Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Liga Aniołów - niezwykle barwna i tajemnicza gra MMORPG na przeglądarkę.

League of Angels to kolejna gra przeglądarkowa w klimatach fantasy w której stajemy po stronie upadłych aniołów, które straciły swe pradawne moce. Wykonując zadania zdobywamy pieniądze i doświadczenie inwestując je w umiejętności oraz lepszy ekwipunek. Całość okraszona w miłej dla oka grafice i niezwykle udanej ścieżce dźwiękowej.


Historia świata tej darmowej gry MMO sięga do odległych czasów w których tak potężne i niezwykłe istoty nazywane aniołami, stanęły w obliczu wojny i za jej sprawą straciły swą moc. Odważni herosi przemierzający świat, obserwując konsekwencje, które za sobą niesie porażka tytułowych aniołów, postanowili że połączą siły i postarają się rozwikłać zagadkę i jednocześnie rozbudzą ponownie prastare moce tych legendarnych istot.
I w tym momencie nowy gracz pojawia się na polu bitwy. Wybierając jedną z trzech klas postaci. Do wyboru jest:

Wojownik – Cechujący się wysokim współczynnikiem obrony oraz ataku, lecz jego obrona magiczna pozostawia wiele do życzenia,
Mag - Jego atutami są potężne ataki magiczne oraz wysoki współczynnik magicznej obrony. Największy problem sprawiają mu walka w zwarciu z uwagi na niską wartość obronną.
Łucznik: Specjalista od walki na dystans, duża moc ataku oraz szansa na atak krytyczny. Jego zdolności obronne są uśrednione w stosunku do powyższych klas. Idealnie sprawdza się w drugiej linii formacji.


mmorpgMechanika oraz rozgrywka w Lidze Aniołów nie jest zbyt skomplikowana i wymagająca. Klikając w odpowiednie znaczniki posuwamy się do przodu bez konieczności zagłębiania się w fabułę. Po krótkim samouczku zaczniemy na własną rękę eksplorować ten tajemniczy wirtualny świat wykonując wiele interesujący zadać. Każde z nich niesie ze sobą nagrodę w postaci doświadczenia złota i unikalnych przedmiot.
Napotkamy na wielu innych wojowników którzy z chęcią przyłączą się do wspólnej walki i tym samym wspomogą naszą drużynę. Każda z postaci posiada własny ekwipunek oraz drzewko rozwoju, które według własnego uznania możemy ulepszać, a przedmioty wymieniać, a nawet nimi handlować.

Nie zapomniano również o systemie kraftingu, czyli tworzenia przedmiotów. Dzięki specjalnym recepturom i schematom możemy własnoręcznie stworzyć unikalny łuk, mieczy czy pancerz, następnie ulepszyć go oraz wzbogacić specjalnymi kamieniami, które dodatkowo zwiększają moc przedmiotu.
darmwe gry mmoLiczne mini gierki, system petów, walki na arenie z innymi graczami to standard w tego typu grach przeglądarkowych MMORPG o których nie warto się za dużo rozpisywać gdyż jest to ich podstawą.
Od strony wizualnej Liga of Angels potrafi zaskoczyć. Świetna oprawa graficzna, która podkreśla urodę tego nieco cukierkowego, lecz i bardzo tajemniczego świata. Jedna moją uwagę przykuła najbardziej oprawa dźwiękowa. To ona sprawiła, że w pierwszych momentach rozgrywki miałem ochotę na wykonywanie zadań. Wprowadza niezwykłą atmosferę przyciągając tym samym uwagę gracza. Jest to jeden z największych walorów tej darmowej gry MMO.

To co jedni kochają inni nienawidzą.
Spotkałem się z wieloma opiniami na temat przeglądarkowych MMORPG-ów. Jedni krytykują rozwiązania zastosowane tłumacząc, że gra praktycznie sama prowadzi za rękę i jest mało wymagająca. Inni zaś chwalą sobie taki schemat, gdyż nie mają czasu ani ochoty na przesiadywanie przed grą całymi godzinami, tłumacząc, że wchodzą sobie pograć i się odstresować po ciężkim dniu lub zabijają nudę, czekając na przystanku autobusowym czy w poczekalni. Zapewne ilu graczy tyle opinii, lecz zdaję sobie sprawę z tego, że jedna gra nie może podobać się wszystkim. Ja osobiście kiedyś również nie przepadałem za grami w przeglądarce, lecz teraz podzielam w stu procentach zdanie drugiej grupy.Uwaga! Niedawno ukazała się druga część Ligi Aniołów. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą recenzją : Liga Aniołów 2


 Zagraj w Liga Aniołów (pierwsza część)


  
 Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 25.07.2015r.

4 komentarze:

Asia pisze...

znów wiszą serwery, gra tylko dla tych cierpliwych

Kopalnia MMO pisze...

Z serwerami jest wszystko w porządku, Zauważyliśmy jednak, że gra Liga Aniołów ma problem komunikacji z przeglądarką Firefox. Polecamy IE lub inną.

Asia pisze...

Pudło ja działam na chromie, a serwery ponownie wiszą.

Kopalnia MMO pisze...

Na przeglądarce Internet Explorer gra działa.

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl