Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dark Era – mmorpg 3d, pełne akcji i wciągającej historii

Dark Era to gra MMORPG o protagoniście, który podróżuje w czasie odwiedzając różne epoki, walcząc z fantomami i pomagają napotkanym bohaterom. Istotnym elementem rozgrywki tej darmowej gry mmo jest linia fabularna, ulepszanie postaci i system wykonywania zadań za które otrzymujemy cenne nagrody w postaci złota doświadczenia i ekwipunku. Nie zabraknie również kooperacji z innymi graczami oraz świetnej oprawy graficznej.


Dark Era - MMORPGHistoria świata gry Dark Era, jak i samej postaci oparta jest na podróżach w czasie. Każdy gracz ma możliwość odwiedzenia siedmiu regionów oraz linii czasowych. Przyjdzie nam odwiedzić wielkie lasy w których ukrywa się Robin Hood wraz ze swoimi kompanami, wspólnie z Juliuszem Cezarem podbijać cesarstwo Rzymskie, wraz z Królem Arturem i Merlinem szukać legendarnego Excalibura, czy udać się do Egiptu i ujrzeć historię Saladyna, który wskrzesił swoją armię za pomocą magicznej lampy.

Nie zabraknie również przygód w starożytnych Chinach gdzie staniesz przy boku cesarza Li stając się jego prawą ręką, a także pomóc w potrzebie Joannie d'Arc i odwrócić jej niechybny los. Jak by tego było mało, kolejnym z miejsc które odwiedzimy jest planeta Mars gdzie ukrył się Kratos, który rozgniewał bogów knując spisek przeciw nim. Naszym zadaniem będzie udanie się do Olimpu i wstawienie się za nim.

Każdy nowy gracz rozpoczyna przygodę wybierając jedną z trzech klas :

Berserker: Potężny wojownik z ogromnym dwuręcznym mieczem. Dysponuje szerokim wachlarzem umiejętności ofensywnych, niezwykle wytrzymały i silny.
Assasyn: Zabójca, szybki i zwinny, korzysta w walce z dwóch sztyletów oraz umiejętności kamuflażu i ataku z zaskoczenia.
Wizard: Mag, parający się magią żywiołów, używając magicznego kostura, sieje postrach w szeregach wroga korzystając z czarów skupionych na jednym przeciwniku oraz obszarowych ataków.

darmowe gry mmoKażda z postaci w grze Dark Era posiada drzewko statystyk definiujących zdolności bojowe. Mowa tutaj o ilości punktów ataku, obrony, uników, żywotności, celności czy ilości many. Nie trudno się domyśleć, że zdolności naszego protagonisty zależą w dużej mierze od posiadanego ekwipunku oraz punktów doświadczenia, które zdobyć można za wykonywanie zleconych zadań. Umiejętności również mają duże znaczenie i wpływają na wynik starcia. Każda z klas posiada ograniczona ilość skilli, które odpowiednio połączone w tak zwane „combo” potrafią przesądzić o wyniku starcia szczególnie w systemie gracz kontra gracz (PVP).

Ponad to możemy ulepszać niemal każdy z używanych przedmiot oraz tworzyć je od podstaw za pomocą rozbudowanego systemu kraftingu. Zabijając potwory gromadzimy materiały, które następnie można wykorzystać przy tworzeniu i ulepszaniu ekwipunku. Dodatkowo możemy sprzedawać je innym graczom za pomocą sklepu i zarobić przy tym trochę złota.

darmowe gry onlinePoza samą fabuła i linią fabularną autorzy Dark Era przygotowali wiele ciekawych rozwiązań, które nierzadko są ciekawsze od wykonywania qestów. Wspomniany system kraftingu i ulepszania przedmiotów to tylko wierzchołek góry lodowej. Loterie, mini gry, możliwość stworzenia gildii a nawet małżeństwo z innym graczem. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj system petów, czyli towarzyszących nam zwierząt i wierzchowców. Już na samym wstępie otrzymamy własnego konia raz orła którzy będą nam towarzyszyć i pomagać w walce. Jest to jednak początek gdyż w późniejszym etapie rozgrywki napotkamy na takie bestie jak wielkie skorpiony czy opancerzone dziki, które wyglądają naprawdę super!

Dynamiczna rozgrywka z wieloma możliwościami stworzenia unikalnego gameplay-u, Swobodne wymiany ciosów i wykorzystywanie przemyślanych kombinacji to elementy, które wyróżniają grę Dark Era na tle podobnych tytułów MMO. Dodając do tego naprawdę dobra oprawę graficzną i płynną rozgrywkę, otrzymujemy naprawdę ciekawy tytuł.
Ta darmowa gra mmorpg, oferuje również szereg wyzwań w których można się sprawdzić i wygrać przy tym cenne nagrody. Najpotężniejsze bestie (Tytani) strzegą swych skarbów atakując każdego kto się do nich zbliży. Tylko najlepsi gracze mają szanse je zdobyć. Czy będziesz jednym z nich?

Aby zagrać w Dark Era należy pobrać i zainstalować mini klient (instalka zajmuje niecałe 2mb)
UWAGA! - z przykrością informujemy, że wszystkie serwery oraz cały projekt związany z grą Dark Era został zamknięty przez studio Game321.Gry podobne do Dark Era : Nostale Online, Drakensang Online, Maestia Online, Royal Qest, Age of Wulin, Lord of Rings Online, Star Wars: The Old Republic, Rodinia War, Tera Online, Battlestar Galactica, Dark Orbit, Elsword Online, Aion, Clash of Avatars, Fiesta Online, Wizard 101, Lineage 2, Metin 2,2 komentarze:

Unknown pisze...

Hej, a znasz activation key dla serwera 10 Caliburn ?

Kopalnia MMO pisze...

Niestety na obecna chwilę nie posiadamy aktywnych kluczy ;/

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl