Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Fiesta Online – gra anime MMORPG 3D o walce dobra ze złem

Fiesta online jest darmową grą RPG opartą na modelu free to play, osadzoną w krainie fantasy. Wykonując zadania oraz walcząc z potworami wzmacniamy postać i ulepszamy ekwipunek. Fiesta oferuje sprawdzone rozwiązania związane z level-up, pvp czy grą zespołową zaczerpnięte z klasyki gatunku.Tajemnicza kraina Isya zamieszkała przez mieszkańców Fiesta Online niegdyś była ogarnięta wojną skąpaną w mroku z którego wyłoniły się przerażające bestie atakujące każdego napotkanego człowieka. Na szczęście w tamtych czasach Isya posiadała potężną armie wojowników którzy przeciwstawili się fali zła i zniszczyli najgroźniejszych przedstawicieli świata mroku. Od tamtej pory minęło kilka stuleci jednak w mieszkańcach nadal tli się obawa i strach przed czającym się w ciemnościach niebezpieczeństwem. Na szczęście po dziś dzień istnieją mężni herosi, którzy stoją na straży mieszkańców i walczą z potworami przemierzając rozległe tereny oraz podziemia świata Fiesta Online.

 Zagraj w Fiesta Online

Każdy kto rozpocznie zabawę w tej darmowej grze MMORPG stanie przed wyborem jednej z 5 podstawowych klas postaci, które z czasem awansują w bardziej ukierunkowane profesje:

Fighter – Wojownik posługujący się mieczami jednoręcznymi, toporami oraz tarczą, walcząc w grupie świetnie sprawdza się w roli tanka, jego największymi atutami jest siła fizyczna oraz obrona. Wraz ze zdobytymi poziomami można wybrać określona ścieżkę rozwoju: Gladiator lub Knight.

Cleric – Zdolności bojowe tej klasy stoją na niskim poziomie, jednak znajomość magii i umiejętność wspomagania nią swoich towarzyszy czyni z kleryka bardzo ważna i interesującą postacią niezbędną w każdym party czy pvp. Jest to potocznie nazywany przez graczy MMO „buffer” zwiększający czasowo zdolności bojowe swoich sojuszników.

mmorpg 3dArcher – Wyspecjalizowany zabójca z dystansu, korzysta z łuków i kusz. Idealny do walki z drugiej linii, dzięki swoim dodatkowym zdolnością jest w stanie zatruć przeciwnika i osłabić go a następnie wykończyć potężnym precyzyjnym strzałem w czuły punkt. Niestety podczas starcia w zwarciu nie czuje się najlepiej ze względu na ograniczona ilość punktów defensywy.

Mage – Klasyczny mag atakujący na dystans, korzysta z mocy ognia lodu oraz elektryczności. Znany w świecie Fiesta Online również ze spektakularnych ataków obszarowych zadających obrażenia kilku wrogom naraz. Świetnie sprawdza się zarówno podczas zabijania mobów jak i w PVP. Podczas walki korzysta z magicznych kosturów i różdżek.

Trickster – Klasa wojownika korzystającego z broni dwuręcznych jak dwóch mieczy czy pazury przedłużające ramię. Szybka i silna postać walcząca w zwarciu wzmacniająca swoje ataki duszami zmarłych. Zależnie od swojej pozycji podczas ataku jest w stanie podwoić obrażenia atakując od tyły przeciwnika. Idealnie sprawdza się w walkach PVP i przy zabijaniu mobów.

W Fiesta Online dostępna jest jeszcze jedna dodatkowa klasa Crusader, która dostępna jest dopiero od 60 poziomu doświadczenia. Jest to hybryda dysponująca szerokim wachlarzem umiejętności magicznych i walki bronią białą. Jest to również jedyną klasa posługująca się ogromnymi dwuręcznymi mieczami i unikalnym pancerzem. Crusader jest dostępny dla każdej z wyżej wymienionej klas, którą można odblokować po osiągnięciu 60 poziomu.

Podczas eksploracji tego animowanego świata fantasy przyjdzie nam odwiedzić dziesiątki zróżnicowanych krain oraz podziemi zamieszkałych przez przeróżne stwory podzielone na poziomy. Każdy region przygotowany jest dla konkretnej grupy graczy, dzięki temu w praktycznie każdym zakątku mapy spotkamy jakiegoś gracza.

darmowe gry mmoJak to zwykle bywa w każdym szanującym się MMORPG spotykamy rozbudowany i wciągający system ulepszeń broni, tworzenia przedmiotów oraz ekwipunku napędzający rozgrywkę. Nie inaczej jest w grze Fiesta Online. Szczególnie rozbudowana została alchemia w której to mamy możliwość łączenia i tworzenia przeróżnych składników w potężne i przydatne mikstury. Poza craftingiem można podróżować na wierzchowcach czy hodować własne zwierzątko, które pomaga nam w czasie gry. System gildii, rajdy, a nawet ostatnio popularny wedding system ( czyli małżeństwo w grze z innym graczem).

Na wyróżnienie zasługuje system Mistrz / Uczeń w którym to każdy z graczy może odnaleźć w wirtualnym świecie swojego mentora z którym wspólnie będzie zdobywał doświadczenie i wykonywał zadania w zamian za obopólne korzyści w postaci złota czy nowego ekwipunku.
Kolejną z ciekawostek w świecie Fiesta Online jest kolekcjonowanie kart które wypadają z poległych mobów w postaci dropu. Można je kolekcjonować, grać nimi oraz handlować.

gry MMOW tym darmowym MMORPG nie zabraknie również rozbudowanego systemu PVP w którym każdy z graczy ma szanse sprawdzić swoje umiejętności i przetestować zdobyty ekwipunek. Przygotowano kilka trybów rywalizacji zaczynając od klasycznej potyczki jeden na jednego po spektakularne walki klanów gdzie trzeba wykazać się umiejętnością współpracy i synchronizacji drużyny.

Fiesta Online nawiązuje do nieco przestarzałych rozwiązań znanych z czasów początków mmo, które dla wielu graczy są esencją gry online. Eksplorowanie i szukanie potrzebnych materiałów, aby wykonać upragniona broń czy wspólne wyprawy na tak zwane raidboss-y sprawiają, że gracze z nostalgią do dawnych czasów powracają do wirtualnego świata aby ponownie przeżyć przygodę w krainie fantasy. Nieco cukierkowa i kolorowa oprawa graficzna nadaje klimatu i odróżnia FO na tle innych azjatyckich tytułów.
Sądzę, że gra powinna przypaść do gustu wszystkim entuzjastą świata mangi oraz anime a także graczom którzy szukają gry opartej na „starych” rozwiązaniach.

 Fiesta Online - rekomendowane wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium 4 2.0 Ghz / Athlon XP 2400+
Karta graficzna: GeForce4 Ti 4200 / Radeon 9200 series
Pamięć ram: 1GB
System operacyjny: Windows XP/7/8/10 (x32) Vista

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl