Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

My Free Circus - Gry cyrkowe online. Zostań dyrektorem cyrku!

My Free Circus to najnowsza propozycja darmowej gry online od studia Upjers. Tym razem wcielamy się w rolę dyrektora własnego cyrku, który decyduje o jego losach i dalszym rozwoju. Zaprojektuj własnoręcznie pole cyrkowe i przygotuj wiele ciekawy atrakcji, we własnym ogrodzie wyhoduj warzywa i owoce, którymi nakarmisz zwierzęta i pracowników. Przygotowując ciekawe pokazy zyskasz na popularności, a publiczność spragniona wrażeń będzie walić drzwiami i oknami!Gra My Free Circus to najnowsza gra MMO stworzona przez naszego zachodniego sąsiada, który na swoim koncie ma takie hity jak My Little Farmies czy Undermaster. Tym razem otrzymaliśmy coś w rodzaju symulatora cyrku wraz z całym zapleczem oraz możliwością zarządzania.

My Little Circus – początki nie są trudne...

Każdy nowy gracz niezależnie od tego z jakiego urządzenia korzysta (gra działa na systemach Windows, Android oraz iOS) otrzymuje na starcie niewielki skrawek polany na skraju lasu, ze skromnym cyrkowym zapleczem. Namiot cyrkowy, kuchnia polowa, magazyn, niewielki ogródek i kilka ozdób w postaci przyciętych kwiatów czy fontanny z konfetti, tak prezentuje się niezbędny zestaw dla młodego dyrektora cyrku.

darmowe gry MMO

W początkowej fazie rozgrywki nasz asystent (małpka cyrkowa) pomoże nam w wykonani pierwszych kroków i wyjaśni zasady funkcjonowania poszczególnych miejsc. Prosty i naprawdę przejrzysty interfejs, przygotowany pod kątem urządzeń mobilnych na pewno nie przysporzy problemów nawet najmłodszym graczom. Wszystko jest dokładnie opisane i zrozumiałe.
Na tym etapie rozgrywki, zasadzimy pierwsze warzywa, kupimy pierwsze zwierze cyrkowe (kucyka) dzięki któremu goście chętniej przyjdą do naszego cyrku.

Nauczysz się zarządzać małym przedsiębiorstwem, czyli czas zarobić trochę grosza...

My Little Circus - mogłoby się wydawać prosta gierka nie wymagająca zbytniego zaangażowania i namysłu. Jednak po wnikliwszej obserwacji zauważymy, że wszystko jest dokładnie przemyślane i opiera się na zależnościach, tak jak w prawdziwym życiu. Już na wstępie każdy gość musi wykupić bilet, następnie zwiedzając plac cyrkowy wybiera miejsca, które go interesują i gdzie wyda swoje pieniądze. Zapewniając odpowiednie atrakcje oraz zaplecze gastronomiczne i dobrą atmosferę możemy naprawdę sporo zarobić i wykorzystać pieniądze do rozbudowy naszego cyrkowego imperium.

gry mmo po polsku

Odblokowując kolejne poziomy, otrzymujemy dostęp do większych możliwości. Egzotyczne zwierzęta (lamy, żyrafy, słonie cz nawet tygrysy), mistrzowie akrobatyki, czarodzieje, a nawet połykacze ognia nie wspominając o przeróżnych stoiskach i straganach z drobiazgami. Jak widać atrakcji nie brakuje i tylko od nas zależy czym zachwycimy swoich gości.


Opcje społecznościowe i ciekawe funkcje

W My Free Circus napotkamy również interesujący system w którym to mamy możliwość podglądania poczynań innych graczy, a nawet możemy im pomóc w doglądnięciu ich interes (gdy na przykład nie ma ich w grze). Przygotowano również ogólny ranking wszystkich graczy w raz z podziałem na poszczególne dziedziny.
Ciekawostką jest funkcja „selfie” (ikonka aparatu w prawym dolnym rogu) dzięki, której możemy w każdym momencie wykonać fotkę i pochwalić się dokonaniami na przykład na mediach społecznościowych.

darmowe gry online mobile

Podsumowując gra My Free Circus to prosta i przyjemna gra z naciskiem na ekonomię i zarządzanie. Ciekawie i dobrze wyglądające modele oraz animacje bawią i cieszą oko. Oprawa graficzna, również wygląda przystępnie (można się dopatrzeć miejscami niedociągnięć). Na minus i wadę tej darmowej gry MMO trzeba zaliczyć jednak podkład dźwiękowy, który już po kilkunastu minutach męczy odbiorcę, irytuje a nawet denerwuje. Na szczęście zawsze można wyłączyć dźwięk, a w tle puścić coś przyjemniejszego dla ucha.
Jedną z większych zalet jest na pewno mobilność gry. Można w nią grać na komputerach z systemem Windows (w przeglądarce), a także na urządzeniach przenośnych pobierając aplikacje ze sklepu Play (android) czy iOS. Jedynym wymogiem jest połączenie z internetem.

 Zagraj w My Free Circus
 
 
 
 
Gry podobne do My Free Circus:  Big Farm PL, My Free Zoo, My Sunny Resort, Rail Nation Online, Miramagia, Undermaster, My Little Farmies, Wolni Farmerzy,
 
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 6.01.2017 roku
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl