Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dragon 2 - przeglądarkowe MMORPG w krainie smokówDarmowa gra MMORPG z klasycznym jak dla tego gatunku systemem rozgrywki opartym na rozwoju i ulepszaniu postaci oraz wykonywaniu zleconych zadań. Wcielając się w głównego bohatera, rekrutujemy towarzyszy i wyruszamy w podróż pełną niebezpieczeństw i ciekawostek po wirtualnej krainie. Gra jest darmowa i nie wymaga instalacji. Działa zarówno na PC jak i urządzeniach przenośnych.


Dragon 2 to najnowsze dziecko studia SalaGame.com i zarazem kontynuacja pierwszej części gry Smoczy Rycerz. Niestety w drugiej odsłonie serii nie wprowadzono żadnych rewolucyjnych rozwiązań, autorzy postawili na sprawdzone systemy rozgrywki oparte na progresie i rozwoju bohaterów oraz przyjemnej dla oka ucha oprawie audiowizualnej.

przeglądarkowe mmorpg

Zaczynając przygodę w magicznej smoczej krainie staniemy przed wyborem głównego awatara. Do wyboru mamy Rycerza Chwały oraz Zabójcę Smoków (w wersji męskiej i żeńskiej). Następnie przejdziemy do krótkiego samouczka, w którym zapoznamy się z głównymi funkcjami tej darmowej gry mmorpg.

Po krótkim wprowadzeniu szybko zostaniemy wrzuceni w wir wykonywania zadań fabularnych i eksplorowania świata w celu zdobycia doświadczenia, złota i lepszego wyposażenia. Początkowo przeciwnicy którzy staną nam na drodze nie będą stanowić problemu, jednak z czasem poziom trudności znacznie się zwiększy i będziemy musieli skorzystać z pomocy towarzyszy oraz  stopniowo i systematycznie ulepszać i wymieniać ekwipunek zwiększając w ten sposób moc bojową całej pięcioosobowej drużyny.
Każda z postaci dostępnych w grze Dragon II posiada unikalne drzewko umiejętności (zarówno pasywnych jak i aktywnych) które możemy ulepszać i modyfikować wedle własnych potrzeb tak, aby skuteczniej i szybciej walczyć z wrogiem. Niestety podczas pojedynku mamy wpływ wyłącznie na umiejętności głównej postaci, towarzysze używają zdolności automatycznie.

mmorpg na przeglądarke o smokach

Podział podstawowego wyposażenia jest prosty a zarazem zróżnicowany co daje szerokie pole do popisu każdemu z graczy. Każda postać może założyć  6 elementów opancerzenia (broń, hełm, rękawice, buty, zbroje i pierścień), które mają odmienne bonusy zwiększające ogólne statystyki. każdy z tych elementów może zostać wielokrotnie ulepszony, przekuty, a nawet stworzony od podstaw drogą rzemiosła.

Towarzysze którzy mogą dołączyć do naszej ekipy dzielą się na profesje i odmienną charakterystykę walki. Jedni walczą w zwarciu inni na dystans jeszcze inni specjalizują się w leczeniu lub w zadawaniu obrażeń dystansowych. Cały sekret polega na umiejętnym rozmieszczeniu formacji drużyny, tak aby najmniejszym kosztem strat pokonać przeciwnika.

Jeśli już uda nam się sprostać początkowym zadaniom, awansując na kolejne poziomy zyskamy dostęp do nowych lokacji jak Lochy czy Światowe Bossy. Za ukończenie takich wyzwań otrzymamy legendarne przedmioty i wiele innych interesujących nagród które otworzą nam drogę do walki z innymi graczami na specjalnie przygotowanej arenie PVP. Pnąc się w rankingu serwera  możemy się sprawdzić w bezpardonowej walce z graczami całego świata, a stawką jest miano najsilniejszego wojownika na serwerze i niesamowicie potężne artefakty.

Dragon II - MMORPG

Dodatkowo w grze Dragon 2 znajdziemy wiele więcej interesującej zawartości jak system wierzchowców, możliwość tworzenia gildii z innymi graczami, codzienne wyzwania w postaci zadań czy specjalnie przygotowanych wydarzeń (tzw. eventy). Ciekawym smaczkiem są małżeństwa czy  quizy z pytaniami  dotyczącymi gry jak i również z wiedzy ogólnej.

W grze dostępny jest system "Auto-trasa" oraz Auto-bitwa" który ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Z dłuższej perspektywy daje on jednak wytchnienie i pozbawia odczucia monotonii w grze ponieważ możemy wykonywać niektóre zadania w tle  przeglądając Internet lub po prosto zajmując się czym innym. Opcja ta na pewno  przyda się wszystkim graczom korzystającym z urządzeń przenośnych typu smartfon czy tablet. Gra opiera się na modelu free to play z dobrowolnym systemem mikropłatności.


 
 Zagraj w Dragon 2
 
 
 
 
 
 
Zobacz również gry podobne do Dragon 2: 
 Legend Online II, Legion Śmierci, Sword Saga, Wartune, Liga Aniołów, Bleach Online, Smoczy Rycerz, Taern PL, Zew Smoka 2, Liga Aniołów 2,
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski dnia  22.07.2017roku
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl