Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

środa, 12 lutego 2014

Home » , , » Might & Magic Heroes Online, czyli Heroes gra przeglądarkowa

Might & Magic Heroes Online, czyli Heroes gra przeglądarkowa

http://www.kopalniammo.pl/p/blog-page_80.html
Might & Magic: Heroes Online: Bezpłatna propozycja nie wymagająca pobierania żadnych plików (gra w przeglądarce). W tej części przyjdzie toczyć nam walkę w kranie Ashan. Gracz musi wybrać i opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu (Przystań lub Nekropolia). Typ rozgrywki opiera się na założeniach strategiczno-taktycznych. W walce ...
       Więcej info     |     Zagraj teraz         


 ... nad objęciem władzy nad światem biorą udział potężne frakcje. Fabuła jest jednym z walorów gry i dostarcza wielu zadań.
Wyróżnić można dwia główne aspekty rozgrywki:

1.Strategiczna - rozgrywa się w czasie rzeczywistym na głównej mapie świata i w miastach podlegających graczowi. Eksplorujemy, rekrutujemy wojsko, zdobywany niezbędne surowce do rozbudowy naszego państwa.


2. Taktyczna - seria starć na zasadzie turowej, wszystko dziej się na polu siatek przypominających plastry miodu. Każda taka mini mapka charakteryzuje się unikalnym wyglądem, drzewa skały woda, utrudniają lub ułatwiają dostęp do przeciwnika, zależnie od konkretnej sytuacji.


Grafika jest naprawdę niezła, zaskakuje jak na produkcję w przeglądarce. Piękne tereny, realistycznie wyglądające postacie i krajobrazy. Widok w systemie izometrycznym co nawiązuje
do poprzednich części tej serii. W mieście mamy dostęp do podstawowej twierdzy, która umożliwia budowanie innych budowli. Jednak aby tego dokonać niezbędne są surowce które są rozsiane po całej mapie i tylko poprzez eksploracje świata lub Item Shop  możemy je pozyskać.


Zabawa z innymi graczami ogranicza się do wykonywanie wspólnie zadań czy walk przeciwko boss-om. Nie ma możliwość bezpośredniej walki z innym graczem (przynajmniej w obecnej wersji gry). Might & Magic: Heroes Online jest ciekawą propozycją i na pewno zapewni wiele godzin dobrej zabawy w klimacie średniowiecznego państwa, gdzie prawo ustalane jest za pomocą miecza, siły oraz męstwa jego posiadacza.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl