Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

poniedziałek, 21 lipca 2014

Home » , , » Big Farm - farmerskie gry przeglądarkowe mmo

Big Farm - farmerskie gry przeglądarkowe mmo

Big farm PL
Big Farm : Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o prowadzeniu gospodarstwa to teraz jest najlepszy moment aby sprawdzić czy się do tego nadajesz. Zostań farmerem z prawdziwego zdarzenia, uprawiaj rośliny, hoduj zwierzęta, zarządzaj plonami, stosuj się do zasad rolnictwa ekologicznego, zbieraj owoce swoje pracy. Oprócz klasycznych czynności...
         Więcej info     |     Zagraj teraz              

 ...które wykonuje każdy szanujący się rolnik należny pamiętać o aspektach ekonomicznych.
Wyhodowane warzywa i owoce można sprzedać z zyskiem i zainwestować w rozwój farmy.  W grze zachowano realia codziennego życia i cykle które w nim występują. Po zasianiu zboża czekamy aż wykiełkuje, następnie zbieram je i mielimy we własnym młynie aby móc nakarmić nasze zwierzęta.

Odpadki które został podczas produkcji i hodowli możesz ponownie wykorzystać jako naturalny nawóz użyźniając pola uprawne. Nic się nie zmarnuje, a ty jeszcze zyskasz ponieważ plony w następnym okresie będą o wiele większe. Z czasem dojdziesz do momentu w którym twoje dwie ręce nie wystarczą mimo szczerych chęci. Będzie trzeba zatrudnić pracowników, którzy pomogą i przyspieszą działanie farmy. Big Farm jest grą internetową więc nie zabraknie w niej innych farmerów którzy również chcą być najlepsi. Dlatego zorganizowano zawody na każdej płaszczyźnie. np. kto zebrał więcej jabłek w jak najkrótszym czasie. Poza tym można zawierać przyjaźnie z innymi rolnikami i wspierać się w pracach.
Jeśli będziesz stosować się do zasad rolnictwa szybko odniesiesz sukces i będziesz cieszyć się z faktu, że jesteś dobrym farmerem. A w przyszłości możesz nawet spróbować własnych sił w prawdziwym życiu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl