Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Bleach - gra przeglądarkowa

Bleach Online to gra przeglądarkowa (niestety tylko w wersji angielskiej) oparta na kultowych seriach mangi i anime Bleach. Gra należy do gatunku MMORPG, połączona z kilkoma elementami gier zręcznościowych oraz strategicznych, a jej historia jej ściśle związana z przygodami głównych bohaterów wyżej wymienionej serii.


Gra Bleach Online jest skierowana głównie do fanów uniwersum stworzonego przez Noriaki Kubo (Tiite Kubo), który stworzył i zaprojektował zarówno komiks jak i serial Bleach. Osoby które nie są w temacie i pierwszy raz słyszą o tej produkcji mogą mieć niewielki problem w zrozumieniu fabuły rozgrywki biorąc pod uwagę, że gra nie jest spolszczona i można w nią grać wyłącznie w języku angielskim. Co nie znaczy, że gra Bleach jest wyłącznie dla wtajemniczonych. Nowi gracze którzy preferują gry mmo z niepowtarzalna grafiką (ręcznie rysowane tekstury i postacie) w azjatyckich klimatach również się w niej odnajdą.

gry mmo
Gracz rozpoczynający grę w Bleach Online budzi się w krainie śmierci z wieloletniego snu, który był konsekwencją stoczonych walk i odniesionych ran. Chwilę po przebudzeniu orientuje się że stracił pamięć i zupełnie nie pamięta co się działo w przeszłości. Z pomocą przychodzi jeden z bohaterów Kapitan Yamamoto, który opowiada historię w której nam pomógł i twierdząc, że jedynym sposobem na odzyskanie pamięci jest wysłanie nas do świata ludzi, co czyni.
W ludzkim świecie szybko spotykamy przyjaciół którzy razem z nami padają ofiarą spisku przygotowanego przez Aizenów. Jedynym wyjściem z sytuacji jest podjęcie walki z hordą nieumarłych.

Tworząc postać w Bleach Online do wyboru mamy trzy klasy postaci. Każda z nich posiada unikalne zdolności i charakterystyczny dla swojego stylu wygląd.

Ghost Blade - postać ofensywna walcząca w kontakcie bezpośrednim. Główne zalety to duża prędkość i moc ataku. Korzysta z broni białych (miecze, katany ,kosy itd.)

Spirit Blade - klasa specjalizująca się w atakach dystansowych, świetnie sprawdza się formacji stojąc w drugiej linii. Używa broni dystansowej, rzucanej.

Kido - porównując tą klasę to innych gier mmo , jest to klasyczny healer wspierający towarzyszy. Dba o ich obronę i stan zdrowia. Posiada również umiejętności które pośrednio szkodzą przeciwnikom.

Rozwój postaci opiera się na wykonywaniu zadań fabularnych za które otrzymujemy punkty doświadczenia oraz ekwipunek. Każdy nowy level odblokowuje dostęp do nowych umiejętności, które wzmacniają naszą postać oraz towarzyszących nam kompanów. Tocząc walki co jakiś czas będziemy mieli okazję rekrutacji nowego towarzysza i w ten sposób możemy budować unikalną drużynę, decydować o ustawieniach taktycznych które mają znaczący wpływ na wynik rozgrywki.

bleach gra PCSystem walki w Bleach online to znane i sprawdzone rozwiązanie z podobnych gier przeglądarkowych (Legion śmierci, Dragon' Call 2, Sword Saga) i działa na zasadzie turowej, czyli cios za cios, a gracz nie ma wpływu na poszczególne ruch wykonywane przez jego drużynę w momencie samej walki, może tylko obserwować jej przebieg. O jej wyniku decyduje posiadany ekwipunek, oraz ustawienie taktyczne drużyny. Nie zabraknie również walki z potężnymi bosami za zabicie których otrzymamy specjalne przedmioty.

Efekty audiowizualne i graficzne znacznie zwiększają wrażenia z rozgrywki. Odgłosy wypowiadane po japońsku oraz piękna ręcznie malowana oprawa graficzna, odzwierciedlają klimat.

bleach - darmowe gry przeglądarkoweJako iż gra Bleach Online jest grą mmo nie zabraknie w niej interakcji z innymi graczami z którymi można porozmawiać, łączyć się w drużyny (klany) oraz walczyć na arenach. Niestety bez znajomości języka angielskiego będzie ciężko się dogadać z innymi (nie jest to wymagane do walk PVP), znalezienie jakiegoś rodaka nie jest łatwe biorąc pod uwagę ilość dostępnych serwerów. Jak w większości podobnych tytułów również i tutaj znajdziemy wbudowany system mikro płatności, który skraca nieco czas który potrzebny jest do osiągnięcia zamierzonych wyników.Nie mniej jednak i bez korzystania z tej funkcji jest możliwe osiągnięcie tych samych rezultatów poświęcając więcej czasu.
Ciekawostką jest możliwość kupienia własnego domu i zapraszania do niego poznanych koleżanek, którymi można się opiekować i ubiegać się o ich względy.

Podsumowując gra Bleach jest łatwą w dostępie, darmową grą przeglądarkową, która bezpośrednio nawiązuje do fabuły i historii znanej z anime i komiksów. Unikalna ręcznie malowana grafika, klimatyczny podkład dźwiękowy, sprawdzony i dynamiczny system walki. Produkcja w którą powinien zagrać każdy fan serii Bleach oraz miłośnicy gier azjatyckich z nieszablonową grafiką i dobrą wciągającą fabułą.
 Zagraj w Bleach Online0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl