Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Maestia Online - gry mmorpg 3d

Maestia to darmowa gra typu MMORPG w świecie fantasy. Przygodę zaczynamy od stworzenia unikalnego bohatera i podjęcia wyboru do której frakcji chcemy dołączyć.

Gra cieszy oko świetną oprawą graficzną. Do wyboru są 4 klasy postaci (Wojownik, Łotrzyk, Mag, i Kleryk) oraz dwie frakcje, które są do siebie wrogo nastawione różniące się między sobą historią i mitologią. Zależnie od wyboru frakcji otrzymujemy także specjalne umiejętności.

Po stworzeniu bohatera przyjdzie nam się zmierzyć z masą potworów oraz z innymi graczami. Przemierzając świat Maestii stopniowo poznajemy historię oraz nowych graczy z którymi można wykonywać wspólnie zadania, polować na silne bestie lub po prostu tylko porozmawiać na czacie gry.
Ciekawie stworzony system budowy postaci oraz ulepszania ekwipunku dodaje wielkiego smaczku dla wszystkich fanów MMORPG.
Do eksploracji świata można wykorzystywać liczne wierzchowce, korzystać z teleportów lub poruszać się  pieszo. Ciekawym rozwiązaniem jest również system aukcyjny wbudowany w  grę gdzie można handlować z graczami przedmiotami zdobytymi w grze i w ten sposób ulepszać własną postać. Gra cieszy się wielkim zainteresowaniem, a liczba online ciągle rośnie i przykuwa  uwagę na długi czas.


Tekst alternatywny


wymagania sprzętowe

Procesor: Single Core 3.0Ghz lub lepszy
Karta Graficzna: NVIDIA Nvidia 6800GT / ATI Radeon HD 6320 lub lepsza
DirectX: wersja 9.0c
RAM: 1 GB RAM
Miejsce na Dysku: 10 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 70 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl