Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Sword Saga - Przeglądarkowe gry MMO

Sword Saga to kolejna propozycja gry przeglądarkowej w klimacie średniowiecznego, tajemniczego świata. Walki w grze toczą się na zasadach turowych gdzie mamy możliwość przemyślenia każdego następnego ruchu którym ma wielki wpływ na wynik starcia. Na pewno tym czym wyróżnia się gra Sword Saga na tle innych podobnych gatunków jest wręcz nieograniczona kombinacja umiejętności, które można modyfikować wedle własnych upodobań.
Wielkim plusem tego tytułu jest oprawa dźwiękowa. Idealnie dopasowana do otoczenia gry, sprawiając, że już po kilku minutach poczujemy klimat fantastycznego świata który czeka na odkrycie.

Jak to już bywa w grach MMO, będziemy eksplorować świat, w towarzystwie kompanów i wojsk którzy pomagają nam w starciach z wrogiem. Swoboda w sterowaniu własnymi oddziałami daje wielkie możliwości i satysfakcję z każdej wygranej potyczki.

Graficznie gra wygląda bardzo dobrze, dopracowane elementy, cienie tekstury postaci wszystko to wygląda tak jak powinno bez zbędnych dodatków, realistycznie.
Tradycyjnie za każdą wygraną walkę otrzymujemy punkty doświadczenia, które są zamieniane na wyższy poziom postaci oraz nowe umiejętności.

Podsumowując Sword Saga to interesująca propozycja z niezwykłą ścieżką dźwiękowa oraz ciekawą fabułą, sprawiając, że ten tytuł jest ciekawą alternatywą dla gier takich jak Wartune czy Maestia i zapewni dobrą zabawę na długi czas.


 Zagraj w Sword Saga


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl