Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Seafight – gry o piratach, czyli morskie bitwy.

Seafight to darmowa gra MMO w przeglądarce internetowej, w której zostajemy kapitanem statku pirackiego i wyruszamy w niezwykłą podróż po morzach i oceanach łupiąc i grabiąc przy tym ukryte skarby. Seafight łączy cechy gry rpg, strategii, ekonomi oraz gry zręcznościowej.


Kto z nas chodź ras nie marzył, aby zostać piratem? Grabiąc statki czy szukając ukrytego skarby na jednej z karaibskich wysp. Pływając własnym statkiem wraz z załogą odwiedzać okoliczne porty, śpiewać i popijać grog z sojusznikami. Eh to by było życie... A w Seafight jest to możliwe, każdy z nas morze zostać piratem!

gry online
Rozpoczynając przygodę dostajemy do dyspozycji niewielki statek (lub raczej łajbę). W okół nas znajdują się okoliczne wyspy, a w wodach pływają inne statki i potwory morskie. Wykonując szereg zadań poznajemy zasady działania i funkcjonowania statku wraz załogą oraz system walki. Odwiedzając port możemy zaopatrzyć się w nowy ekwipunek, ulepszyć elementy statku, a nawet zakupić nowy okręt jeżeli nas na to stać.
Jako młody kapitan pirackiego okrętu gracz musi wybrać odpowiednią załogę, i uzbrojenie w skład którego wchodzą działa armaty harpuny, amunicja itd.. Ważny jest również rodzaj kadłuba czy żagli, które mają wpływ na statystykę naszego okrętu. Jeśli nie zadbamy o nasz statek od pierwszych chwil w grze, staniemy się łatwym kąskiem dla innych korsarzy.

W grze Seafight za wykonane zadania otrzymamy wartościowe przedmioty oraz złoto za które można ulepszyć i rozwijać nasz statek. Nie jest to jednak prosta i łatwa sprawa. Nie od razu zostaniesz wilkiem morskim budzącym postrach na morzach. Początkowo stać nas na niewielkie modyfikacje oraz najtańszych majtów pokładowych. Stawiając czoła morskim potworom czy wrogim korsarzom otrzymamy dodatkowe pieniądze i nabierzemy doświadczenia.


darmowe gry o piratach
Walka w Seafight odbywa się na dwóch płaszczyznach. Można atakować na odległość używając broni palnej lub spróbować abordażu, czyli zejścia na pokład wroga i zrabowania jego skarbów, ostatecznie zatapiając okręt. Ten drugi sposób jest trudniejszy, lecz korzyści są większe. W grze spotkamy zarówno przeciwników komputerowych jak i prawdziwych graczy. Podział na PVE raz PVP. Czasami napotkamy naprawdę groźne bestie czy piratów z którymi w pojedynkę nie mamy szans wygrać. W takim przypadku najlepiej założyć własną gildię (flotę) lub wstąpić do już istniejącej i wspólnie atakować wrogów. Korzyści płynące z takiego rozwiązania są znacznie większe i skracają czas.

Podsumowując, Seafight to gra mmo która nie jest gigantem pod względem oprawy graficznej czy dźwiękowej, wszak swoją premierę miała w 2006 roku. Jednak w obecnej chwili gracze coraz częściej wracają do starszych rozwiązań, zrażeni obecnym modelem rozgrywki w ówczesnych produkcjach. Największą zaletą tej gry o piratach są bitwy morskie z innymi graczami. Pojedynki są trudne i wymagają skupienia i podejmowania taktycznych decyzji. Tego brakuje w innych grach gdzie często do zwycięstwa wystarczy bezmyślnie klikać myszą w jeden punkt.

Jeżeli więc lubisz pirackie klimaty, a przygody kapitana Jacka Sparrowa sprawiają, że wyobraźnia przenosi cię za ster pirackiego statku, spróbuj swoich sił w darmowej grze przeglądarkowej Seafight.Zagraj w Seafight


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl