Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Age of Wulin Online - Zostań mistrzem sztuk walki - Azjatyckie MMO

Age of Wulin: Akcja gry dziej się w Chinach (około XIV wieku naszej ery). Mieszkańcy od zawsze doskonalili się w sztukach walki, które były ich jedyna bronią w tamtych czasach. I to właśnie oferuje nam ta produkcja. Możliwość doskonalenia umiejętności walki oraz wykorzystanie jej wedle własnego uznania. Gra jest nasycona akcją w której gracz krok po kroku staje się mistrzem kung- fu. Stosuje się do kodeksu Xia, który ponad wszystko stawia na pierwszym miejscu odwagę, honor oraz szacunek od innych. W tym niezwykłym świcie na bohatera czeka mnóstwo tajemniczych przygód.

Do wyboru nie mamy wyłącznie walki ręcz, można się szkolić również w profesji mistrza walki bonia lub medyka. na swojej drodze spotkasz osiem frakcji, które walczą między sobą  i będziesz mógł dołączyć do jedne z nich. Jednym z przykładów  jest wszystkim doskonale znany zakon Shaolin, który uczy perfekcji w walce wręcz. Każda frakcja oferuje inną szkołę.

Jak na grę MMORPG przystało nie zabraknie tutaj pojedynków z innymi graczami oraz wspólnej zabawy wykonując zadania. System wierzchowców (petów) jest ciekawym aspektem rozgrywki ponieważ są one bardzo pomocne.
Ekwipunek na pewno nie jest słabym punktem Age of Wulin. Dopracowane elementy, kolorystyka a co najważniejszy duży wybór sprawiają że gra staje się coraz bardziej ciekawsza i wciągająca, ponieważ zmiana czy ulepszanie ekwipunku sprawia przyjemność. System gildii, społeczeństwa w grze jest zakasujący. Gracze maja kontrole nad terytoriami państwa oraz poszczególnymi budynkami. Co sprawia, że toczy się ciągła rywalizacja o korzyści z tego tytułu płynące.

Przyjemna oprawa graficzna potrafi zachwycić krajobrazem. Dźwięk miły dla ucha i dodaje klimatu całej rozgrywce.Gra jest warta uwagi i na pewno znajdzie fanów wśród miłośników sztuk walki oraz historii dynastii Ming.


 Zagraj teraz w Age of Wulin!


wymagania sprzętowe:

    Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz / AMD Athlon 64 4000+ lub lepszy
    Karta Graficzna: Nvidia Geforce 6600 / ATI Radeon HD 6380G lub lepsza
    DirectX: wersja 9.0c
    RAM: 1 GB RAM
    Miejsce na Dysku: 15 GB
    System operacyjny: Windows XP


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl