Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Might and Magic Heroes Online – Darmowe gry mmo na przeglądarke.

Heroes Online to gra przeglądarkowa, będąca kontynuacja popularnej serii gier strategiczno - taktycznych „Heroes”. Tym razem mamy możliwość udać się do fantastycznej krainy Ashan i opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu. Stawką jest absolutne panowanie nad światem, lecz żadna ze stron nie chce ustąpić. Jako gracze możemy wybrać się w podroż i wesprzeć jedną ze stron walcząc z wrogiem. Grę stworzyło Niemieckie studio BlueByte Software i wydało ją w Polsce pod koniec września 2014 roku.

Rozpoczynając zabawę w świecie gry Might & Magic Heroes Online musimy wybrać jedna z dwóch frakcji: Przystań lub Nekropolia. Od tego jaka decyzje podejmiemy zależy kim będziemy grali. Mowa tutaj o dostępnych klasach postaci. Autorzy niczym nie zaskakują, standardowo do wyboru mamy wojownika lub maga. Wybierając Przystań zostaniemy Rycerzem lub Klerykiem, zaś po stronie Nekropoli jest Dead Knight oraz Nekromanta. Wykorzystując kreator postaci możemy wybrać płeć oraz ogólny wygląd bohatera.

W walce odgrywamy rolę dowódcy i stratega kierując własnym wojskiem. W czasie bitwy stoimy na skraju pola i wpieramy drużynę korzystając z różnych zaklęć i umiejętności. Warto podkreślić, że główna postać nie może zostać zaatakowana oraz nie może zginąć, nie dotyczy to pozostałych towarzyszy. Walka odbywa się na siatce przypominającej plastry miodu, i aby nie było z byt łatwo większość z plansz została wzbogacona o przeszkody naturalne, które nie rzadko utrudniają dostęp do przeciwnika. 

Za każdą wygraną potyczkę otrzymujemy punkty doświadczenia, co przekłada się na wyższy poziom. Im jest wyższy tym więcej zdolności zostaje udostępnionych do naszej dyspozycji, mowa tutaj o nowych umiejętnościach, czy ilości towarzyszy z którymi można podróżować. Głównymi atrybutami, które pozwalają zweryfikować wartość poszczególnych cech są Magia, Moc, Przywództwo, Mana oraz Wytrzymałość.

Poza walką która jest niezaprzeczalnie sednem rozgrzewki w grze Heroes Online , położono duży nacisk na wątek fabularny oraz pozostałych misji pobocznych. Wątek główny opowiada o historii świata w którym dzieje się akcja rozgrywki. Zależą od niego dalsze postępy, wydarzenia i rozwój naszego bohatera. Wykonując zadania fabularne stopniowo zyskujemy dostęp do coraz to nowszych terenów. 


Zadania dzienne (dodatkowe) to drugi z rodzajów qestów dostępnych w grze. Różnią się tym, że można je wykonywać kilkukrotnie otrzymując w zamian doświadczenie pieniądze oraz zasoby. Zazwyczaj na ich wykonanie potrzeba znacznie mniej czasu, oferują je niezależne postacie w każdym zakątku Ashan.
Przemierzając krainę natkniemy się na wielu przeciwników oraz surowców, które można wykorzystać do rozbudowy własnego miasta. 

W tej części gry Might and Heroes Online miasto pełni nie tylko rolę miejsca składowania zasobów, lecz odpowiada za rekrutacje nowych wojsk. Jest to mały ukłon w stronę gier strategicznych gdzie budujemy własną wioskę, a następnie rozwijamy ją w celu uzyskania nowych technologi i wzmocnienia armii. Każdy z budynków odgrywa inna rolę  i ma wpływ na osiągnięcia głównego bohatera. Ciekawostką o której warto wspomnieć jest fakt iż liczba posiadanych miast nie ogranicza się do jednego.

Wrzucając to uniwersum do świata gry MMO i to w dodatku w przeglądarce internetowej, otworzyły się nowe możliwości związane z interakcją. Heroes Online pozwala na tworzenie gildii, które mają możliwość brania udziały w walce podczas oblężenia lub bossem nękającym mieszkańców krainy. Dodatkowo wcielano w życie system, który pozwala na szybkie dołączenie do grupy wszystkich aktywnych graczy w pobliżu. Różnice w poziomach, które reprezentują gracze nie stanowią problemu, gdyż komputerowi przeciwnicy dostosowują się automatycznie do poziomu grupy.

Graficznie, gra Heros Online prezentuje się bardzo dobrze i chodź wczytywanie poszczególnych terenów czasami chwile trwa to jest warto czekać. Widać, że autorzy dołożyli wszelkich starań aby ucieszyć oko gracza. Dopracowanie detali zasługuje na pochwałę z naszej strony. Muzyka dopasowana do średniowiecznego klimatu fantasy. Całość zaprezentowana w rzucie izometrycznym, z przyjaznym interfejsem i prostym sterowaniem. Produkcja warta uwagi dla wszystkich fanów kultowych "Herosów" oraz gier strategicznych z naciskiem na rozgrywkę turową.
Zagraj w Might and Magic Heroes Online PL
0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl