Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wizard 101 - Jak zostać magikiem? Turowa gra online na PC

Wizard 101 to darmowa gra MMORPG w której zostaniesz młodym adeptem szkoły magicznej i zależnie od twojej postawy i charakteru będziesz podążać własną ścieżką rozwoju. Wykonywanie zadań, walka turowa, zdobywanie i ulepszanie ekwipunku oraz pojedynki na arenach o tytuł najlepszego magika na świecie!

 

 Gra Wizard 101 Online już od samego początku wrzuca gracza w wir wydarzeń (i robi to całkiem nieźle). Chwile po pojawieniu się naszej postaci w tym kolorowym wirtualnym świecie, napotykamy mistrza imieniem Ambroży, który wyjaśnia nam podstawy i zależności rozgrywki. Naukę zakłóca jednak nieoczekiwana wizyta maga Malaistaire'a, który zjawia się z dwoma sługami. Na szczęście Ambroży wydaje się panować nad sytuacją i proponuje współprace podczas walki. Naszym, zadaniem jest pozbycie się dwóch bestii, zaś mistrz zajmie się Malaistaire-m.

W niecodzienny sposób w grze Wizard 101 tworzymy własnego avatara. Wybór szkoły, a co za tym idzie profesji odbywa się w formie odpowiedzi na kilka pytań (można wybrać również własnoręcznie). Podobny zabieg zastosowano przy tworzeniu imienia. Wychodzą z tego naprawdę ciekawe i oryginalne postacie.

Wizard 101 Online - Walka PVE
Wizard 101 - okno umiejetności


Walka w tej darmowej grze MMORPG odbywa się w systemie turowym. Każdy z magików zależnie od wybranej szkoły posiada własną talię kart oraz ekwipunek zwiększający magiczne zdolności.
Każdej ze szkół magi przypisano unikalne zdolności, a te odzwierciedlają żywioły do których należą. Miedzy innymi spotkamy tutaj szkołę lodu, ognia,wiatru, gwiazd, błyskawic, a nawet śmierci. W każdej tali niezależnie od żywiołu napotkamy czary atakujące oraz obronne (tzw. bufy).

Gracze spotykają się z przeciwnikami w specjalnie wyznaczonym okrągłym polu i walczą w systemie taktyczno-turowym. Taka rozgrywka wymaga przemyślanych decyzji oraz planowania, nie rzadko pojedynczy błąd potrafi przesądzić o wyniku starcia szczególnie w rywalizacji PVP.

Fabuła i wykonywanie zadań w Wizard 101 to stary, (przez wielu graczy najlepiej odbierany) system opierający się na zadaniach z cyklu przynieś podaj, zabij potwory w zamian za złoto i nowe przedmioty. Przy okazji zdobywamy punkty doświadczenia za które awansujemy na coraz to wyższe poziomy. Stopniowo odblokowujemy w ten sposób nowe umiejętności i lokacje. Warto dodać, że naprawę wielką frajdę sprawia zwiedzanie i eksplorowanie tego wirtualnego świata.

Animacja walki w Wizard 101 Online
Wizard 101 - Miasto
Znajdziemy tutaj wiele dodatkowej zawartości. Możliwość tworzenia własnych przedmiotów, łowienie ryb, łączenie się drużynach (gildie), posiadanie własnego domu i ogrodu, który można własnoręcznie dekorować.

Istnieje również całkiem rozbudowany system zwierzaków, które rosą w siłę, a nawet biorą udział w pojedynkach. I nie są to kotki czy pieski, mowa tutaj o smokach, chochlikach, lwach, jednorożcach i tym podobnych magicznych stworkach.

Na uwagę zasługuje również oprawa graficzna, odbiegająca od dzisiejszych standardów, lecz nadająca własny klimat tej baśniowej grze MMORPG jaką jest Wizard 101. Wszystko jest nasycone peltą kolorów, oryginalne modele postaci oraz budynków nie przypominaną w żadnym stopniu dzisiejszych azjatyckich produkcji MMO. Gra ma swój klimat i nie próbuje upodobnić się do innych produkcji.

 Zagraj w Wizard 101 PL
 
 
 
 
 
Wizard 101 - wymagania sprzętowe:

-Internet: wymagane połączenie z Internetem
-System operacyjny: minimum Windows 98E lub Mac OS X
-Procesor: 1 GHz Intel
-Pamięć RAM: 512 MB
-Karta graficzna: GeForce2 lub analogiczna karta
-Wolne miejsce na dysku: 5 GB


Gry podobne do Wizard 101Aion PL, Nostale Online, Drakensang Online, Maestia Online, Royal Qest, Age of Wulin, Lord of Rings Online, Star Wars: The Old Republic, Rodinia War, Battlestar Galactica, Dark Orbit, Elsword Online, Dark Era, Clash of Avatars, Fiesta Online, Tera Online, Lineage 2, Metin 2,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl