Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

WarGames 1942 – Strategia wojskowa na przeglądarkę w czasach II wojny światowej.

WarGames 1942 to darmowa gra MMO na przeglądarkę WWW, osadzona w realiach II wojny światowej. Gracz w roli stratega planuje, niszczy i zawiera sojusze wojenne, aby ostatecznie wygrać wojnę!

Wersja językowa: PL / ENG
Czas / miejsce: II wojna światowa
Data wydania: 2012
Producent: Looki
---------------------------------------------
 Zagraj w WarGame 1942 WarGames 1942 

 WarGames 1942 pozwala graczom z całego świata wcielić się w jednego z tysięcy dowódców, stawiających czoła realiom II wojny światowej. Gra opiera się na rozgrywce strategicznej, wymuszając zaplanowanie odpowiedniej taktyki z wyprzedzeniem, organizacją oraz kalkulacją tak, aby nie skończyć jako mięso armatnie.

Głównym miejscem i jednocześnie naszą bazą wypadową w grze Wargames 1942 jest punkt dowodzenia w postaci najważniejszych i niezbędnych zabudowań jak : kwatera główna, koszary, uniwersytet, fabryki czy miejsca wydobycia surowców. To właśnie tutaj możemy zgromadzić odpowiednia ilość zapasów niezwykle istotnych na froncie, od amunicji dla piechoty po produkcję i zapewnienie zaplecza dla dywizji pancernej. Możliwości jest naprawdę sporo, a kierunek który obierzemy ma znaczący wpływ na nasze dalsze losy w tej darmowej grze MMO. Istotne jest zachowanie proporcji i balansu, pamiętając zarówno o defensywie jak i ofensywie. Każda najpotężniejsza armia jest w stanie odeprzeć atak jak i również rozbić w pył najlepszą formacje obronną przeciwnika.

gry na przeglądarkę MMO
Strategia wojskowa MMOOd piechoty do wyszkolonych wojsk pancernych i lotnictwa.

Technologia w czasie II wojny światowej miała ogromny wpływ na jej losy, najwięksi przywódcy prześcigali się ze sobą o nowe technologie dające większe możliwości na polu bitwy. Nie inaczej jest w wirtualnym świecie gry Wargames 1942. Jednak, aby je zdobyć trzeba zatrudnić najlepszych specjalistów z danej dziedziny i finansując badania odkryć je w  laboratoriach i na uniwersytetach. Nie jest to takie proste jak by się wydawało, potrzeba czasu i naprawdę sporej ilości gotówki. Inni gracze będą się starać w tym przeszkodzić atakując nasz punk dowodzenia, wysyłając uprzednio szpiegów którzy dostarczają szereg niezbędnych informacji. I w tym tkwi sekret całej zabawy, ciągły niepokój, straty, zależności, zaś z drugiej strony satysfakcja z rozbicia przeciwnika, zagrabienie cudzej własności czy polityczne układy. Są to trudne czasy rządzące się swoimi prawami!

WarGame 1942 Online – Sojusze, Handel oraz Polityka

Jako iż mamy tutaj do czynienia z gra online na przeglądarkę w której jednocześnie na jednym serwerze może grać kilkaset osób istnieje możliwość interakcji i wspólnej zabawy. Działa to w dwie strony: sprzymierzeńcy lub wrogowie. Gara oferuje łatwy i przejrzysty system umożliwiający wypowiedzenie czynnej wojny lub zawarcia sojuszu z dowolnym graczem. Urozmaica to i wzbogaca znacząco tą wojenną grę MMO. Dodatkowo można wymieniać towary lub sprzedawać za gotówkę.

gry strategiczne w przeglądarce
darmowe gry mmo

W podsumowaniu warto wspomnieć o kilku punktach które można zaliczyć do wad tej darmowej gry online. Pierwszą i najbardziej rażący jest podkład dźwiękowy, który co prawda jest w klimacie niepokoju i wojny, jednak jest zbyt monotonny i zamiast rozgrzewać nas do boju, działa w dokładnie odwrotnym kierunku. Kolejną sprawa jest słabo wyglądająca grafika i animacje, które nie ma co kryć wyglądają blado na tle innych gier przeglądarkowych. Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt iż gra została wydana w 2012 roku.
Produkcja idealnie nadająca się na urządzenia przenośnie typu tablety i smartfony, niskie wymagania, statyczna rozgrywka, która nie wymaga dużej ilości czasu od gracza, wystarczy tylko połączenie internetowe.
Jeśli szukasz niezobowiązującej gry wojskowej o charakterze strategicznym, w której nie trzeba spędzać kilku godzin dziennie aby utrzymać swoją pozycję w rankingu serwera to gra Wargames 1942 jest ciekawa propozycją.
 Zagraj w WarGames 1942
 
 
 
 
Zobacz również gry podobne do WarGame 1942: Settlers Online, Tribal Wars 2, Travian, Stronghold Kingdoms Online, GoodGame Empire, Game of War Fire (android), Might and Magic Heroes Online, Anno Online, Seafight, Imperia Online, Rodinia War, Forge of Empires, Elvenar PL, Desert Operations, Wikingowie: Wojny Klanów, Islandoom,
Author: Arkadiusz Żurawski, dnia 19.03.2016 roku
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl