Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Shakes & Fidget – kolorowe i z humorem, mmorpg po polsku

Shakes & Fidget to darmowa gra przeglądarkowa mmorpg, osadzona w kolorowym, bajkowym świecie, pełnym potworów, zwierząt i barwnych postaci.
Grę podzielono na kilka lokalizacji w których przygotowano masę rzeczy do zrobienia. I chodź głównym celem jest stworzenie i udoskonalanie postaci, wykonując przy tym qest-y to nie zabraknie również pojedynków z innymi graczami czy pogaduszek w pobliskiej karczmie. Grę stworzyło studio Playa Games GmbH w 2010 roku.

Zanim wejdziemy do świata gry Shakes and Fidget przyjdzie nam wybrać jedną z 8 ras oraz jednej z 3 profesji. Jeżeli chodzi rasę do wyboru mamy:

-Człowiek,
-Elf,
-Krasnolud,
-Gnom,
-Ork,
-Mroczny Elf,
-Goblin,
-Demon

Każdą z nich można edytować wedle uznania, dać jej unikalne rysy twarzy, dodać brodę lub wąsy, zmienić kolor oczu lub włosów, kształt nosa itd. Następnym krokiem jest wybór Profesji. Tutaj klasycznie, czyli : Mag, Zwiadowca (łucznik) oraz Wojownik.

mmorpg po polskuZdobywając doświadczenie zwiększamy umiejętności oraz statystykę naszego bohatera. W tym celu najlepiej udać się do Karczmy, jest to miejsce do którego często przychodzą wędrowcy i miejscowi poszukiwacze przygód. Zawsze znajdą zadanie do wykonania za które zapłacą złotem. Za każdym razem gdy odwiedzimy karczmę będziemy mogli wybrać jedno z trzech zadań.


Sprawdź zawsze dokładnie jakie nagrody można dostać za ich wykonanie, ponieważ nie jest możliwe wykonanie wszystkich z nich. Wybieraj te które oferują najlepszą nagrodę. 
Jeżeli dobrze się rozejrzymy, w karczmie poza barmanem i zleceniodawcą dostrzeżemy trzecią postać. Jest nią Hazardzista, który lubi grać na pieniądze i grzyby (jedna z walut w grze). Można spróbować szczęścia i postawić swoje ciężko zarobione pieniądze rywalizując w mini gierce.


Arena to kolejne interesujące miejsce, które można odwiedzić w Shakes & Fidget. Jeżeli znudzi się nam wykonywanie qestów, można sprawdzić swoje siły i umiejętności w walce z innymi graczami.
Zgłaszając chęć walki na arenie komputer poszuka losowo, godnego przeciwnika o zbliżonych statystykach i zorganizuje walkę. Można również samemu wyzwać na pojedynek gracza i sprawdzić się w walce z kimś kto przykładowo jest denerwujący lub jest naszym wrogiem. Za każde zwycięstwo otrzymujemy punkty doświadczenia, czci, oraz złoto.

Awanturniczość to wizualizacja zapału lub chęci do wykonywania zadań głównej postaci. Każde zadanie zużywa punkty awanturniczości, Prościej mówiąc jednego dnia możemy wykonać ograniczoną liczbę qestów, ma to swoje dobre strony, gdyż w ten sposób nie będziemy przesiadywać całymi dniami przed komputerem. Dla bardziej wytrwałych graczy przygotowano możliwość uzupełnienia punktów awanturniczości, wystarczy napić się piwa u barmana w karczmie (1 piwo = 20 punktów, maksymalna dzienna dawka piwa wynosi 10 kufli).

gry mmo
Zbrojownia to jedno z tych miejsc, które odwiedza się z nadzieja na zdobycie nowego przedmiotu, który uczyni naszą postać silniejszą i odporniejszą. Za odpowiednią ilość złota można kupić wszystko czego tylko zapragniemy. Nowa broń, pancerz, buty, pas, hełm to tylko przykład tego co znajdziemy w asortymencie zbrojmistrza.
Jeżeli chodzi o przedmioty odpowiedzialne za cechy magiczne musimy się udać do Gabinetu Magii. Podobnie jak w zbrojowni znajdziemy tutaj wszystkie niezbędne przedmioty, tym razem odpowiedzialne za moce magiczne. Naszyjniki, amulety, magiczne pierścienie czy mikstury.

Zdobądź wierzchowca i wykonuj zadania szybciej!

W Shakes and Fidget, jak na dobre mmorpg przystało nie zabraknie również systemu petów. Wystarczy udać się do pobliskiej stajni i wynająć zwierzaka, który nam się podoba i charakteryzuje się odpowiednimi umiejętnościami. Im wyższa cena tym większy bonus do czasu potrzebnego na wykonanie zadania. Najlepsze wierzchowce potrafią skrócić czas nawet do 50% Warto pamiętać, że czas wynajmu jest ograniczony i trzeba zwrócić właścicielowi jego zwierzę po 14 dniach.

Gra po licznych modyfikacjach działa w technologi Falsh, nie wymaga od użytkownika pobierania żadnych plików instalacyjnych, oraz nie zawiera żadnych reklam.
Niedawno została skonfigurowana i zmodernizowana na potrzeby systemów Android, więc każdy kto posiada telefon z tym systemem oraz dostęp do internetu może bez przeszkód zagrać w nią na swoim smartfonie. Zagraj w Shakes and Fidget


 Gry podobne do Shakes and Fidget: The West, Hero Zero PL, Operation X, Łowcy ZombiObrońcy Galaktyki,


Autor : Arkadiusz Żurawski, dnia 9.02.2015r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl