Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Hero Zero Online – od zera do bohatera!

Hero Zero PL to darmowa gra przygodowa, w której za sprawą otwartego okna przeglądarki internetowej, mamy okazję przejść niezwykła drogę od zwykłego, niczym wyróżniającego się człowieka do super bohatera pokroju Batmana czy Supermena. 


Na drodze stanie wiele przeszkód i trudnych zadań jednak satysfakcja z niesienia pomocy innym sprawia, że mamy odwagę codziennie podejmować nowe wyzwania. Barwny świat z dużą dawką dobrego humoru będzie nam towarzyszył w trakcie zabawy. Gra jest darmowa  w polskiej wersji językowej.

Stawiając pierwsze kroki w Hero Zero Online trzeba stworzyć nowego bohatera, przy pomocy kreatora postaci. Wybór możliwości jest całkiem spory: kształt nosa, oczy, brwi, płeć, sylwetka, opcji nie brakuje.
gry mmoGdy już wykreujemy nowego bohatera zostajemy wrzuceni do wirtualnego świata tej gry MMO. Znajdziemy się na spokojnym, przedmieściu (przynajmniej tak ono wygląda na pierwszy rzut oka) na którym toczy się zwykłe życie. Jedna od czasu do czasu, zdarzają się sytuacje w których ktoś potrzebuje pomocy. I właśnie w tym momencie wkracza gracz! Zadania są zróżnicowane, a za ich poprawne wykonanie otrzymujemy doświadczenie oraz element ekwipunku. Patrolując ulice natkniemy się na wiele sytuacji w których będzie można użyć super mocy w starciu z oprychami czy bandytami. Dobre uczynki staną się naszym priorytetem. Możliwości jest wiele jak na przykład pomoc listonoszowi czy bezbronnym harcerzom. Warto również wspomnieć, że jak to często bywa w grach mmo, prędzej czy później staniemy oko w oko z innym super bohaterem, który walczy o swoją pozycje. Jeżeli czujesz się na siłach stań z nim do walki i pokaż kto rządzi na tej dzielnicy. Za każde wykonanie zadanie otrzymamy doświadczenie, pieniądze oraz dozgonną wdzięczność uratowanych osób.

Zdobyta gotówkę można wydać w sklepie i zaopatrzyć się w nowe ubranie oraz gadżety. Każdy z bohaterów posada przedmioty, które zmieniają jego wygląd i zwiększają zdolności bojowe. Nie inaczej jest w Hero Zero Online. Nowa peleryna, maska czy okulary pozwolą nam wykreować unikalną i niespotykana postać, poza wyglądem każdy z przedmiotów posiada cechy zwiększające statystykę i umiejętności.  Dostęp do nich jest podzielony na grupy i nie wszystkie są od razu dostępne. Spotkać można przedmioty epickie (purpurowe), rzadko spotykane gadżety, które posiadają najlepsze współczynniki i bajerancki wygląd. Nie brakuje również elementu humorystycznego (przykładowo: nakrycie głowy w kształcie głowy kurczaka) i tym podobne dodatki.
Jeżeli chcemy piąć się w górę w rankingu gry musimy wziąć się ostro za trening. Same chęci niesienia pomocy nie wystarczą. Za poziom odpowiadają zdobyte punkty doświadczenia. Ponad to jest jeszcze kilka ważnych cech, które trzeba rozwijać. Siła, Kondycja, Inteligencja oraz Intuicja. Zwiększyć je można za sprawą wykonywania zadań lub treningu na siłowni.

Lista przygotowanych zadań do wykonania jest bardzo długa więc zawsze jest coś do zrobienia, lecz jeżeli znudzi się nam wątek fabularny gry Hero Zero Online można sprawdzić się w walce z innymi super bohaterami. Możliwość łączenia się w grupy, czyli tak zwane klany urozmaica zabawę. Korzyści płynące z rozgrywki w gildii, często są znacznie większe niż samotna walka ze złem.


Podsumowując gra Hero Zero PL, nie jest podobna do innych gier przeglądarkowych. Został tutaj wprowadzony nowy oryginalny model z moralnymi wartościami, uczący, że pomoc drugiemu człowiekowi może być fajna i pożyteczna. Wszystko to otoczone świetną animacją oraz humorem znanym z kreskówek. Teraz każdy z nas może zostać super bohaterem! Zagraj w Hero Zero PL


Zobacz także podobne gry do Hero Zero: Shakes & Fidget, The West, Operation X, Łowcy Zombi, Obrońcy Galaktyki,

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl