Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Rail Nation Online – Gry o pociągach, zarządzaj własnym przedsiębiorstwem kolejowym!

Rail Nation to gra mmo w przeglądarce internetowej w której możemy sprawdzić się w roli prezesa spółki, a ściślej mówiąc będziemy zarządzać transportem kolejowymi i całą infrastrukturą z tym związaną. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Bright Future. Rail Nation Online jest stosunkową nową produkcją (wydana w styczniu 2013 roku) i prężnie się rozwija zdobywając coraz większą ilość fanów. Trójwymiarowa oprawa graficzna świetnie oddaje realia panujące w branży kolejowej, połączenia międzymiastowe, ukształtowanie terenu czy organizację transportu. Poza samym transportem kolejowym, czyli przemieszania się z miejsca na miejsce. Rail Nation Online oferuje budowę własnych stacji kolejowych, nowych połączeń, zarządzanie pociągami oraz współpraca z innymi graczami. Wszystko otoczone jest rozbudowanym systemem ekonomicznym, sprawiającym wrażenie prawdziwego kolejowego przemysłu.

Podstawowym elementem w grze są pociągi od których wszystko się zaczyna. Podzielone zostały na trzy zasadnicze grupy:

-Parowe
-Spalinowe
-Elektryczne

Gry z pociągami mmo
Łącznie ponad 36 rodzajów (ich liczba stale rośnie wraz z nowymi aktualizacjami). Do tego 48 rodzajów wagonów rożnego przeznaczenia (towarowe, cysterny, platformy, chłodnie itd.)
Każdą z nich można ulepszać, poprawiać prędkość, przyspieszanie, moc, a nawet wygląd. Ponad 113 modeli usprawnień samych lokomotyw mówi samo za siebie.


Rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, nie można jej przyspieszyć ani opóźnić, trwa od 3-4 miesięcy i składa się z sześciu kolejowych er od czasów pierwszych maszyn parowych po niezwykle szybkie pociągi elektryczne. Po tym czasie gracze, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na które składa się wielkość przedsiębiorstwa, zarobione pieniądze, połączenia kolejowe, ilość zatrudnionych pracowników - ogólnie mówiąc najlepsze i najbardziej rozwinięte firmy kolejowe, stają do ostatecznego starcia.

Poza pociągami w Rail Nation Online ważnym aspektem rozgrywki jest rozbudowa stacji, centra handlowe, dworce kolejowe, a nawet drapacze chmur w każdym z miast, inaczej mówiąc całej infrastruktury związanej z koleją i jej rozwojem. Co wpłynie na zarobki oraz zwiększy nasz prestiż w oczach potencjalnych wspólników. Nie od wczoraj wiadomo, że wspólnie można zajść znacznie dalej niż w pojedynkę. Ta zasada sprawdza się również w tej grze MMO. Stowarzyszenia pozwalają łączyć się w grupy i zatrudniać nowych pracowników.

Ciekawym urozmaiceniem rozgrywki są wyścigi pociągów oraz liczne konkursy w których do wygrania są interesujące nagrody. Przykładowo: licencje na przewóz wartościowych towarów, gotówka lub nowe pociągi.

gry z pociągamiO nudzie w grze Rail Nation można zapomnieć, chodź cała rozgrywka na początku jest interesująca to każdemu z czasem może się znudzić. Aby temu zapobiec twórcy postanowili dodać ważny element, czyli zachować symulację z prawdziwego życia. Czynniki pogodowe, które mają wpływ na punktualność naszych pociągów, Strajki pracowników z powodu nieadekwatnych płac, uszkodzenia mechaniczne torowisk, czy lokomotyw. Wszystkie te czynniki odgrywają ważną role i przybliżają grę Rail Nation do prawdziwego codziennego życia oraz wymagają od gracza strategicznego myślenia.

Podsumowując mamy tutaj do czynienia z nieprzeciętną darmową grą przeglądarkową, pozbawioną przemocy, która uczy jak zarządzać i prowadzić własne przedsiębiorstwo.Współpraca z innymi graczami, nieszablonowa miła dla oka grafika 3d, rozbudowany system ekonomiczny. Do tego Polska wersja językowa. Każdy pasjonat kolei oraz gier ekonomiczno – strategicznych powinien spróbować swoich sił w grze Rail Nation Online.
 


 Zagraj w rail Nation PLAutor: Arkadiusz Żurawski  15.11.2014 roku

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl