Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Big Farm PL – Gry rolnicze online

Gra Big Farm PL jest darmową grą przegladarkową online gdzie można prowadzić własną farmę lub jak kto woli gospodarstwo rolne. Życie na wsi jest świetną odskocznia od miastowego zgiełku, doskonale o tym wiedzą autorzy, czyli studio GoodGame. Kto z nas nie lubi wiejskiego jedzenia lub zwierząt domowych. Dodając do tego możliwość uprawy roślin i zarządzanie samodzielnie całym gospodarstwem otrzymujemy całkiem ciekawą grę mmo przez internet.

Gry rolnicze online od dawna cieszą się dużą popularności, możliwość sprawdzenia własnych sił jako gospodarz małej farmy gdzieś na uboczu stanowią nie rzadko wyzwanie, a nawet marzenie dla wielu ludzi. Gra Big Farm PL wychodzi wszystkim na przeciw i pozwala się dobrze bawić oraz uczyć się jak wygląda życie na wsi za sprawą symulacji w przeglądarce internetowej.
Na początek przygody, po krótkim wprowadzeniu (samouczku) w którym nauczymy się stawiać pierwsze kroki jak zbieranie plonów, mielenie zebranego ziarna, zatrudnianie pracownika czy handel i wymiana z innymi farmerami, przyjdzie nam zmierzyć się z wyzwaniami i problemami z którymi będzie trzeba sobie dać radę. Nie jest to nic trudnego wystarczy postępować zgodnie z ogólnymi schematami, czyli: zasiej, pielęgnuj, zbierz, przetwórz, sprzedaj. Jeżeli napotkasz na jakieś problemy pomocnik zawsze służy radą, więc wszystko idzie gładko i po naszej myśli.

gry rolnicze online
Od samego początku gry w Big Farm PL należy pamiętać o odpowiednim rozstawieniu budynków mieszkalnych oraz gospodarczych. Chodź obszar na którym możemy się poruszać jest naprawdę duży to właściwe ustawienie może mieć wpływ na ekonomię i wydajność wykonywanych prac. Przykładowo lepiej wybudować młyn przy polu pszenicy niż na drugim końcu mapy. 


Pamiętaj, że praca na farmie to nie przelewki, należy mieć wszystko na oku, trzeba zadbać o każdy drobiazg, aby gospodarstwo mogło się rozwijać i przynosić dochody. Nie zapomnij również o zwierzętach, które są nieodłączną częścią, nakarm je zapewnij im odpowiednie warunki, a otrzymasz z tego powodu wiele korzyści.

W grze starano się odzwierciedlić jak najbardziej wszystkie procesy i zależności związane z uprawą ziemi, podlewanie, nawożenie, stosowanie płodozmianu mają wpływ na jakość plonów za które można kupić nowe zwierzęta maszyny rolnicze lub zatrudnić pracowników i w ten sposób powiększyć naszą farmę. Wszystko to co uda nam się wyprodukować można przetworzyć i wykorzystać na własne potrzeby a nadmiar sprzedać.

Po pewnym czasie farma rozrośnie się  do takich rozmiarów, że nie będziemy w stanie sobie samemu poradzić. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia: zatrudnić pomocników lub podjąć współpracę z innym graczem (farmerem) i razem wspólnymi siłami dalej rozwijać gospodarstwo. W pierwszym przypadku musimy zapłacić naszemu wirtualnemu pomocnikowi i zapewnić mu godne warunki pracy w postaci miejsca do odpoczynku lub dekoracji pomieszczeń. Wchodząc w współpracę z innym graczem możemy w zamian za pomoc podzielić się zbiorami lub zarobionymi pieniędzmi, wszystko jest kwestią dogadania się.

Aby nie było nudno w Big farm PL postanowiono zorganizować trochę rywalizacji w postaci zawodów między graczami. Polegają one na konkurencjach typu kto pierwszy zbierze ziemianki lub jabłka w określonym czasie. Do zawodów może przyłączyć się każdy kto tylko chce sprawdzić swoje rolnicze umiejętności.


A wszystko to okraszone ładną grafiką z dynamiczną animacją, która potrafi momentami rozbawić. Łatwy dostęp bez konieczności instalacji, klimatyczna muzyka w tle, miła atmosfera, Polska wersja językowa. W grze nie spotkamy żadnych agresywnych zachowań, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane w grach mmo. Świetna propozycja dla wszystkich entuzjastów życia na wsi, hodowania zwierząt oraz uprawy roli. 
 Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 12.01.2015 


 Zagraj w Big Farm PL0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl