Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Clash of Avatars - MMORPG 3D na przeglądarkę z gatunku hack and slash.

Clash of Avatars to darmowa gra mmorpg 3D na przeglądarkę internetową, osadzona w klimacie fantasy, inspirowana światem anime, pełna kolorów i interesujących wyzwań!

Wersja językowa: ENG
Czas / miejsce: Fantasy
Data wydania: 19 styczeń 2016
Producent: AMZgame.com
---------------------------------------------
Zagraj w Armored Warfare PL Clash of Avatars 

Clash of Avatars to gra MMORPG 3D, która nastawiona jest na lekką i przyjemną rozgrywkę ukierunkowana pod kątem rozwoju postaci, ulepszania statystyk i ekwipunku. Przemierzając i eksplorując tajemniczy, zaskakujący świat natkniemy się na zróżnicowane tereny w których przyjdzie nam wykonywać wiele zadań w zamian za cenne nagrody. Rozgrywka polega na wykonywaniu krótkich qestów po skończeniu których otrzymujemy doświadczenie, złoto, duszę zmarłych, kamienie ulepszeń i wiele innych cennych przedmiotów. Do tego można liczyć na wspólna zabawę z innymi graczami, ponieważ autorzy tej darmowej gry MMO przygotowali wiele miejsc gdzie w łatwy i szybko sposób wejść można tylko w grupie (party) i wspólnymi siłami zdobywać cenne przedmioty. Szczególnie interesujące są walki z potężnymi bossami, które są naprawdę trudne do przejścia, lecz za ich zabicie można otrzymać specjalne nagrody.

W grze dostępne są trzy klasy postaci (w wersji męskiej i żeńskiej):

Wojownik: klasa walcząca w zwarciu wykorzystująca siłę, szybkość oraz ogromny dwuręczny miecz, który sieje postrach w szeregach wroga i całkiem interesująco się prezentuje.

Mag: magiczna istota doskonale władająca magia ognia, mrozu i światła. Najlepiej czuje się w walce na dystans bombardując wroga zaklęciami.

Kapłan (summoner): postać która opanowała sztukę nekromancji i potrafi przyzywać potężne stwory, a następnie nakłania je do walki tworząc z nich jednocześnie narzędzie do ataku oraz żywą tarcze. W ostateczności zna również podstawy walki w ręcz oraz magii.

Z każdym zdobytym poziomem otrzymujemy dostęp do coraz to nowszych funkcji i lokacji. Płynne przejścia między qestami oraz możliwość walki w tle (auto-fight) przy jednocześnie otwartym ekwipunku, gdzie dokonujemy zmian i ulepszeń naszego avatara, sprawia, że gra jest dynamiczna, a sama rozgrywka bardziej satysfakcjonująca. Nie marnujemy czasu, wykonujemy kilka czynności na raz. (dla bardziej wymagających graczy przygotowano możliwość wyłączenia tego trybu)

Clash of Avatars - system rozwoju avatara oraz system walki!

mmorpg 3d
W grze dostępny jest rozbudowany i dający wiele możliwości oraz kombinacji system rozwoju. Do najważniejszych aspektów zaliczyć można zakładkę "Forge" gdzie ulepszymy i zmodyfikujemy nasz ekwipunek, który znacznie zwiększy możliwości bojowe zarówno w systemie PvE oraz PvP.
Każdy z noszonych przedmiotów posiada swoje ulepszone wersje, które można enchantwać za pomocą specjalnych kamieni, a następnie za pomocą syntezy łączyć jeszcze w potężniejsze artefakty.
gry mmo
To samo tyczy się umiejętności, które posiadają szeroki wachlarz modyfikacji i łącznia w potężne unikalne ataki. Przykładowo, mag w swoim arsenale posiada trzy runy żywiołów, które przypisane są konkretnej klasie ataków, od gracza zależy czy pójdzie ścieżka jednego żywiołu (np. ognia) czy stworzy hybrydę, która łączy wszystkie ataki. Każda z tych możliwości ma swoje mocne i słabe punkty, ponieważ istnieje możliwość ulepszania pancerza pod kątem obrony czyli tak zwanych resistów.

top MMO
Jeżeli chodzi o walkę PVP, czyli gracz kontra gracz w CoA znajdziemy kilka możliwości. Pierwszą z nich jest uczestnictwo w walkach na koloseum, gdzie walczymy jeden na jednego, aż do momentu kiedy jeden z graczy straci cały pasek żywotności (HP). Kolejną z możliwości są specjalne przygotowane eventy w których walczy kilkunastu graczy przeciw sobie w określonym przedziale czasowym, wygrywa ten kto zabije więcej przeciwników. Dodatkowo jest jeszcze doskonale znane wydarzenie z gier MMO „ zbądź flagę”. Za każdą wygrana rywalizacje przewidziano nagrody.

Szczególnie interesującym dodatkiem w tej darmowej grze MMORPG 3d jest system wierzchowców i petów. Niezależnie od wybranej klasy otrzymujemy już na starcie własnego kompana który nie tylko fajnie wygląda, ale i wspiera nas w walce. Wierzchowiec pozwala na szybkie podróżowanie z miejsca na miejsce oraz gdy go dosiadamy zwiększa statystykę głównej postaci, zaś pet aktywnie uczestniczy w każdej walce, skupia na sobie uwagę przeciwników oraz zadaje całkiem spore obrażenia.

darmowe gry mmo
Clash of Avatars to całkiem interesująca i przykuwająca uwagę darmowa gra MMORPG z szybkim i łatwym dostępem (nie wymagam instalacji, wystarczy tylko się zalogować przez przeglądarkę internetową), kolorową wręcz bajeczna oprawa graficzna, która wyróżnia się na tle innych gier przeglądarkowych, wnosząc powiew świeżości szczególnie pod kątem uniwersum.
Nie jest jednak pozbawiona wad i ograniczeń o których również trzeba wspomnieć. Pierwszą ze słabości jest brak handlu z innymi graczami. Powszechnie wiadomo, że możliwość wymiany towarów napędza rozgrywkę i daje więcej możliwości. Kolejnym z minusów jest monotonna i powtarzająca się ścieżka dźwiękowa, która po 2-3 godzinach zabawy po prostu irytuje, a nawet denerwuje do tego stopnia, że przeszukujemy ustawienia aby całkowicie ją wyłączyć.

Niemniej jednak gra Clash of Avatars jest warta uwagi, szczególnie wśród ludzi którzy szukają spokojnej rozgrywki bez pogoni za topowymi graczami, w której to można odpocząć od dnia codziennego i wyruszyć w niezapomnianą podroż po świecie fantasy.Zagraj w Clash of Avatars


Gry podobne do Clash of Avatars : Drakensang Online, Maestia Online, Royal Qest, Age of Wulin, Lord of Rings Online, Star Wars: The Old Republic, Rodinia War, Tera Online, Aion PL, Battlestar Galactica, Dark Orbit, Elsword Online, Dark Era, Fiesta Online, Wizard 101, Lineage 2, Metin 2,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl