Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Operation X - Zostań agentem do zadań specjalnych!

Operation X : to bezpłatna gra na przeglądarke wyprodukowana przez Playata GmbH. W grze wcielamy się w agenta wywiadu CIA. Setki bardzo niebezpiecznych zadań, dynamiczne, pojedynki z innymi agentami sprawiają, że czujemy się jak w centrum filmu akcji. Na początek otrzymamy niewielki ekwiwalent (kilka dolarów) i będziemy musieli kupić za to podstawowe wyposażenie niezbędne do rozpoczęcia zmagań.

Każde wypełnione zadanie, wygrany pojedynek owocuje zapłatą w formie gotówki oraz doświadczenia co przekłada się na rozwój naszego agenta.
Do wyboru jest naprawdę dużo elementów wyposażenia zaczynając od zwykłych butów kończąc na ciężkim pancerzu ochronnym służb specjalnych. To samo tyczy się wszelkiej broni którą można kupić za odpowiednią kwotę. Do wyboru jest również wiele mniejszych gadżetów, które w niewielki sposób zwiększają statystyki bohatera i jego wygląd.

Pojedynki z innymi agentami na pierwszy rzut oka nie są niczym szczególnym (typowa rozgrywka turowa, cios za cios) jednak można zauważyć interesujące elementy. Wszystkie zmiany, każdy element broni, ekwipunku ma wpływ na zadawane obrażenia czy uniki, które są kluczem do wygranej. Trzeba się dobrze zastanowić i kombinować w jaką statystykę wydamy kolejny punkt nauki i jaki przedmiot kupimy.

   Zagraj w Operation X
  0 komentarze:

  Prześlij komentarz

  Zagraj w Islandoom

  Bądź na bieżąco:

  Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

  Gry MMO:

  Zagłosuj na nas:

  TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl