Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

My Free Zoo PL – Gry o zwierzętach

My Free Zoo PL to symulator zoo w którym przyjdzie graczowi zostać menażerem i zarządcą dużej hodowli zwierząt zarówno tych domowych jak i egzotycznych. Każdy kto chociaż raz był w zoo wie doskonale, że najciekawsze są zwierzęta nie spotyka się na co dzień, niektóre są bardzo groźne inne słodziutkie i przyjaźnie nastawione. I właśnie różnorodność zwierząt w My Free Zoo oraz organizacja odgrywają największą rolę w tej darmowej grze MMO. Dobry zarządca potrafi zapewnić odpowiednie warunki dla zwierząt, rozrywkę wszystkim odwiedzającym, dba o porządek i estetykę oraz miłą atmosferę.

gry o zwierzetachRozpoczynając grę w My Free Zoo PL przejmujemy upadający interes na skraju bankructwa , który lada dzień zostanie zamknięty. Naszym głównym celem jest zdobycie pieniędzy, które pozwolą na dalsze działanie zoo. W tym celu trzeba zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Na szczęście samouczek początkowo poprowadzi nas za rączkę i nauczy nas jak wybudować nowy wybieg dla zwierząt, nowe klatki, domki oraz zaprezentuje w jaki sposób kupić nowe zwierzęta. 

Początkowo nie ma co liczyć na rzadkie okazy i trzeba się skupić na tych które już mamy. Świnki, owce, kaczki, krowy, króliki, kotki, psy, konie, kucyki to tylko kilka przykładów naszych rodzimych zwierząt, które znajdziemy w My Free Zoo. A w miarę postępu będzie nas stać na coraz to bardziej egzotyczne i rzadko spotykane pupile. W grze znajdziemy ponad 100 różnych gatunków zwierząt które tylko czekają aby się nimi zaopiekować.

gry na przeglądarkeAutorzy czyli firma Upjers postanowili możliwie jak najbardziej odzwierciedlić zoo w postaci symulacji oraz zachowań ludzi którzy je odwiedzaj. Każdy kto przyjdzie zobaczyć nasze zwierzęta będzie miał coś do powiedzenia i wyrazi swoją opinię. Komuś może się nie podobać wystrój zoo, brak sklepiku z pamiątkami lub latryny. Informują nas o tym w trakcie pobytu. Są to niezwykle cenne wskazówki, które trzeba wcielić w życie i w ten sposób zwiększyć atrakcyjność naszego zoo.

W ten sposób małymi kroczami nasz interes będzie się rozrastał, liczba odwiedzających będzie rosnąć wraz z naszymi dochodami. Co przełoży się na rozbudowę i wachlarz posiadanych zwierząt.

Jeśli chodzi o walory wizualne to w My little Farimes PL nie zabraknie odpowiedniej kolorystyki, świetnych animacji oraz miłego klimatu rozgrywki. Wszystko to otoczone przyjaznym dla ucha podkładem dźwiękowym. Podsumowując jest to interesująca darmowa propozycja gry przeglądarkowej dla miłośników zoo, opieki nad zwierzętami oraz ekonomicznych strategów z żyłką do interesów.Zagraj w My Free ZOO


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl