Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Tanki Online – Gry czołgi – przeglądarkowa strzelanka MMO

Tanki Online to darmowa gra MMO w przeglądarce w której zostajemy kierowcą czołgu i walczymy z innymi graczami w sieciowej potyczce. Dynamiczne pojedynki, gra zespołowa, oraz szeroki wachlarz możliwości ulepszania czołgów.


Tanki Online to dynamicznie rozwijająca się strzelanka online, która przypomina kultową grę „Tanks 1990” znaną jeszcze z czasów Pegasus-a, która bawiła tysiące jak nie miliony graczy na całym świecie. Możliwości techniczne i łatwy dostęp do internetu otworzył nowe, szersze możliwości i perspektywy, co w końcowym efekcie zaowocowało interesującą grą MMO nawiązującą do konsolowej produkcji.

Prostota i sprawdzone rozwiązania to główne zalety gry Tanki Online. Gracze wrzuceni na małe zróżnicowane pola bitew walczą ze sobą w kilku trybach rozgrywki. Za pokonanie przeciwnika otrzymujemy punkty doświadczenia, które przekładają się na rangę od której zależy dostęp do nowego ekwipunku. Niezwykle istotne są same umiejętności gracza, zmysł taktyczny, wykorzystanie terenu i dobranie odpowiedniego wyposażenia czołgu. Pojazdy zachowują się realistycznie i charakteryzują się własnymi parametrami, jedne są lżejsze i szybsze, zaś inne ciężkie i powolne, ale bardziej wytrzymałe. Łącząc te wszystkie elementy z współpracą drużynową otrzymujemy bardzo ciekawą i do tego darmową grę MMO o charakterze wojskowym na przeglądarkę internetową.

W grze Tanki Online udostępniono 4 tryby rozgrywki:

  • Deathmatch – czyli tak zwane „każdy na każdego” w którym może wziąć udział od 2 do 24 graczy w określonym limicie czasowym. Wygrywa gracz, który zniszczył największą ilość przeciwników.  

  • Deathmatch Drużynowy – dwie drużyny (czerwona vs niebieska) walczące między sobą przez określony czas. Wygrywa ta drużyna która zniszczy więcej czołgów przeciwnika.

  • Zdobądź Flagę – gracze podzielni na dwa obozy walczą o zdobycie i przejęcie flagi przeciwnika. Wygrywa oczywiście ta drużyna która przejmie większą ilość flag, Niezwykle istotna w tym trybie jest asekuracja i współpraca między graczami. 

  • Przejmij punkty – Gracze podzieleni są na dwie drużyny. Na mapie znajdują się punkty, które należy przejąc i zostać w ich posiadaniu jak najdłużej. Maksymalna ilość graczy to 24 na jednej mapie.

Podczas rozgrywki napotykamy na liczne bonusy trwające 45 sekund w postaci przyspieszenia, zwiększenia mocy ognia czy obrony, można w nie również zaopatrzyć się w hangarze.

Tanki Online darmowa strzelanka MMOTanki Online - ulepszanie czołgugry w czołgi online

 

 Ulepszaj i modyfikuj czołg, testuj różne możliwości i stwórz unikalna pancerna twierdzę na gąsienicach!

Hangar to miejsce w którym można odetchnąć od walki usprawnić własny czołg. Zależnie od posiadanej rangi (zdobywamy ja pokonując innych graczy i wykonując misje) możemy wykupić nowe wyposażenie zaczynając od farby którą można pomalować czołg, dodatków usprawniających pracę maszyny na kilkanaście sekund, aż po wymianę dział czy całego kadłuba z gąsienicami.

Szeroki wachlarz modyfikacji połączony z prostą i przejrzysta statystyką każdego z elementu czołgu pozwala na stworzenie unikalnej kombinacji i oryginalnego wyglądu. Ponad to każdy z wymiennych elementów może zostać osobno kilkukrotnie ulepszony, co dodatkowo zwiększa możliwości i dodaje smaczku samej rozgrywce, ponieważ aż się chce wygrać kolejny pojedynek i za zdobyte pieniądze ulepszyć działo czy pancerz czołgu.

Pod względem wizualnym gra Tanki Online nieco dobiega od najnowszych produkcji przeglądarkowych, jednak nie jest to bardzo istotne, ważny jest fakt, że gra nie zacina się i działa płynnie, bo nie ma nic gorszego od przegranej walki przez tak zwane „lagi” w grze mmo.

Zróżnicowane pola bitwy, zmienne warunki pogodowe, intuicyjny i przejrzysty interfejs oraz czat główny na którym łatwo i szybko znajdziemy porady i wskazówki odnośnie gry.
Dodając do tego fakt iż niedawno wystartował pierwszy z Polskich serwerów gry, możemy teraz bawić się wspólnie z rodakami!

Tanki Online mogą śmiało konkurować nawet z takimi produkcjami jak World of Tanks czy War Thunder. Nie dorównują im pod względem graficznym czy wręcz precyzyjną realistką i mechaniką którą tam spotykamy. Są jednak ciekawa odskocznią i alternatywą w prostym i zabawnym otoczeniu, które może dać tyle samo satysfakcji co sztandarowe produkcje. Ich zaleta jest łatwy i szybki dostęp. Nie trzeba nic ściągać i instalować, wystarczy stworzyć konto, zalogować się w przeglądarce i po chwili znajdujemy się już na polu bitwy!

Zagraj w Tanki Online PL


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl