boss-y) urozmaicają rozgrywkę i dają poczucie współzawodnictwa i rywalizacji. Nie rzadko drobne konflikty między graczami potrafią przerodzić się w zaciętą wojnę pomiędzy gildiami, a stawką jest złoto, wyposażenie i satysfakcja z pokonania przeciwnika.


gry MMORPG na przeglądarkę
darmowe gry MMO


Wykonywanie zadań zleconych przez niezależne postacie to podstawowy element rozgrywki, jednak warto zaznaczyć, że jest to tylko jedna z wielu możliwości dostępnych w tej darmowej grze online. Każdy gracz jako dowódca otrzymuje już na początku rozgrywki własną osadę którą może rozwinąć w całkiem spore miasto, a od jego kondycji oraz rozwoju zależy stan wojska, zaawansowanie technologiczne oraz wielkość mieszka.
Ostatnim z elementów świadczących o tym że warto spróbować swoich sił w Legend Online 2 jest oprawa wizualna oraz dźwiękowa. Detale wykonane są ze starannością, każda postać posiada własne animację oraz unikalne ruchy, co sprawia, że ta gra MMO wyróżnia się na tle konkurencji, a przysłowiową kropką jest całkowita polonizacja tytułu (tak gra jest po Polsku).

Mimo wielkiej rzeszy fanów zarówno w Polsce jak i za granicą gra posiada również wady o których należy wspomnieć. Przeszukując fora i blogi związane z tematyka gry oraz opierając się na własnym doświadczeniu związanym z tym tytułem, wyróżnia się problemy z płynnością rozgrywki (jeżeli posiadamy wolne łącze internetowe). Spora część skarży się również na zbyt dużą przewagę graczy korzystających z mikropłatności oraz trudny kontakt z administratorami gry.

Podsumowując, Legend Online II to dobry tytuł z gatunku MMORPG z duża populacją Polskiej społeczności, z łatwym dostępem (nie wymaga instalacji). Dynamiczna i ładna dla oka rozgrywką która naszym zdaniem bije na głowę azjatycką konkurencję. Klimat fantasy połączony ze średniowieczem oraz bądź co bądź stabilne serwery przemawiają na plus i zachęcają do spróbowania własnych sił w erpegowo-strategicznej rozgrywce pośród bestii, wyzwań i skarbów. Zagraj w Legend Online
 
 
Zobacz również gry podobne do Legend Online:  Zew Smoka 2, The Pride of Taern, Smoczy Rycerz, Bleach Online, Liga Aniołów, Wartune, Sword Saga, Legion Śmierci, Zmierzch Bogów, Flower Knight Girl, Dragon 2,
 
 
 
 
Author: Zbyszek Czerepek, dnia 13.03.2016 roku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl