Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

My Little Farmies – Symulator średniwiecznej farmy

My Little Farmies to średniowieczny symulator farmy w przeglądarce internetowej. Gracz rozpoczynający zabawę dostaje własny skrawek ziemi, którym musi zagospodarować tak aby jego działania przyniosły efekty w postaci plonów rolnych, zwierząt utrzymanych w dobrej kondycji oraz pieniędzy rywalizując przy tym z innymi farmerami z całego świata. Grę stworzyło studio Upjers.com, i można w nią grać korzystając z polskiej wersji językowej.

Zaczynając zabawę w My Little Farmies, systemowy samouczek przeprowadzi nas przez początkowe zadania, ucząc podstaw budowania i zarządzania farmą. Każdy nowy gracz otrzymuje na własność kawałek ziemi z którą może zrobić dosłownie wszystko, od tego jak ją zagospodaruje zależą dalsze losy gospodarstwa. Ważnym elementem tej gry farmerskiej jest ekonomia, a mechanizm biznesowy jest prosty. Zbierz i wyhoduj jak najwięcej potrafisz, sprzedaj, a zarobione pieniądze zainwestuj w farmę.

gry przeglądarkoweMożliwości na rozbudowę gospodarstwa w My Little Farimes jest naprawdę sporo. Kilkadziesiąt rodzajów budynków podzielonych na kategorie: Budynki produkcyjne, Stragany oraz Specjalne budowle. Dla przykładu wymienić można młyny, mleczarnie , prasę do soków, tartak czy zakład krawiecki. Jak na grę farmerska przystało nie zabraknie również szerokiego wachlarza możliwości związanego z sianiem zbóż czy innych roślin. 

W mgnieniu oka zasiejesz na swojej farmie pszenice, kukurydze, żyto czy owies, stawiając w ten sposób pierwszy krok w kierunku rozwoju gospodarstwa. 
Inne rośliny też są mile widziane, drzewka owocowe, warzywa , zioła a nawet kwiaty, które pełnią rolę ozdobną. Tworząc zagrody dla zwierząt można hodować świnki, króliki, owce, kury czy gęsi, karmiąc je wyhodowanymi prędzej plonami. Gdy nasze zwierzęta podrosną można je sprzedać na pobliskim targu. W My Little Farmies, to w jaki sposób oraz gdzie zainwestujemy zarobione pieniądze przekłada się na nowe możliwości.

Jednak jak bywa również w prawdziwym życiu , tak i tutaj dojdziemy do momentu w którym liczba zadań przerośnie nasze możliwości. Z pomocą przychodzą tutaj wirtualni pomocnicy zwani „Farmies” Zatrudniając ich zapewnij im odpowiednie warunki, budując dla nich pomieszczenia mieszkalne, oraz zadbaj o wystój zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Przełoży się to na lepsze samopoczucie pomocników, którzy będą w zamian lepiej i szybciej pracować. Ważne też są drogi po których się poruszają podczas wykonywania swoich obowiązków. Im dłuższa jest trasa którą pokonuje pomocnik, przykładowo z pola obsianego zbożem do młyna, tym efektywności produkcji maleje. Ważne jest w czasie planowania w którym miejscu postawimy konkretny budynek przewidując możliwe kłopoty. Każdy szanujący się właściciel gospodarstwa obserwuje i stara się usprawniać oraz ułatwić pracę swoich pracowników.

To czym zachwyca w pierwszym momencie gra My Little Farmies jest tętniąca życiem fauna i flora. Każda z postaci niezależnie czy to człowiek czy zwierzę, roślina czy przedmiot posiada własną unikalną animację sprawiająca, że ten wirtualny świat żyje własnym życiem. A osadzenie gry w czasach średniowiecza okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż stworzyło to niepowtarzalny klimat prawdziwej wiejskiej osady i ludzi żyjących w zgodzie z naturą. Całość w ładnej nasyconą kolorami oprawie graficznej oraz miłym dla ucha podkładem dźwiękowym. 

 Zagraj w My Little Farmies


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl