Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Star Conflict - Zasiądź za sterami statku kosmicznego i dołącz do galaktycznej bitwy w darmowym MMORPG

Star Conflict to kosmiczna darmowa gra MMORPG z ładną grafiką oraz dobrze przygotowanym systemem rozwoju i ulepszania statków kosmicznych. Zasiadając za sterami niezwykłego pojazdu kosmicznego wykonujemy interesujące zadania i walczymy o dominację w wirtualnej przestrzeni kosmicznej.

 

 Historia uniwersum gry Star Conflict przenosi nas do odległej przyszłości, ponad trzy tysiące lat po tym jak pierwszy człowiek opuścił Ziemską orbitę. Okazało się, że ludzie nie są jedyną inteligentną formą życia, a wszechświat zamieszkały jest przez inne rasy, które przemierzają przestrzeń kosmiczną w celu kolonizacji i pozyskiwania bogactw naturalnych.
Szczególnym zainteresowaniem ciszy się nowo odkryty zakątek kosmosu pod nazwą „1337” na którym znaleziono pozostałość po pradawnej cywilizacji, która wyginęła za sprawą nieznanego kataklizmu. Pozostały po niej jednak drogocenne artefakty i technologie, które stały się obiektem zainteresowania mieszkańców kosmosu.

Istnieją trzy strony konfliktu:

W wyścigu o dominację nad wszechświatem liczą się już tylko trzy najpotężniejsze frakcje: Imperium, Federacja oraz Jerycho. Każda z nich posługuje się nieco odmienną technologią oraz stylem kosmicznej walki. Rozpoczynając grę musimy wybrać jedną ze stron, tym samym określając naszą główną bazę. Jednak w dalszym etapie rozgrywki będziemy mogli korzystać ze wszystkich statków kosmicznych niezależnie od frakcji.

Każda z nich wykształciła swoje mocne i słabe punkty charakterystyczne. Jedni szczycą się niemalże niezniszczalnym pancerzem inni, zaś największa prędkością bojową czy siłą ognia. Najistotniejszy w tym wszystkim jest fakt, że żadnej z frakcji nie udało się połączyć wszystkich tych cech w jednym statku kosmicznym. Dzięki temu każdy pojazd ma wady oraz zalety, co zachowuje balans tej darmowej gry MMO i otwiera drogę do drużynowej współpracy między graczami.

Fabuła zazębiająca się z systemem PVP

Autorzy gry Star Conflict PL w ciekawy sposób łączą dwa systemy rozgrywki przeplatając między sobą zadania i linię fabularną z klasycznymi pojedynkami PvP (walka z innymi graczami), pozostawiając wybór i wolną rękę graczowi. Każda wygrana bitwa i wykonane zadanie skutkuje nagrodą w postaci kredytów (ogólnodostępna waluta w grze), odblokowanych funkcji czy materiałów potrzebnych do ulepszania statków kosmicznych.

Darmowe gry MMORPG
Kosmiczne strzelanki - Star Conflict


Przygotowano ponad 25 stref ( map) walki na których wykonujemy różnorodne zadani (np. bronimy punktu strategicznego, podbijamy centrum dowodzenia przeciwnika, przejmujemy określone bazy, a nawet bierzemy udział w walce z „raid bossem”. Z drugiej strony w każdej chwili możemy udać się na klasyczną potyczkę PVP w której to gracze z całego świata dzielą się na dwa przeciwne obozy i walczą na wcześniej ustalonych warunkach.

Ogromne możliwości modyfikacji i ulepszania

Motorem napędowym w dłuższej perspektywie zabawy w Star Conflict nie jest grafika czy ścieżka fabularna. Tym co przykuwa najbardziej uwagę graczy jest system zaciągniemy z gatunku RPG, a mowa tutaj o możliwości rozbudowy, handlu oraz ulepszania zdolności bojowych oraz samego pojazdu kosmicznego. Stworzenie własnego unikalnego statku zaczynając od wizualnych kosmetycznych zmian po przemodelowanie od podstaw całej jednostki ingerując w każdy element wyposażenia.

Każda z trzech frakcji posiada w swoim arsenale ponad 60 statków kosmicznych (liczba ta ciągle rośnie wraz z nowymi aktualizacjami). Ponad to każdy pojazd można ulepszać w pięciostopniowej skali oraz dodawać moduły (umiejętności) , które wykorzystuje się bezpośrednio w walce. Do wyboru mamy szeroki wachlarz defensywno – ofensywny w skład, którego wchodzą między innymi lasery, torpedy, tarcze ochronne, dopalacze czy specjalne systemy namierzania wroga.

W Star Conflict walczy się zespołowo!

Walka i rywalizacja, tak w dwóch słowach można opisać sedno rozgrywki w tej darmowej grze MMO. Do dyspozycji graczy przygotowana trzy główne kategorie:

  • PVP : Klasyczne bitwy pomiędzy pilotami w 6 trybach walki. 
  • PVE: Misje polegające na wykonywaniu zleceń w zamian za nagrody.
  • CO-OP: Analogicznie jak w pierwszym przypadku, walka pomiędzy pilotami w 6 różnych trybach. Statkami przeciwników steruje w tym przypadku komputer (sztuczna inteligencja).

Niezależnie od trybu gry za każdą misje otrzymamy nagrody w postaci surowców, materiałów, synergii oraz kredytów, dzięki którym zwiększymy zdolności bojowe naszej floty.

Star Conflict - Rozbudowany system modyfikacji pojazdów kosmicznych
Gry MMO -  do pobrania na PC


Kolejnym elementem są elitarne klany, które rywalizują ze sobą o Puchar Ligi. Do wygrania są cenne nagrody oraz prestiż i uznanie wśród społeczności Star Conflict. Warto dodać, że istnieje kilka liczących się Polskich drużyn, które czynnie uczestniczą w rywalizacji i rekrutują nowych członków.

Podsumowując, Gwiezdny Konflikt (bo tak chyba by należało tłumaczyć nazwę) to solidna produkcja ze świetną oprawą audio wizualną z dynamicznym i przemyślanym modelem walki. Na plus zapisać również warto cały system ulepszania i modyfikacji statków komicznych. Gra wyróżnia się na tle innych darmowych gier online z uwagi na dopracowanie i jakość którą wnosi. Śmiało można ją zaliczyć do czołówki darmowych gier MMO. Pozycja obowiązkowa dla miłośników kosmicznych strzelanek i fanów Gwiezdnych Wojen!

 Zagraj w Star Conflict!
 
 
 
 
 
 
Star Conflict – Wymagania sprzętowe:

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP
Procesor: 2.0 GHz, Intel Pentium 4 / AMD Athlon II
RAM: 1 GB
Karta graficzna: 512 MB, NVidia / AMD Radeon / Intel (HD 3000, HD 4000) Pixel Shader 3.0 (AMD Radeon X1000)
Miejsce na dysku: 6 GB

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: 2.3 GHz, Intel Core 2 Duo / AMD
RAM: 4 GB
Karta graficzna: 1024 MB, NVidia GeForce 650 / AMD Radeon HD 5750
Miejsce na dysku: 6 GB 

 
Gry podobne do Star Conflict: World of Tanks, World of Warplanes, War Thunder, Armored Warfare, Tanki Online, CosmoPulse, Crossout,Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 4.09.2016 roku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl