Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wartune - Gry przeglądarkowe mmorpg online


Wartune to gra przeglądarkowa MMORPG z elementami strategicznymi. Gracz  ma do wyboru 3 klasy, które charakteryzują się zupełnie odmiennymi umiejętnościami (Łucznik, Rycerz, Czarodziej). Świat gry odkrywamy z perspektywy izometrycznej (znanej z hack'n'slashy) jednak podczas walki perspektywa zmienia się w platformową rozgrywkę z elementami zręcznościowymi co daje większą kontrole nad walką kiedy zarządzamy własnymi oddziałami.

Każda postać posiada własne drzewko rozwoju umiejętności oraz ekwipunku co powoduje, że mamy pełną kontrolę nad własnymi wojskami. W Warture czeka na gracza wiele wyzwań z których po wyjściu zwycięsko zostaniesz wynagrodzony w postaci nowych zdobyczy i doświadczenia.

Gra nie ogranicza się jedynie do eksploracji świata z własna drużyną, lecz daje możliwość wybudowania własnego miasta i zarządzania nim. Każdy wybudowany budynek niesie za sobą dodatkowe korzyści. Nieustanne rozbudowywanie  miasta przyniesie stałe dochody oraz szybsze awansowanie na kolejne poziomy i ulepszanie ekwipunku.
Kolejnym smaczkiem są areny na których można walczyć z innymi graczami i sprawdzać swoje umiejętności nabyte podczas eksploracji świata gry. Zagraj w Wartune0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl