Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

World of Tanks – Gry wojskowe - MMO

World of Tanks jeżeli chodzi o gry wojenne w kategorii MMO bezsprzecznie zajmuje pierwsze miejsce. 

 Jest to jedna z nielicznych produkcji, która w ostatnich latach zdobyła tak wielu graczy i potrafi przykuć uwagę na długi czas oferując świetną taktyczną i dynamiczną rozgrywkę. Gry w czołgi już od dawna cieszyły się popularnością, chyba każdy z nas pamięta jedną z pierwszych gier tego typu, mowa tutaj o grze „tank” na platformie Pegasus. Były to lata 90-te, technika bardzo się rozwinęła. Dziś możemy poczuć się naprawdę jak prawdziwy czołgista kierujący pancerną maszyną. Wszystko za sprawą świetnej grafiki 3d która sprawia, że gry wojenne nabierają realistki i przypominają prawdziwe pola bitwy znane naszym dziadkom z czasów II wojny światowej. 
Jednak wszystkie te efekty nie odniosły by takiego sukcesu bez jednego ważnego elementu którym jest możliwość rozgrywki w trybie online. Interakcja z innymi graczami sprawiła, że gry mmo cieszą się obecnie największą popularnością i wyznaczają nowe kierunek w świecie gier komputerowych.

Gra łączy w sobie kilka gatunków niezbędnych do stworzenia nieprzeciętnej gry wojennej. Mowa tutaj o symulacji, rozgrywce taktycznej, dynamicznej akcji oraz elementów znanych z gier RPG.


Każdy czołg zachowuje i prowadzi inaczej, wygrana potyczka sprawia, że nasz wóz pancerny staje się coraz lepszy, za zgromadzone pieniądze można ulepszać elementy pancerza, czy sprzęt odpowiedzialny za ofensywę (amunicja, broń, pociski itd.) lub kupić nowy czołg. Jeżeli chodzi o aspekt strategiczny to, strzelanie gdzie popadnie i postępowanie bezmyślnie (na hurra!) szybko skończy się porażką. Współpraca z innymi graczami wykorzystanie terenu i wyczucie czasu mają kluczowe znaczenie w bitwie. Wszystko to zamyka dynamiczna akcja która nie pozostawia nam zbyt wiele czasu do namysłu, należy szybko oceniać sytuację i podejmować trafne decyzje.

Rozpoczynając grę w World of Tanks po krótkim samouczku zasiadamy za sterami czołgu i wyruszamy na pole bitwy gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z graczami nie tylko z Polski ale i z całego świata. Do dyspozycji twórcy gry oddali graczom ponad 150 czołgów , wykorzystując całą historię wojenną. Zebrali wszystkie informacje na temat pojazdów wojskowych jakie poruszały się na Ziemi. Każdy czołg posiada własną historię, statystyki i kolorystykę, które odzwierciedlają wszystkie rzeczywiste cechy.

System walki w world of tanks głównie opiera się na walce dwóch drużyn wrogo nastawionych do siebie. Bitwa dobiega końca kiedy zostaną zniszczone wszystkie czołgi przeciwnika na danej mapie. Można również spróbować swoich sił w wojnach klanów i specjalnych turniejach inwazyjnych.
Należy również wspomnieć o drobnych szczegółach jak odległość do celu, warunki na polu bitwy, uszkodzenia czołgu czy ukształtowanie terenu które mogą wpłynąć na wynik Te drobne, lecz naprawdę ważne elementy sprawiają, że gra World of Tanks nie jest tam jakąś zwykłą grą w czołgi, lecz staje się prawdziwą perełką  jeżeli chodzi o gry wojenne.

Aby nie było zbyt pięknie to gra World of Tanks mimo iż jest darmową grą mmo dostępną dla wszystkich, wyposażona jest w system mikropłatności, które są jedną z dwóch dróg jakie możemy obrać podczas ulepszania naszych maszyn wojskowych. Nasze zdolności i sukcesy w walkach są nagradzane specjalna walutą za którą możemy kupować wszystkie przedmioty w grze. Ten sam efekt uzyskamy kupując złoto w systemie mikropłatności.

Jedyną różnica jest czas, jak wiadomo inwestując pieniądze dostajemy złoto od razu, a w przypadku gry bez „wspomagania” uzyskamy ten sam efekt końcowy jednak zajmie nam to troszeczkę więcej czasu.

Niemniej jednak "gra w czołgi" stała się bardzo popularna i wszyscy miłośnicy gier wojennych powinny przynajmniej raz spróbować tej gry mmo i wyrobić sobie własna opinię na jej temat.

 Zagraj teraz w World of Tanks!World of Tanks – Wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Procesor (CPU): 2.2 GHz
Pamięć (RAM): 1.5 GB dla Windows XP, 2 GB dla Windows Vista / 7
Karta graficzna: GeForce 6800GT z 256 MB RAM / ATI X800 z 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku9 GB
Połączenie z internetem: 256 kb/s

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7 64-bit
Procesor (CPU): Intel Core 2 Duo 2.5 GHz / AMD AthlonTM 64 X2 5600 + 2.8 GHz (lub lepszy)
Pamięć (RAM): 4 GB (lub więcej)
Karta graficzna: GeForce 260 / ATI HD4870 (lub lepsza) z 1Gb (lub więcej) pamięci, DirectX 9.0c
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 9 GB
Połączenie z internetem: 1024 kb/s lub szybsze (dla czatu głosowego)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl