Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

wtorek, 8 października 2013

Home » , , , » Władca Pierścieni - gra MMORPG

Władca Pierścieni - gra MMORPG

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_14.html
Lord of the Rings Online: bezpłatna i dostępna dla wszystkich gra MMORPG. Każdy może grać bez ograniczeń i dodatkowych opłat. Niewątpliwie swój sukces autorzy zawdzięczają  kultowej sadze Władcy Pierścieni na której oparta jest gra. Cały świat postacie zachowania przypominają te znane z książek i filmów. Niezwykły baśniowy świat, mroczne...
       Więcej info     |     Zagraj teraz          

... krainy Mordu, górzyste miasta krasnoludów, leśne krainy zamieszkałe przez długowieczne elfy, czy wioski z małymi domkami należące do hobbitów, to wszystko można znaleźć w wirtualnym świecie LoTRO.
Tradycyjnie jak na MMORPG przystało zaczynamy od stworzenia naszego bohatera do wyboru są cztery klasy : Hobbici, Ludzie, Elfy oraz Krasnoludy.

Zabijanie przeciwników sprawia wielką frajdę , zapewne za sprawa nieprzeciętnej sztucznej inteligencji którą prezentują. Lord of the Rings Online nie jest nową produkcja (wydana pod koniec 2010 roku), lecz inteligencja npc-ków jest lepsza od wielu gier wyprodukowanych w znacznie późniejszym czasie. Przeciwnicy umiejętnie unikają ciosów leczą się wzajemnie, asekurują, kontrolują przebieg i kiedy są w krytycznej sytuacji uciekają z pola bitwy.
Nie mogło zabraknąć również systemu tworzenia przedmiotów, można stworzyć unikalne przedmioty i handlować z innymi graczami.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl