Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

My Sunny Resort – Gra w prowadzenie hotelu, Menadżer online

W tej darmowej grze przeglądarkowej wcielamy się w menadżera hotelu wypoczynkowego na jednej z wielu słonecznych plaż, dbając o wczasowiczów zapewniając im wygody i rozrywkę oraz jednocześnie rozwijając kurort pod kątem biznesowym i wizualnym.


My Sunny Resort to kolejna propozycja gry przelgądarkowej od studia Upjers, które ma na swoim koncie takie tytuły jak My Little Farmies czy My Free Zoo. Tym razem wcielamy się w menadżera hotelu, a raczej całego kompleksu wypoczynkowego, gdzie musimy sprostać wyzwaniu jakie ze sobą niesie branża hotelarska, pamiętając, że nie robimy nic charytatywnie. Decyzje jakie podejmiemy przekładają się bezpośrednio na zyski i zadowolenie wczasowiczów.

darmowe gry MMONa początek krótki samouczek przybliży nam zasady działania i budowania konkretnych bungalow, zobaczysz jak dbać o gości odwiedzających nasz hotel oraz jak wyposażać konkretne miejsca w odpowiednie dodatki typu telewizor, kanapa, prysznic czy parkiet do tańca.
Wybór budynków oraz wyposażenia jest naprawdę ogromny. Można wedle własnego gustu ustawić poszczególne obiekty (i w dowolnej chwili zmieniać ich położenie). Mowa tutaj o domkach mieszkalnych, basenach, restauracjach, sklepach, a nawet o drobnych dodatkach jak hamak czy koc na plaży. Możliwości jest naprawę sporo, lecz nie są one dostępne od razu. Wraz z postępem wykonywanych zadań gracz odblokowuje nowe, co raz to atrakcyjniejsze opcje, przyciągając w ten sposób więcej wczasowiczów, co przekłada się na większe zyski.
Poza architekturą w grze My Sunny Resort gracz może sadzić drzewa, kwiaty, krzewy upiększając tereny dookoła ośrodka wypoczynkowego.

gry przeglądarkoweZ czasem teren na którym stawialiśmy pierwsze kroki w zarządzaniu hotelem stanie się za mały i będzie trzeba wykupić nowe tereny. Twórcy gry odwzorowali mapę świata i postanowili dać graczowi wolną rękę, można rozwijać się budując nowe kurorty na każdym kontynencie. Zadowolony wczasowicz to klucz do sukcesu! My Funny Resort jest swojego rodzaju symulator w czasie rzeczywistym. Każdy klient ma własną opinię i potrafi się dzielić  nią z innymi.


Nie trudno się domyśleć, że jeżeli źle potraktujemy naszego wczasowicza może się to odbić na niekorzystnym rozwoju naszego kurortu. Dlatego niezwykle ważne jest aby od samego początku dbać o dobre samopoczucie naszych klientów.

Wykwalifikowany personel pomoże w przygotowaniach związanych z obsługą urlopowiczów, wiadomo że ze wzrostem liczby odwiedzających ich obsługa stanie się bardziej czasochłonna. Aby nas odciążyć (w końcu to my jesteśmy tutaj szefem) można zatrudnić pracowników którzy wykonają za nas większość monotonnych prac (jak sprzątanie czy zapewnianie rozrywki) dając w ten sposób nam więcej czasu na zarządzanie i planowanie.

Słoneczna plaża, morska bryza i śpiew ptaków to klimat towarzyszący rozgrywce. Przyjazna i miła dla oka kolorowa oprawa graficzna, przyjemna dla ucha ścieżka dźwiękowa przygrywająca podczas wykonywania rozmaitych zadań. Ponad to szeroki wachlarz możliwości związany z budową ośrodka wczasowego wedle własnych upodobań i wyobraźni czyni tą darmową grę ciekawą propozycją, która zapewni wiele godzin dobrej zabawy!
Darmowa gra MMO jaką jest My sunny Resort nie wymaga instalacji, dostępna jest dla każdego z poziomu przeglądarki internetowej, wymagane jest jedynie połączenie z internetem. Można w nią grac zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na urządzeniach przenośnych typu smartfon czy tablet. Zagraj w My Sunny Resort

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl