Newsletter                   Facebook                    Youtube                    Google+                    Twitter                                                                
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Settlers Gra Online – gry przeglądarkowe mmo

Gra Settlers Online to darmowa przeglądarkowa wersja kultowej gry Settlers na komputery PC po polsku. Jak i poprzednio The Settlers Online to gra strategiczno – ekonomiczna., a główną wyróżniająca ją cecha jest możliwość rozgrywki z innymi graczami. Gry mmo mają przewagę nad zwykłymi produkcjami, interakcja z innymi graczami sprawia, że zainteresowanie i zabawa z samej rozgrywki jest większa i cieszy dłużej. Za wydanie gry odpowiada wszystkim doskonale znany Ubisoft. A za produkcję studio Blue Bystes Software znane również z takiego tytułu jak Battle Isle.

Świat gry Settlers Online przedstawia średniowieczne czasy, kiedy ludzkość uczyła się gromadzić oraz eksploatować minerały i surowce takie jak miedź, żelazo, kamień, drewno i złoto, tworzyć z nich przedmioty codziennego użytku. Niezwykle ważna rolę w tworzeniu i rozwoju się cywilizacji ma handel oraz wszystkie aspekty gospodarki i ekonomi. To dzięki wymianie towarów ludzie mogli się rozwijać i specjalizować się w określonych czynnościach. Taki właśnie schemat znajdziemy również i w tej grze MMO.

gra strategiczna MMOGra Settlers Online posiada rozbudowany i złożony cykl produkcyjny oraz system ekonomiczny. Wiele etapów przez które trzeba przejść, aby uzyskać określony cel. Przykładowo aby zaopatrzyć się w niezbędne podstawowe narzędzia potrzebujemy rudy brązu, którą musimy wydobyć w kopalni. Następnie przetopić ją w specjalnej hucie węgla i brązu i stworzyć przedmiot. Innym przykładem może być wypiekanie bochenków chleba.

Potrzebujemy kawałka ziemi zasianego odpowiednim ziarnem, następnie trzeba zebrać plon i zanieść go do młyna, który zmieli je na mąkę aby ostatecznie upiec z niego chleb w piekarni.
Jeżeli zabraknie jednego z elementów układanki cały proces produkcyjny staje w miejscu i ma znaczący wpływ na rozwój naszego miasta. Więc stałe monitorowane sytuacji, dbanie o potrzeby mieszkańców to klucz do sukcesu w grze Settlers Online.

Settlers Online – BUDOWANIE

W grze można wybudować dosłownie wszystko i wybór jest naprawdę duży Ponad 120 budynków podzielonych na poziomy (każdy budynek można ulepszać kilkukrotnie) zaczynając od prostej chaty drwala, aż po wielkie pałace, zamki i złote wierze. Każdy z nich ma inne przeznaczenie i niesie ze sobą nowe korzyści. Wszystkie z dziedzin posiadają osobna architekturę. Kopanie, Budynki, Piece, Wojskowe, Żywność, Ozdobny, Flagi, Badania, Produkcja to tylko kilka przykładów w jaki sposób zostały podzielone na kategorię.

Co jakiś czas zostaniemy zaatakowani przez bandytów którzy tylko czekają, aby okraść nas z czego się tylko da. Aby się przed nimi bronić trzeba być czujnym i zadbać o obronę naszego królestwa. W tym celu trzeba stworzyć koszary, a następnie zrekrutować wojsko i szkolić je w odpowiednim kierunku. Im lepiej się przygotujemy do starcia tym mniejsze straty poniesiemy, a nasi poddani będą się cieszyć bezpiecznym życiem w osadzie.

Settlers Online PVP

Od 27 listopada 2014 roku w grze Settlers Online zrobiło się głośno za sprawą nowej funkcji pojedynków PVP między graczami. Do niedawna można było tylko wchodzić z nimi w sojusze, wymieniać się i handlować towarami. Warto podkreślić, że walki toczą się na oddzielnych polach i są dostępne od 30 lvl-u, więc wasze imperia są bezpieczne i nie zostaną zaatakowane przez wroga.

gry mmoAby dołączyć do rywalizacji trzeba wybudować akademię oraz zbrojownie wojskową (nowe budynki dostępne po wyżej wspomnianej aktualizacji). W zbrojowni mamy dostęp do nowych rodzajów broni, a w akademii możemy powołać do walki specjalne jednostki elitarne (w sumie jest ich obecnie siedem) Aby rozpocząć rywalizacje  wysyłamy zwiadowcę w celu wykrycia ekspedycji. Walka toczy się w czasie rzeczywistym i aby ją wygrać musimy pokonać przeciwnika niszcząc i grabiąc jego obóz.

Podsumowując gra Settlers Online to świetna propozycja dla osób lubiących strategiczne gry w których duży nacisk wywiera ekonomia i cykl produkcyjny. Łatwy dostęp bez żadnego ściągania czy instalacji jest na pewno plusem tej gry która sama w sobie jest legendą, gdyż pierwszy tytuł powstał w 1993 roku a marka serii nadal cieszy się ogromna popularnością i zyskuje nowych fanów.Zagraj w Settlers Online PL


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Zagraj w Islandoom

Bądź na bieżąco:

Polub KopalniaMMO.pl na Facebooku Subskrybuj KopalniaMMO.pl na Youtube Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter Obsewuj KopalniaMMO.pl na Twitter

Gry MMO:

Zagłosuj na nas:

TOP50 Gry RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.pl