Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

NosTale Online – bajkowe MMORPG po polsku

NosTale Online to darmowa gra mmo z nieprzeciętną stylizowana bajkową grafiką, urzekającym fantastycznym światem, który zakasuje na każdym kroku. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Gamefroge, znane z takich tytułów jak Metin 2 czy OGame. Gra doczekała się polskiej wersji językowej i skierowana jest głównie do młodszych odbiorców, co nie znaczy, że weterani gier mmorpg nie odnajdą się tym kolorowym świecie. Gra nie należy do najnowszych produkcji , co z drugiej strony ma pewne korzyści, gdyż wymagania sprzętowe nie są wygórowane.
Podczas eksploracji świata przyjdzie nam odwiedzić tajemnicze krainy i miasta, które kryją wiele tajemnic i nieoczekiwanych zdarzeń. Jednym z głównych miejsc jest wioska NosVille, a także Las Klonowy, Lodowa wyspa, Świątynia Frenon, Zachodni Kream czy Pustynia Mortaz. Poza największymi lokacjami znajdują się liczne, nieco mniejsze obszary w których zawsze znajdzie się coś ciekawego do zrobienia.

Rozpoczynając zabawę w świece Nostale Online należy stworzyć własna unikalna postać. Do wyboru są trzy podstawowe klasy, które z czasem ewoluują w prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Mowa tutaj o klasyce, czyli MAG, WOJOWNIK oraz ŁUCZNIK.
Jednak w początkowym etapie rozgrywki każdy zaczyna jako poszukiwacz przygód, poznając podstawowe umiejętności oraz zasady panujące w grze. Po osiągnięciu 15 poziomu gracz ma możliwość wybrania profesji, które wraz ze zdobytym doświadczeniem co kilka poziomów stają się coraz potężniejsze. Każda z powyższych klas posiada własny styl walki oraz wykorzystuje odmienne żywioły. Autorzy zadbali również o unikalny wygląd, specjalne ubrani, fryzury, czy rodzaje broni.

mmorpg po polsku
Jak przystało na gatunek mmorpg który reprezentuje NosTale Online (choć można ją przypisać jeszcze do gatunku hack and slash) większość czasu spędzimy na wykonywaniu zadań, za które otrzymać można złoto, doświadczenie oraz różne przedmioty. Niestety jednak większość z nich polega na tzw. „przynieś, podaj pozamiataj” i po dłuższym czasie mogą stać się męczące, lecz jest to obecnie standard dla gier rpg.

Aby urozmaicić przygodę autorzy pozwalają na wykonywanie zadań w grupie lub w towarzystwie wcześniej oswojonych zwierzaków lub towarzyszy, co urozmaica rozgrywkę i powoduje, że staje się ciekawsza.
Tworzenie przedmiotów to kolejny plus, który można dopisać do konta NosTale. Poza samym tworzenie przedmiotów można zmieniać ich wygląd, zwiększać ich statystyki czy unikalne właściwości. Jeżeli uda Ci się kilkukrotnie ulepszyć przedmiot zacznie on błyszczeć wyróżniając się w ten sposób nie tylko w statystyce, ale i w wyglądzie.

NosTale OnlineKolejnym aspektem niezwykle ważnym w grach mmo jest system PVP który dzieli się na dwa rodzaje w NosTale: Pierwszy z nich to walka na otwartej przestrzeni bez ograniczeń level-u czy klasy, każdy kto ma tylko ochotę może wziąć w nim udział za sprawią wypicia eliksiru bitwy. Drugie rozwiązanie określane jest jako „zamknięte PVP” czyli walka pomiędzy graczami na specjalnie wyznaczonych arenach.
Nie zabraknie również Rajdów, czyli walk z potężnymi potworami (bossami) które są dostępne jedynie dla kilkuosobowych grup graczy którzy przy pomocy odpowiednich itemów (przedmiotów) mogą stanąć oko w oko z bestiami. Za ich pokonanie otrzymują specjalną skrzynie zawierającą unikalne przedmioty.

MiniLand to innowacyjne rozwiązanie, które w pełni się sprawdziło. Każdy z graczy ma swój własny domek, który można dekorować wedle własnych upodobań, zapraszać do niego przyjaciół, jest to swojego rodzaju odskocznia od zabijania potworów i wykonywana qestów.
Do całej tej listy dopisać można jeszcze możliwość handlu z innymi graczami, specjalne eventy, mini gry, system gildii i petów, oraz możliwość wzięcia ślubu w wirtualnym świecie.

Podsumowując gra NosTale online to niezwykle ciekawa propozycja dla wszystkich fanów gier MMORPG w świecie fantasy z niezwykle interesującą bajkową oprawą graficzną. Ze względu na niewielkie wymagania nie powinna sprawiać kłopotu na żadnym komputerze w dzisiejszych czasach. Niezwykle interesujący świat, duża ilość graczy, miła i przyjazna atmosfera sprawiają, że ta produkcja zasługuje na naszą uwagę.
Zagraj w Nostale


NosTale wymagania sprzętowe:

Minimalne: 
Karta graficzna:  ATI Radeon 700 / NVidia RiVa TNT2
Procesor: Pentium 3 500 mhz
Ram: 256 MB
Miejsce na dysku: 3Gb
System operacyjny: Win 2000, Win XP, Wista, Win 7

Zalecane:
Karta graficzna: GeForce 2MX lub lepsza
Procesor: Pentium 3 800 mhz
Ram: 512 MB
Miejsce na dysku: 3Gb
System operacyjny: Win 2000, Win XP, Wista, Win 7
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 1.02.2015r

1 komentarze:

Unknown pisze...

Gierka zajebista grałem z jakiś rok :D

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl