Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

niedziela, 1 grudnia 2013

Home » , » Grand Prix Racing - przeglądarkowy menadżer wyścigów samochodowych

Grand Prix Racing - przeglądarkowy menadżer wyścigów samochodowych

http://www.kopalniammo.pl/p/grand-prix-racing-online.html
Grand Prix Racing Online:  Menadżer w czasie rzeczywistym wyścigów Formuły 1. Zadanie nie jest proste. Gracz rozpoczyna rozgrywkę z jednym podstawowym bolidem i staje do rywalizacji z najlepszymi kierowcami z całego świata. Jednak umiejętności kierowcy nie wystarczą. Musisz zatrudnić cały sztab ludzi, którzy pomogą w osiągnięciu sukcesu...
       Więcej info     |     Zagraj teraz           Dyrektor techniczny, nowi kierowcy, ustawienie samochodów podczas startu, sponsorzy i wiele więcej zagadnień będą zależeć od twojego zmysłu menadżera.
Sezon składa się z 17 wyścigów: dwa wyścigi na tydzień (wtorek oraz piątek około godziny 20:00 czasu rzeczywistego) co sprawia, że gra staje się bardziej realistyczna oraz nie wymaga dużej ilości czasu, który trzeba jej poświęcić, aby cieszyć się z rozgrywki (wystarczy 15 min przed każdym wyścigiem).

Symulator  Grand Prix Racing Online oferuje możliwość oglądania wyścigów na żywo i komentowania wraz z innymi graczami poczynań zawodników. Obserwacja własnego zawodnika dodaje emocji i sprawia, że chcemy się coraz bardziej angażować w życie drużyny. widok z takiej perspektywy pomaga podjąć decyzje związaną z dalszym rozwojem. Jeżeli tylko chcemy można stworzyć team z innymi graczami i wspólnie walczyć o mistrzostwo oraz dobrze się bawić. Wszyscy miłośnicy menadżerów i wyścigów samochodowych na pewno odnajdą się w tej produkcji.
Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl