Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Legion Śmierci – Gry przeglądarkowe MMORPG

Legion śmierci to mmorpg po polsku z elementami rozgrywki strategicznej.


Gra od nie dawna jest dostępna za darmo w pełni po polsku (wystartowała w listopadzie 2014 roku). Gry mmo w przeglądarce cieszą się coraz większą popularnością z uwagi na łatwy dostęp, jednak to nie wystarczy aby osiągnąć sukces w dzisiejszych czasach. Legion śmierci, to gra, która łączy w sobie dwa gatunki: RPG oraz elementy gier strategicznych i to właśnie przesądza o jej rosnącej popularności wśród entuzjastów mmorpg w przeglądarce.

Świat, który przyjdzie nam eksplorować został osadzony w klimacie średniowiecza i fantasy, a jego historia sięga wielkiej wojny pomiędzy rasą ludzi i rasą orków. Od wieków te dwie nacje starały się za wszelką cenę pokonać drugą stronę, aby zdobyć władzę absolutną nad światem i władać nim po wsze czasy. Podczas ostatecznej bitwy, która miała ostatecznie rozsądzić kto będzie władał światem ludzie zdobyli przewagę i wydawało się że w końcu uda się im wygrać.

gry mmo
Orkowi przywódcy widząc, że ich porażka jest nieunikniona postanowili postawić wszystko na jedna kartę i za pomocą niebezpiecznego rytuału, przywołali tytułowy Legionu Śmierci, który miał im pomóc w walce z ludźmi. Jednak stwory zamieszkujące zaświaty nie miały zamiaru nikomu pomagać, interesowała je tylko chęć niszczenia i mordowania wszystkie co napotkają na swej drodze. Żadna ze stron konfliktu nie przewidywała, że Legion Śmierci może być aż tak niebezpieczny i potężny. 

Ludzie i orkowie nie mieli wyboru w tej sytuacji, musieli zapomnieć o odwiecznym konflikcie i połączyć siły aby walczyć o przetrwanie. Najpotężniejsi przedstawiciele obu ras stworzyli własne legiony składające się z niewielkich grup najlepszych wojowników i wyruszyli do walki której ceną miały być losy świata.

I właśnie tutaj rozpoczyna się historia nowego bohatera, który wkracza do gry. Musisz stworzyć oddział najlepszych wojowników i ruszyć do walki o ojczyznę która stoi na krawędzi zagłady!
Legion Śmierci, to gra w której mamy do wyboru trzy główne klasy postaci:

  • Mag – postać walcząca na dystans, dysponuje atakami obszarowymi, odporny na obrażenia od magii 

  • Wojownik - postać walcząca w zwarciu, jej ataki skupiają się głównie na zadawaniu potężnych obrażeń z pierwszej linii.

  • Łucznik – to postać, która radzi sobie dobrze zarówno w walce na pierwszej linii legionu oraz z tyłu osłaniając kompanów. Posiada również umiejętności w postaci ataku obszarowego.

mmorpg po polskuPonad to do naszego legionu mogą dołączyć przedstawiciele innych ras jak krasnoludy, elfy, orkowie a nawet mieszkańcy otchłani. Cechują się dużym wachlarzem umiejętności zaczynając od czarów defensywnych, osłonowych, leczących, kończąc na potężnych atakach ofensywnych. Każda z tych klas posiada własne drzewko umiejętności pasywnych i aktywnych które pozwalają na zwiększanie konkretnych umiejętności wedle uznania gracza.

Walka w grze Legion Śmierci:

Gra oferuje ciekawy system w którym nie mamy możliwości aktywnego brania udziału podczas walki, lecz tylko obserwujemy poczynania naszej drużyny. To w jakim stopniu zadbaliśmy o elementy związane z wyposażeniem, formacją całej drużyny, rozwinięcie ich umiejętności przekłada się na wynik walki. Całość przypomina klasykę gatunku RPG czyli cios za cios, a wygrywa ten kto ma lepiej zorganizować drużynę.
Legion Śmierci oferuje głównie rozgrywkę polegającą na wykonywaniu zadań za które otrzymujemy doświadczenie, złoto oraz ciekawe przedmioty. Nie mniej jednak należy również wspomnieć o możliwości walk PvP z innymi graczami na arenie. Walczyć można w kilku trybach rozgrywki:

drużyna vs drużyna
postać vs postać (1 na 1 w tej samej klasie)
event : wyprawa, turniej światowy areny

Następny ważny element o którym warto wspomnieć to tworzenie i ulepszanie własnych przedmiotów (bronie, zbroje, dodatki). Każdy przedmiot może zostać ulepszony zależnie od naszego głównego poziomu), a następnie przekuty zwiększając przy tym znacznie swoje statystyki (służą do tego specjalne schematy które można otrzymać za wykonanie zadania) dodatkowo każdy przedmiot posiada specjalny slot (sloty) w który można umieścić klejnot zwiększający statystykę.

Specjalnie instancje są przygotowane konkretnie pod level naszego bohatera, a na końcu każdej z nich czeka na nas wielki boss (raidboss) z którego można zdobyć unikalne i wartościowe przedmioty.
Legion smierci, to gra w której znajdą coś dla siebie miłośnicy typowych gier strategicznych opierających się na budowie budynków, gdyż we wiosce otrzymamy do dyspozycji przestrzeń na której możemy wybudować własną osadę i czerpać z tego korzyści w postaci surowców i złota. Gra posiada wbudowany system mikropłatności, który może przyspieszyć nieco rozgrywkę i pozwala na zmianę wyglądu, lecz i bez niego można uzyskać taki sam efekt poświęcając grze trochę więcej czasu.Twórcy gry nie zapomnieli również o systemie petów i wierzchowców, które nie tylko dotrzymują nam towarzystwa, ale i zwiększają umiejętności bojowe głównej postaci.


Jeżeli chodzi o oprawę graficzną i dźwiękową to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Każdy element jest dopracowany, kolorystyka przyjemna dla oka, animacje sprawiają wrażenie tętniącego życiem świata fantasy. Dźwięki które usłyszymy wpadają w ucho i są adekwatne do wydarzeń i klimatu świata.

Spędzając kilkanaście godzin w grze legion śmierci mogę śmiało powiedzieć, że jest to kompletna gra mmo na przeglądarkę, która nie nudzi się po piętnastu minutach i z chęcią wraca się do niej aby wykonać jakieś questy, zabić elitarnego bosa czy powalczyć na arenie z innymi graczami.

 Zagraj w Legion Śmierci 0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl