Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Armored Warfare PL - niesamowite bitwy pancerne w darmowym MMO

Armored Warfare PL to kolejna propozycja sieciowych zmagań maszyn pancernych sterowanych przez graczy w wirtualnym świecie. Zostań dowódcą czołgu, wykaż się celnym okiem oraz zmysłem taktycznym i zniszcz wroga!


http://ktest89.blogspot.com/p/test-autor-czy-bedzie.html
Gatunek: Wojenne, Gry akcji,
Wersja językowa: PL / ENG
Typ: Install (wymaga pobrania 4.3Gb)
Czas / miejsce: Czasy teraźniejsze
Data wydania: 8 październik 2015
Producent: Obsidian Entertainment
---------------------------------------------
Zagraj w Armored Warfare PL Armored Warfare 

Armored Warfare PL to darmowa gra MMO w której wcielamy się w niezłomnego kierowcę i zarazem dowódcę czołgu, który wsólnie z towarzyszami wyrusza na pole bitwy wykonywać misje oraz walczyć z wrogiem. Studio Obsidian Enertainment postawiło na dynamiczną rozgrywkę z elementami strategii oraz współpracę drużynową, wykorzystując przy tym silnik CryEngine, który zapewnia płynną rozgrywkę oraz wydajną i dobrze wyglądającą grafikę.

W grze Armored Warfare [PL] udostępniono dwa modele rozgrywki:

 • PVP : Dwie 15-sto osobowe drużyny walczą między sobą (w określonym limicie czasowym) na wyznaczonym obszarze, aż do momentu pokonania ostatniego czołgu przeciwnika lub przejęcia bazy (punktu kontrolnego). 

  • PVE : Tryb oferuje graczom konkretne, złożone zadanie do wykonania w kilku stopniach trudności. Drużyny składające się z 5 czołgów łącząc siły wykonują zlecenia w zamian za cenne nagrody. Zniszczenie wyznaczonego punktu, obrona fortyfikacji czy wyzwolenie miasta to kilka przykładów, które ma do zaoferowania ta darmowa gra MMO. Dodatkowo istnieją zadania w których przyjdzie nam zmierzyć się z boss-em, czyli bardzo silnym przeciwnikiem (sterowanym przez komputer) co oczywiście owocuje w dodatkowe nagrody w formie militarnego wyposażenia czy gotówki.

  Bitwy pancerne MMO
  gry w czołgi


  Lokacje w AW są zróżnicowane i szczegółowo dopracowane. W czasie walki przyjdzie nam zwiedzić między innymi pustynne tereny, mroźne zakątki Rosji, miasta centralnej Europy, porty, wyspy, a nawet rejon zagrożony wojennym konfliktem nieopodal elektrowni atomowej.
  Istotnym i zadowalającym elementem gry jest fakt iż mamy pływ na to co nas otacza, każdy mur można staranować, most zniszczyć uniemożliwiając przejazd, a górzyste wzniesienia wykorzystać jako skuteczna naturalna tarczę. Wszystko zależny od naszej wyobraźni i pomysłowości.

  Wybierz odpowiedni pojazd pancerny dopasowany do własnego stylu walki.

  W Armored Warfare PL znajdziemy szeroki wachlarz wozów pancernych w skład których wchodzą: CZOŁGI LEKKIE, CZOŁGI PODSTAWOWE, NISZCZYCIELE, OPANCERZONE WOZY BOJOWE oraz DZIAŁA SAMOBIEŻNE.
  Należy pamiętać, że nie znajdziemy tutaj prototypów i przestarzałych konstrukcji. Uniwersum tej gry MMO osadzone jest w czasach współczesnych, więc próżno szukać modeli z początków XX wieku.
  Każde z nich charakteryzują się unikalnymi zdolnościami, mobilnością, opancerzeniem, siłą oraz prędkością ataku i szeroko pojętym wyposażeniem, co sprawia, że każdy pojazd jest niepowtarzalny i interesujący.
  Jest to jednak tylko wierzchołek góry, ponieważ możliwości modernizacji i modyfikacji jest znacznie więcej. Do każdego czołgu można dokupić i zmieni praktycznie każdy element od gąsienic po radiostacje, nie wspominając o załodze którą można szkolić i przypisywać do konkretnego czołgu.

  MMORPG o czołgach
  gry mmo

  Podsumowując, gra Armored Warfare PL to zręcznościowy symulacja operatora czołgu, który zarządza, modernizuje i niszczy wszystko co stanie mu na drodze:) A tak na poważnie to mamy do czynienia ze starannie wykonana grą wojenną, z przemyślanym systemem zadawanych obrażań, walki w zwarciu oraz na dystans, osadzoną w realistyczny świecie reagującym na nasze poczynania. Śmiało mogę stwierdzić, że ta gra może konkurować z takimi potęgami jak World of Tanks czy War Thunder, które wyznaczają obecnie trendy w świecie gier wojskowych. Nie da się ukryć, że w AW znajdziemy wiele bardzo podobnych elementów zaciągniętych z wyżej wspomnianych tytułów, jednak wnosi on również powiew świeżości w postaci lepszego silnika graficznego, dynamicznej akcji czy współczesnych nowinek technicznych. Czy jest to lepsze MMO od poprzedników? Ostateczny osąd pozostawiam wam i lecę na jeszcze jedną bitwę moim T- 90.  Zagraj w Armored Warfare PL  Armored Warfare - wymagania sprzętowe

  Minimalne:
  System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 (x32), Windows Vista/7/8/10 (x64)
  Procesor: Intel Celeron E3400 @ 2.60GHz
  Pamięć ram: 2 GB
  Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB

  Zalecane:
  System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 (x32), Windows Vista/7/8/10 (x64)
  Procesor: Intel Pentium CPU G3420 @ 3.20GHz
  Pamięć ram: 4GB
  Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 440 1 GB 


  Zobacz również gry podobne do Armored Warfare World of Tanks, War Thunder, World of Warplanes, Tanki Online, Star Conflict, Crossout,  Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 23.01.2016 roku.

  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  Zagraj w Islandoom

  Bądź na bieżąco:

  Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

  Gry MMO:

  Zagłosuj na nas:

  TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl