Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Flower Knight Girl - prosta gra MMORPG w przeglądarce nie tylko dla grzecznych dziewczynek

Flower Knight Girl to turowa, nieskomplikowana gra z gatunku RPG w której prowadzimy drużynę dzielnych dziewczynek przeciwko paskudnym owadom, które chcą zniszczyć magiczny ogród. Taktyka, dynamiczne i efektowne animacje oraz prosty system rozwoju postaci.


Ta darmowa gra MMO została wydana przez japońskie studio Nutaku, które w swoim portfolio ma takie tytuły jak Big Bang Empire czy Prison Wars. Inspiracja i zarys świata  został zaczerpnięty z mangi oraz anime, a historia oparta jest na krótkiej opowieści związanej z królem owadów i jego straszną armią,  która przed tysiącami laty zaatakowała krainę wiosny. Od tamtej pory zaczęto szkolić słodkie dziewczynki do obrony przed szkodnikami, aby magiczne krainy mogły rozkwitać przepiekaną roślinnością i zapachami.

Prosta rozgrywka z taktyczno-strategicznym podejściem!

Stawiając swoje pierwsze w kroki w grze możemy czuć się lekko zdezorientowani szczególnie za sprawą braku polskiej wersji językowej, jednak niewielka zawartość, którą oferuje nam ta darmowa gra przeglądarkowa nie zasypie nas masą funkcji. Wszystkie najważniejsze opcje podzielone są na kategorie i zakładki, dzięki czemu mamy podgląd na aktualną sytuację.

Darmowa gra mmorpg

Wyruszając do walki ze szkodnikami zwiedzamy i odblokowujemy mapę, zbierając przy okazji mnóstwo przydatnych przedmiotów i waluty niezbędnej do wzmacniania głównej postaci jak i towarzyszącej jej  drużynie wojowniczek. Każda z nich jest na swój sposób unikalna i może pochwalić się naprawdę interesującym wyglądem  oraz charakterystyką związaną ze sposobem walki. Ponad 200 przeróżnych postaci z ciekawymi zdolnościami od walki wręcz poprzez broń białą po magiczne kostury i różdżki , a kończąc na  broni palnej. Łącząc przeróżne awatary możemy wzmacniać postacie i rekrutować je do własnej drużyny.


gry mmorpg

Cały system walki oparty jest na głównych statystykach wyrażonych w 4 podstawowych wartościach: Życie, Obrona, Szybkość oraz Atak. każdy z tych atrybutów możemy wzmacniać awansując na kolejne poziomy oraz dzięki wyposażeniu zdobytemu na polu walki. Podczas starcia nie mamy jednak zbyt dużego pola do popisu, możemy jedynie obserwować poczynania naszej kobiecej drużyny i  wyczekiwać momentu w którym uzbieramy wymagana ilość staminy do wykonania ataku specjalnego. Mimo to gra Flower Knight Girl potrafi zainteresować na dłuższą chwilę i można się przy niej dobrze bawić! (dobra propozycja dla tzw. casual-owych graczy).

mmorpg na androida


Dodatkowa zawartość i namiastka kooperacji z innymi graczami

Alternatywą dla spędzenia wolnego czasu w grze jest projektowanie i upiększanie własnego mini ogrodu, do którego możemy zaprosić znajomych czy "umeblować" go od podstaw. Niby nic wielkiego, a jednak dzięki takiej dodatkowej zawartości gra nabiera kolorów i przykuwa uwagę  na dłużej.  Możemy również tworzyć sojusze z innymi graczami i wspólnie eksplorować wirtualny świat.
Jeśli chodzi o oprawę graficzną to nie ma co się spodziewać tutaj fajerwerków. Proste animacje, które wyglądają przeciętnie na tle podobnych tytułów. Podkład dźwiękowy również przeciętny i nieco nudnawy.

gry mmo za darmo


Podsumowując, mamy tutaj doczynienia z niezwykle prostą i  statyczną rozgrywka, nastawioną pod kątem krótkich potyczek i taktycznych rozwiązań w klimacie rodem z japońskich anime. Grę Flower Knight Girl można polecić przede wszystkim paniom, z nastawieniem na sporadyczną zabawę w relaksacyjnym, niezobowiązującym stylu.

Zagraj w Flower Knight Girl
 
 
 
 
 
 
 Gry podobne do Flower Knight Girl - Legend Online II, Legion Śmierci, Sword Saga, Wartune, Liga Aniołów, Bleach Online, Smoczy Rycerz, Taern PL, Zew Smoka 2,
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 7.06.2017 roku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl