Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Undermaster - tajemnicze lochy, ekonomia i potwory w strategicznej grze przeglądarkowej.

Undermaster to darmowa gra online na przeglądarkę w której zostaniesz władcą własnego podziemnego królestwa. Rozwój, zarządzanie podwładnymi istotami czy handlowanie towarami to najistotniejsze elementy tej świetnie wykonanej darmowej gry MMO.


 Na początku naszej przygody w grze Undermaster otrzymamy własny niewielki loch gdzieś głęboko pod powierzchnią Ziemi, oraz wiernego sługę (robotnika) w postaci Kobolda, który pomoże nam wykonać podstawowe zadania. Po kilku misjach wprowadzających (samouczku) możemy wedle własnego uznania tworzyć i kreować swój własny podziemny świat. Nie jest to jednak takie łatwe i proste jak by się to mogło wydawać. Świat gry Undermaster rządzi się własnymi prawami i zależnościami. Aby coś stworzyć czy wykonać musimy poświęcić czas i zaplanować cały proces. Drążąc podziemne korytarze odkrywamy coraz to większe tereny, które obfitują w sówce i nowe możliwości. Nieustannie towarzyszące odgłosy ponurego i tajemniczego świata, pełnego mrocznych sekretów, szybko pozwala się wczuć w oryginalny klimat gry.

Darmowa gra online na przeglądarkę


Mieszkańcy podziemi, nie tylko ciekawy wygląd ale i niebanalne umiejętności:

 Każdy z podopiecznych naszego królestwa specjalizuje się w czymś innym. Zarówno wygląd, animacje jak i zdolności czynią z nich niebanalne stworzenia, które są niezwykle przydatne w procesie tworzenia podziemnego imperium.

Kobold – Podstawowa klasa robotnicza drążąca nowe korytarze i przekształcająca je w użyteczne miejsca, Koboldy przybędą do naszego lochu jeżeli znajdzie się dla nich kąt do spania.

Gobliny - Są niezwykle zaradne i pomysłowe, w warsztatach pracują w pocie czoła produkują wiele przydatnych i interesujących przedmiotów. Mają wielki apetyt i bez swojej porcji jedzenia nie wezmą się do roboty.

Trole – To wielkie nieco powolne i nie grzeszące rozumem istoty, które jednak świetnie sprawdzają się w kuźni przy produkcji narzędzi, niestety w zamian za swoją pracę oczekują naprawdę sporych ilości pożywienia. Istnieje kilka podkategorii Troli, niektóre z nich zamiast pracy w kuźniach wolą walczyć z innymi potworami.

Szamani – Odpowiednik medyka, który zna się na alchemii oraz magi Voodoo. W swoich pracowniach przygotowują potężne mikstury niezbędne dla wojowników podczas bitwy.

Czarnoksiężnicy – Niezwykle zarozumiali i aroganccy nawet wobec własnego pana (czyli gracza) Jednak ich ogromna wiedza jest niezwykle cenna i przydatna w odkrywaniu nowych technologii.

Wampiry - jak sama nazwa wskazuje są to bestie żądne krwi, nie zważają nawet na to czy atakują wroga czy sprzymierzeńca. Aby nie zagryzały naszych koboldów musisz wypuszczać je regularnie na powierzchnie gdzie mogą polować.

W grze napotkamy jeszcze wiele innych potworków jak Minotaur, Bezgłowy Jeździec, Wilkołak, Małpotwór, Czy Lodowa Wiedźma. Większość z nich to wyśmienici wojownicy, którzy bronią naszego podziemnego królestwa. Łącznie na ten moment spotkamy w grze 24 rasy, a całą listę wraz z opisem znajdziecie po zalogowaniu się na serwerze w zakładce „Poradnik”.
Niezależnie od ras czy wyglądu, każdy z potworów wymaga naszego zainteresowania i opieki. Jeżeli zapewnimy im odpowiednie warunki do pracy, odpoczynku i pełne brzuchy to szybko zaczną zdobywać kolejne poziomy, a co za tym idzie efektywniej pracować, przynosząc nam coraz to więcej pożytku i pociechy.

Undermaster po Polsku

Opcje społecznościowe nakręcają dobrą zabawę w Undermaster!

Większość przedmiotów i materiałów, które można zdobyć lub wyprodukować w grze na przeglądarkowej Undermaster można sprzedać lub wymienić na inne towary. Dzięki tej ekonomicznej opcji gra zyskuje kolejny interesujący motyw, który napędza zabawę i pozwala na kooperację z innymi władcami.
Poza handlem istnieje kolejna możliwość współpracy między graczami, obserwowanie jak sobie radzą i jak wyglądają ich podziemne komnaty w czasie rzeczywistym. Hordy są odpowiednikiem klanu / gildii w których to łączą się gracze i wspólnymi siłami powiększają własne królestwa. Rywalizacja, ciekawe pomysły zagospodarowania terenu i dobra zabawa nakręcają rozgrywkę.


gry MMO

Jeżeli chodzi o oprawę wizualna i dźwiękową oraz interfejs to bilans wad i zalet wychodzi na plus. Graficznie nie ma fajerwerków, jednak animacje są płynne, a tekstury dość ostre. Na plus zasługuje na pewno klimatyczna ścieżka dźwiękowa, która oddaje atmosferę i dorzuca szczyptę grozy panującej gdzieś głęboko pod powierzchnią ziemi. Interfejs jest przejrzysty i nie przysłania powiadomieniami istotnych miejsc.
Jednym z mankamentów jest długi okres ładowania się ekranu startowego oraz krótki okres bezczynności (tzw. AFK) po którym gra automatycznie wyrzuca nas z serwera.

Podsumowując, Undermaster to darmowa gra MMO na przeglądarkę, osadzona w niecodzienny uniwersum. Łączy w sobie dwa gatunki (strategii oraz RPG). Wymaga od gracza podejmowania przemyślanych decyzji oraz zmysłu planowania i zagospodarowania ograniczoną przestrzenią. 

Szybki dostęp, nie wymaga instalacji i nie wymusza spędzania długich godzin, aby piąć się w górę na szczeblach serwerowej drabiny! Idealna propozycja na zimowe wieczory w przerwie reklamowej między serialami bądź w czasie dojazdu do szkoły czy pracy.

Zagraj w Undermaster
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobacz gry podobne do Undermaster:  Big Farm PL, My Free Zoo, Rail Nation Online, My Little Farmies, Miramagia, My Sunny Resort, My Free Circus, My Free Circus, Wolni Farmerzy,
 
 
 
 
 
 
 
 
Autor: Arkadiusz Żurawski, dnia 14.10.2016 roku
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl