Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

sobota, 11 czerwca 2016

Home » , , , » My Little farmies PL - Zbuduj i zarządzaj własną farmą

My Little farmies PL - Zbuduj i zarządzaj własną farmą

http://www.kopalniammo.pl/p/my-little-farmies.html
My Little Farmies - to przegladarkowa symulacja w której wcielamy się w właściciela ziemskiego. Zadaniem gracza jest nie tylko uprawa roli, lecz zarządzanie nią, wznoszenie budowli oraz handlowanie z innymi farmerami. Gracz możne rozbudowywać farmę wedle własnego uznania i bez ograniczeń. Od tego jak będzie zarządzał płodami...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          


... zależy stopień rozwoju i bogactwa. Wszystko jest powiązane zależnościami i sprawia, że trzeba przemyśleć co lepiej uprawiać w danej chwili, ponieważ ceny się zmieniają i kształtują gospodarkę.
Inwestowanie we własną farmę to nieodłączny element rozgrywki. Każde zbiory można sprzedać lub przeznaczyć dla mieszkańców wioski. Umiejętne rozplanowanie zasobów to klucz do sukcesu w My Little Farmies.
Kolorowa i miła dla oka grafika oraz klimatyczna ścieżka dźwiękowa sprawiają, że gra sprawia jst idealna na nudę i uczy jak zarządzać czasem i pieniędzmi. Obowiązkowa pozycja dla miłośników symulacji gospodarstwa domowego, roli i wszystkiego co z tym związane.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl