Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Game of War Fire Age – gry MMO na Androida

Game of War: Fire Age to darmowa gra strategiczna stworzona dla użytkowników systemów Android oraz iPhone. Twórcy zapewniają, że jest to jedna z najlepszych gier strategicznych na urządzenia przenośne, łącząca w sobie elementy akcji oraz współpracy ze społecznością graczy (w czasie rzeczywistym) z 32 dwóch krajów, bo wy tylu językach jest dostępna. Celem gracza jest zdominowanie królestwa i panowanie absolutne nad daną krainą.

Każdy kto rozpocznie zabawę w świecie gry Game of War Fire Age będzie mógł budować własne królestwo i zarządzać nim wedle własne uznania. Schemat jest prosty i znany dla graczy, Zaczynamy praktycznie od zera i pniemy się po szczeblach średniowieczny realiów, rozbudowując nasze imperium. Nowe budowle otwierają drogę do lepszych technologi, aby stać się jeszcze potężniejszym.
Własny bohater to odzwierciedlenie przywódcy, który kieruje całym królestwem, można zwiększać jego poziom, wykonując odpowiednie zadania, wyposażyć go w nowy ekwipunek oraz ulepszyć go za sprawą magicznych klejnotów. Wszelkie zmiany i ulepszenia, głównej postaci mają wpływ na poszczególne aspekty rozgrywki jak wojsko, walory obronne czy dyplomację.

Potwory w świecie Game of War Fire Age:

darmowe gry na androidaBestie oraz ich poziomy różnią się zależnie od miejsca ich pochodzenia. Im bliżej Cudu (cud to budowla której podbicie oznacza panowanie nad krainą) tym większy jest ich poziom i zarazem lepsze przedmioty (materiały specjalne) można z nich pozyskać. Jedna z opcji pozwala na stworzenie z nich unikalnych przedmiotów zwanych relikwiami.

W grze znajdziemy kilka rodzajów zasobów niezbędnych do funkcjonowania i rozbudowy własnego królestwa. Mowa tutaj o Drzewie, Srebrze, Kamieniu, Żywności, Rudzie oraz Złocie. Za każde z nich odpowiada osobny budynek z podziałem na poziomy rozwoju. Najtrudniejszym surowcem do pozyskania jest złoto. A najskuteczniejszą metodą aby je zdobyć jest wymiana z innymi graczami przez handel, gdyż na mapie występuje sporadycznie i długo się je wydobywa.

Kluczem do wygranej jest potężne wojsko!

gry mmoRozbudowa i zbieranie surowców szybko sprawią, że inni gracze zaczną się nami interesować i zapragną zdobyć nasze bogactwo. Nawet najwytrzymalsze mury nie obronią nas przed atakiem. Aby się bronić oraz podbijać innych, trzeba zadbać o odpowiednią ilość oraz wyszkolenie żołnierzy. Pamiętaj jednak, że utrzymanie wojska również kosztuje. Każda godzina oznacza spadek zapasów żywności. Poza tym należy zapewnić własnej armii pomoc medyczna w postaci szpitali.Umiejętności nawiązywania stosunków dyplomatycznych nie raz uratują ci skórę i pomogą w wygraniu bitwy. Starannie oszacuj kto może być twoim sprzymierzeńcem, a kto wrogiem który zagraża wszystkim dookoła. Łącząc się w grupy (sojusze) można się łatwo komunikować i wybrać najlepszy plan strategiczny. A jeśli chcesz porozmawiać z kimś na osobności można skorzystać z opcji wbudowanego prywatnego czatu.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl