Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

The West Online – Gry o dzikim zachodzie

The West przeniesie nas w westernowe klimaty i sprawi, że poczujemy się jak mieszkaniec dzikiego zachodu. 

Jest to darmowa gra przeglądarkowa, która łączy w sobie gatunek RPG oraz gry strategicznej w czasie rzeczywistym. Grę stworzyło studio InnoGames znane z takich produkcji Jak Tribal Wars2 czy Forge of Empire.

Każdy kto chodź raz widział filmy rodem z Dzikiego Zachodu, wie że nie jest to miejsce dla mięczaków. Pojedynki na śmierć i życie w samo południe, rozróby w saloonie czy podróże po bezludnych ternach pełnych kaktusów i sępów w towarzystwie wiernego konia. Tak waśnie wygląda życie prawdziwego kowboja.

Rozpoczynając przygodę w The West zostajemy zwykłym poszukiwaczem przygód bez grosza i pomysłu na życie. Aby coś zjeść i wypić trzeba będzie podjąć jakąś pracę. Możliwości jest wiele od zabawy w rolnika , przez tępienie szkodników które niszą plony, zaopatrywanie kupców w towary, aż po ściganie bandytów za głowę których wyznaczono nagrodę.
Istotnym elementem jest fakt iż niektóre z zadań wykonuje się w czasie rzeczywistym. Aby udać się na farmę, która znajduje się na drugim końcu mapy nie wystarczy kliknąć w wybrany punkt, co spowoduje natychmiastowe przeniesienie. W tej grze postawiono na realistkę zachowań prawdziwego kowboja. Musi on podróżować z miejsca na miejsce pieszo lub konno i wymaga to czasu. Jest to na pewno ukłon dla RPG-owych graczy, którzy lubią eksplorować tereny.
Gdy już zarobimy pierwsze pieniądze można pomyśleć o zmianie ekwipunku i wyglądu bohatera.
Wybór jest naprawdę duży, przygotowane itemy są przeznaczone do pojedynków jak i również do pracy fizycznej. Każdy z elementów wyposażenia posiada unikalny wygląd oraz bonusy zwiększające statystykę.

Umiejętności w grze The West podzielone są na cztery zasadnicze grupy: Siła , Sprawność, Zręczność i Charyzma. Każdej z nich przypisane są zdolności, których można się nauczyć, a następnie rozwijać je wraz z zdobytym poziomem. Przykładowo jedną ze zdolności w grupie "zręczność" jest celowanie, które odpowiada za skuteczność trafień.
Walki PvP nazywane w tej grze mmo pojedynkami, składają się z ośmiu rund, a wynik zależy od wartości ataku, trafień i uników, wartości obrony oraz obrażeń. Zwycięzca zabiera 1/3 posiadanych pieniędzy przeciwnika, zaś jeżeli pokonany omdleje może stracić cała gotówkę. Na szczęście w miastach są instytucje takie jak banki, gdzie można przechowywać ciężko zarobione pieniądze, unikając w ten sposób bankructwa.
Pojedynki posiadają własny pasek doświadczenia, który zwiększamy tylko poprzez wygrane walki. Doświadczenie zdobyte podczas wykonywania zadań nie ma na to wypływu. Po każdej walce otrzymujemy dokładny raport z przebiegu i możemy przeanalizować mocne i słabe punkty.

Po ciężkim dniu można zrelaksować się w pobliski saloonie (odpowiednik karczmy) gdzie za drobną opłatą napijemy się whisky, posłuchamy interesujących plotek, które często zmieniają się w dobrze płatne zadania, lub skorzystamy z miejscowych rozrywek, gdzie stawką jest honor i oczywiście pieniądze.


W grze The West można przyłączyć się do jakiegoś miasta lub wybudować własne, nie jest to jednak prosta sprawa i wymaga sporo czasu i funduszy. Jednak jeżeli uda się tego dokonać będziemy czerpać z tego tytułu wiele korzyści materialnych, o szacunku innych graczy nie wspominając. Do tego Właściciel miasta może wybudować fort, który otwiera wachlarz nowych korzyści jak unikalne przedmioty, koszary, statusy, i chyba najciekawsza opcja, możliwość atakowania innych fortów. Przypomina to pojedynki: drużyna na drużynę gdzie walka toczy się o zdobycie strategicznego punku.

The West oferuje nie banalną rozgrywkę , różniącą się od innych typowych gier przeglądarkowych. Poza tym realia w których osadza jest gra odbiegają od oklepanej tematyki (czasy średniowiecza i fantasy). Jeżeli więc szukasz czegoś nowego, niecodziennego i w dodatku lubisz kowbojów i klimat dzikiego zachodu to koniecznie daj szansę tej produkcji.

 Zagraj w The West PLZobacz również gry podobne do The West: Shakes & Fidget, Hero Zero PL, Operation X, Łowcy Zombi, Obrońcy Galaktyki,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl