Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 4 lutego 2014

Home » , , » Shakes and Fidget - gry przeglądarkowe MMORPG

Shakes and Fidget - gry przeglądarkowe MMORPG

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_25.html
Shakes and Fidget - to gra przeglądarkowa, która przenosi gracza do baśniowego i zwariowanego świata tętniącego życiem. Spotkamy mnóstwo niewyobrażalnych stworzeń. Rozpoczynając rozgrywkę można zostać jedną z ośmiu ras. Każda z nich cechuje się inną charakterystyką oraz zachowaniem. Następnie można wybrać...
        Więcej info     |     Zagraj teraz            


...określoną klasę naszej postaci (Mag, Wojownik, Zwiadowca).
Do ulepszenia bohatera niezbędne są pieniądze w postaci złota, które można zarobić wykonując zadania pełne przygód. W tym celu najlepiej udać się do karczmy i zapytać gospodarza.

W zbrojowni można kupić całe opancerzenie oraz broń, które zwiększą statystyki i zadawane obrażenia. W grze Shakes and Fidget wbudowany został system gildii co umila rozgrywkę dając możliwość rozmowy z innymi graczami i współpracy z nimi.
Ciekawostką jest Sala Chwały w której zanotowane są poczynania najlepszych bohaterów oraz klanów. Świat gry oferuję liczne walki na arenach z innymi bohaterami, wiele zabawnych sytuacji w pobliskich karczmach przy kuflu piwa, oraz wciągające zadania, które zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl