Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dark Orbit - Darmowe gry kosmiczne

Dark Orbit to przegladarkowa strzelanka w której zasiadamy za sterami statku kosmicznego. Na początku rozgrywki dostajemy nasz pierwszy pojazd kosmiczny i za jego pomocą przemierzamy galaktykę. Przyjdzie nam stoczyć wiele spektakularnych walk z kosmicznymi piratami, którzy tylko czekają na to aby zestrzelić nasz statek. Każda wygrana walka przyniesie nam trochę doświadczenia oraz pieniędzy, które można przeznaczyć na modernizacje lub kupno nowego statku.

Jak już nam się uda pokonać początkowe przeszkody, będziemy w stanie rywalizować z każdym i podbijać obce galaktyki. Gra nakłada nacisk na kilka ważnych aspektów rozgrywki. Zręczności, wytrwałości i ekonoma. Jeżeli uda nam się połączyć te cech ze sobą będziemy w stanie wygrywać najcięższe starcia. Dark Orbit oferuje rozgrywkę w czasie rzeczywistym z wieloma graczami.

Oczywiście najlepsza zabawa rozpoczyna się  gdy zaprosimy znajomych i bawimy się razem z nimi. Warto również pomyśleć o wspólnym klanie gdzie można pomagać sobie wzajemnie.
Graficznie, tak kosmiczna strzelanka prezentuje wysoki poziom. Jak na browser-ówkę można powiedzieć, że daje radę!  Zagraj w Dark Orbit

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl