Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Miramagia - Gra o farmie przepełnionej magią i tajemnicami

Gra Miramagia to darmowa gra mmo na przeglądarki internetowe w której nie doświadczymy przemocy i walki. Zadaniem gracza jest opieka nad własną posiadłością, roślinami i zwierzętami, wykorzystując do tego magiczne zdolności oraz stopniowo zdobywaną wiedzę tajemną na temat przyrody i otaczającego świata.

 

Miramagia zadebiutowała w sierpniu 2011 roku i szybko zdobyła spore grono fanów oraz tętnice życiem społeczeństwo. Przez ostatnie lata autorzy gry usprawniali oraz modyfikowali rozgrywkę tak, aby gracze mogli czerpać większą satysfakcję z rozgrywki i po prostu dobrze się bawić. W obecnej chwil Miramagia oferuje przemyślany i zrównoważony system kooperacji oraz naprawdę ładną oprawę audio wizualną, która świetnie oddaje klimat gry farmerskiej w krainie magii.

Ten kto zechce rozpocząć swoją przygodę będzie musiał wybrać jedną z czterech dostępnych ras: (męska lub żeńska):

Gry Farmerskie
                      Czarodziej                         Szaman                        Druid                             Mag


Każda z wyżej wymienionych profesji charakteryzuje się odmiennym wyglądem oraz umiejętnościami władania nad przyrodą, zwierzętami oraz zmysłem kupieckim. Co ciekawe w trakcie rozgrywki możemy zmieniać profesję i szkolić się w nowej dziedzinie. Jest to ciekawe rozwiązanie które nie wymusza tworzenia nowych postaci.

Miramagia świetnie oddaje klimat średniowiecznych czasów łącząc to z magią oraz tajemnicami. Podróżując po wirtualnym świece tej darmowej gry MMO napotkamy na wiele ciekawych miejsc w których zawsze jest coś do zrobienia. Odwiedzając miasto można zrobić zakupy, zaopatrzyć się w nowe przedmioty, porozmawiać i wymienić doświadczenia z innymi graczami, a nawet udać się do miejscowego sklepu z ubraniami czy do fryzjera.

Miramagia PLJedną z ciekawszych opcji jest możliwość podróżowania do wiosek innych graczy, obserwowania ich postępów i zarządzania wirtualną farmą. Niesie to ze sobą szereg różnym możliwości współpracy jak i również rywalizacji. Można się prześcigać w pomysłach i czerpać garściami od swoich sąsiadów. Z pomocą przychodzi sama gra, która monitoruje i sprawdza postępy wszystkich graczy tworząc ranking serwera.

W świecie Miramagii czas płynie spokojnie, a gracze nie od razu stają się mistrzami swojej dziedziny. Potrzeba sporo czasu, aby posiąść wiedzę na poziomie mistrza i za jednym dotknięciem zmieniać przyrodę wedle własnego uznania. Początkowo przyjdzie nam poznać podstawy i zależności w sadzeniu roślin i warzyw. Musimy o nie zadbać i pielęgnować, pozyskane plony sprzedać, a zarobione pieniądze wykorzystać do rozbudowy własnej magicznej farmy oraz uczyć się nowych zaklęć. Najlepsi gracze potrafią władać pogodą przywołując deszcz, słoneczną pogodę czy nawet opady śniegu. Co nie zmienia faktu że nawet w początkowych etapach można się świetnie bawić!

Miramagia łączy w sobie typową grę farmerską z elementami RPG. Zbierane plony i przedmioty są wykorzystane do poznawania coraz to lepszych umiejętności i zdobywania ekwipunku, a postępy są odzwierciedlone w postaci wyższego poziomu.

Darmowe gry mmoAutorzy tej farmerskiej gry MMO nie zapomnieli o niezwykle ważnej jak dla tego gatunku kooperacji z innymi graczami. Przygotowano liczne konkurencje w których gracze rywalizują między sobą pod względem wyglądu czy ilości zebranych plonów, hodując własnego pupila w postaci prawdziwego smoka można wziąć udział w wyścigach. Do wygrania są ciekawe nagrody oraz status najlepszego gracza w danej dziedzinie. Ponadto przygotowano kilka zadań, które wymagają współpracy kilku graczy jednocześnie.

Gra Miramagia stawia na rozgrywkę długoterminową bez nacisku na częste logowania do świata gry. Luźna, niezobowiązująca rozgrywka to jeden z najczęściej podawanych atutów przez społeczność graczy, którzy cenią sobie własny czas, co nie zmusza ich do rezygnowania z codziennej rozrywki w świecie MMO.


 Zagraj w Miramagia

Zobacz również gry podobne do Miramagia:  My Free ZooMy Little Farmies, My Sunny Resort, Big Farm PL, Rail Nation, Undermaster, My Free Circus, Wolni Farmerzy,

 
 
 
 
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 13.08.2016r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl